صرافی خارجی

ورود به بروکر ویندزور + راهنمای دریافت بونوس ثبت نام در آن

بروکر ویندزور چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد بروکر های فارکس صحبت کرده و نگاهی تخصصی داشته باشیم.

بررسی بروکر ویندزور

بررسی بروکر ویندزور

حال وقت آن است تا نگاهی داشته باشیم بر این بروکر و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم که در همین راستا می توان گفت این بروکر از قدیمی ترین بروکرهای موجود بوده و از همان قدیم به کاربران ایرانی خدمات رسانی کرده است و در ۳۳ سال پیش یعنی در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد و از همان زمان نیز با توجه به خدمات خوبی که ارائه کرده است توانسته است تا محبوبیت خاصی پیدا کند و اعتبار بالایی را در این زمینه کسب کند.

تمام این موارد دست به دست هم داده و توانسته است تا کاری کند که کاربران زیادی از سرتاسر دنیا بدین سمت جذب شده و عضوی از این بروکر بشوند. حال در ادامه لازم به ذکر است که بدانید بروکر windsor تحت نظارت رگولاتوری معتبر CySEC و IFSC دسترسی به بازار های مالی جهانی را برای ایرانیان فراهم کرده است و این موضوع نیز باعث محبوبیت آن در بین کاربران ایرانی شده است.

بروکر ویندزور در کدام کشور است؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که این بروکر در کدام کشور بوده و دفاتر آن در کجا مشغول فعالیت هستند که در همین رابطه می توان گفت این بروکر در اردن و بلایز و سیلش دفتر داشته و جالب است که بدانید سایت این بروکر به صورت فارسی و زبان فارسی وجود داشته و کاربران ایرانی به راحتی می توانند از این بروکر با خیال راحت استفاده کنند.

کلاهبرداری بروکر ویندزور حقیقت دارد؟

کلاهبرداری بروکر ویندزور حقیقت دارد؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که آیا این بروکر کلاهبرداری است و آیا تاکنون کلاهبرداری انجام داده است؟ در جواب باید گفت که نه این بروکر کلاهبرداری نبوده و تاکنون هیچ کلاهبرداری انجام نداده است و کاملا مطمئن است. اگر در این زمینه سوالی دارید می توانید با مشاوران متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کنید تا به صورت حرفه ای شما را راهنمایی کرده تا بتوانید با اطمینان خاطر در این زمینه قدم های خود را بردارید.

امنیت این صرافی چقدر است؟

خب حال نگاهی خواهیم داشت بر این موضوع تا بدانیم که امنیت این بروکر در چه سطحی است که در ادامه می توان گفت امنیت بحث مهمی بوده و بسیاری از بروکر های معتبر دنیا بر روی امنیت خود کار می کنند زیرا این مورد بستگی بالایی به اعتبار یک بروکر دارد که در نهایت می توان گفت امنیت بروکر های دنیا مانند بروکر ویندزور در سطح قاب قبولی بوده و می توان بر روی آن حساب کرد ولی همیشه اتفاقات قابل پیش بینی نبوده و لذا بهتر است تا دارایی های دیجیتال خود را در کیف پول های معتبر نرم افزاری و یا سخت افزاری نگهداری کنید.

ورود به بروکر ویندزور چگونه است؟

ورود به بروکر ویندزور چگونه است؟

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر روش ورود به بروکر windsor و آن را به صورت تخصصی بررسی خواهیم کرد که در همین رابطه می توان گفت این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی کرده و افراد مبتدی به راحتی می توانند با این بروکر فعالیت خودشان را شروع کنند و کاربران در این بروکر می توانند تا به راحتی با آن کار کنند و به تمام اطلاعات این بروکر دسترسی پیدا کنند. به جرات می توان گفت که در این بروکر تمام موارد مانند مجوز ها و انواع حساب ها قابل مشاهده است و همچنین اطلاعات تماس نیز در سایت قرار گرفته است که می توانید آن را مشاهده کنید.

انواع حساب در بروکر ویندزور

خب در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر انواع حساب در بروکر ویندزور و آنان را مورد بررسی قرار خواهیم داد که در همین باب می توان گفت بروکر ویندزور دارای دو نوع حساب در خود بوده و کاربران قادر هستند تا با توجه به معاملات و سرمایه خود برای انجام فعالیت های خود یکی را گزینش کنند. این دو حساب عبارتند از:

  • حساب پرایم
  • حساب زیرو

راهنمای ثبت نام در بروکر ویندزور

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر نحوه ثبت نام در بروکر ویندزور و شما را به صورت کامل با آن آشنا خواهیم کرد که در همین راستا می توان گفت در ابتدا برای ثبت نام باید وارد سایت اصلی این بروکر شده و در ادامه بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید که یک صفحه جدید برای شما باز خواهد شد و شما باید اطلاعات خودتان را در این صفحه وارد کنید که در این مرحله باید کشور خود را انتخاب کرده و سپس بعد از آن نام و نام خانوادگی خودتان را وارد کنید و سپس شماره تلفن خودتان را نیز وارد کنید و در ادامه باید یک ایمیل معتبر را وارد کرده و یک رمز را نیز برای خود انتخاب و وارد کنید در ادامه نیز باید زبان خودتان را انتخاب کرده و سپس در بخش نوع حساب live account را گزینش نمایید و در نهایت نیز تیک آخر را فعال کرده و بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

حال حساب شما ایجاد شده است و باید به ایمیل خودتان مراجعه کنید و ایمیل خودتان را تایید کنید. از سمت بروکر windsor یک ایمیل برای شما ارسال شده است که باید آن را باز کرده و توسط قسمت verify به حساب کاربری خودتان وارد شوید تا ایمیل شما تایید شود. بعد از این که ايميل شما تایید شد باید پروفایل خودتان را کامل کنید که برای این کار باید بر روی complete profile کلیک کنید.

در ادامه بعد از این کار یک صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که باید در آن صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و به سوال هایی که از شما پرسیده شده است پاسخ دهید. در ادامه اطلاعات شخصی از شما خواسته می شود و در قدم بعد اطلاعات تماس و اطلاعات آدرس را وارد کرده و باید دقت کنید که باید آن را دقیق وارد کنید. حال در مرحله بعد باید اطلاعات سرمایه گذاری خودتان را وارد کنید که در ادامه باید دوباره به سوالات آنان پاسخ دهید و فیلد ها را تکمیل نمایید.

در مرحله بعد اطلاعات معاملاتی خودتان را وارد کنید که باید با توجه به شرایط خودتان فیلد ها را تکمیل نمایید. در ادامه از شما این سوال پرسیده می شود که آیا از قبل تجربه معاملاتی داشته اید یا نه که اگر داشته اید باید بر روی بله کلیک کنید و اگر نداشته اید باید بر روی خیر کلیک کنید و تیک همه موارد یا هیچ کدام را فعال نمایید. حال در ادامه باید لوریج حساب خودتان را تعیین نمایید که با توجه به شرایط خودتان باید برای این کار اقدام کنید.

در ادامه مرحله بعد مربوط به پذیرش شرایط بوده که باید تیک هر دو گزینه را فعال نمایید و در ادامه باید جزئیات حساب خودتان را تکمیل نمایید که شامل مواردی مانند از ارز موردنظر (دلار USD) ، نوع حساب (Prime) و تائید رمز عبور پرتال فعلی (وارد کردن مجدد رمز عبورتون) است که باید این مرحله را تکمیل کنید تا به مرحله بعد وارد شوید. مرحله بعد مربوط به بارگذاری مدارک بوده و در ادامه باید مدارک را آپلود نمایید.

مهم ترین مدارک لازم برای تایید هویت و افتتاح حساب

مهم ترین مدارک لازم برای تایید هویت و افتتاح حساب

حال نگاهی خواهیم داشت بر این موضوع و با آن به صورت کامل آشنا خواهیم شد که در ادامه می توان گفت برا این کار مدارکی لازم است تا هویت شما تایید شود و در ادامه بتوانید افتتاح حساب خودتان را به بهترین شکل انجام دهید که این مدارک عبارتند از: کارت ملی، پاسپورت، شناسنامه و حتی گواهی نامه و … که باید آنان را برای بروکر ویندزور ارسال کنید.

نحوه احراز هویت در بروکر ویندزور

حال در ادامه باید در مورد احراز هویت آن صحبت کرده و بدانیم که چگونه باید در ادامه مراحل ثبت نام، احراز هویت را انجام داد که در همین راستا باید گفت در طی مراحل مختلف مدارک شناسایی خودتان را آپلود نمایید. در ابتدا باید مدارک مربوط به تایید آدرس محل سکونت خودتان را آپلود کرده و برای این کار باید نوع مدرک را انتخاب کنید و با توجه به نوعی که انتخاب کرده اید مدرک مورد نظر را آپلود نمایید حال بعد از آپلود کردن تصویر این مدرک باید تصویر مربوط به مدارک هویتی را آپلود کنید که برای این کار باید نوع مدرک خودتان را انتخاب کرده و سپس پس از انتخاب آن تصویر مدرک انتخابی را بارگذاری کنید‌.

در نهایت بعد از این که مدارک را به صورت صحیح بارگذاری کردید باید بر روی ارسال کلیک کنید. اگر بارگذاری مطالب شما با موفقیت انجام شود یک پیغام سبز برای شما به نمایش در خواهد آمد که در ادامه یک حساب برای شما ایجاد خواهد شد. حال دو سه روز بعد با شما تماس خواهند گرفت و از شما چند سوال خواهند پرسید تا احراز هویت شوید. لازم به ذکر است که یک منشی با زبان فارسی با شما تماس خواهد گرفت و نیازی نیست تا در مورد زبان نگران باشید و در ادامه با تایید هویت و مدارک شما حساب شما فعال شده و در ادامه قادر هستید تا فعالیت خودتان را در بروکر ویندزور شروع کنید.

نحوه واریز و برداشت در بروکر windsor

حال نوبت به این بحث می رسد که باید با آن آشنا شویم‌ که در ادامه می توان گفت عملیات های واریز و برداشت در بروکر ویندزور هم بوسیله روش های ریالی و هم توسط سرویس دهنده های انتقال پول مثل وبمانی و مسترکارت و اسکرین ممکن است و حتی شما در این بروکر این قابلیت را دارید تا توسط ارزهای دیجیتال نیز واریز و برداشت را انجام دهید.

آموزش های افتتاح حساب در بروکر ویندزور را از کجا بیابیم؟

راهنمای افتتاح حساب در بروکر ویندزور

حال در ادامه بحث ثبت نام این سوال مطرح می شود که آموزش های افتتاح حساب در بروکر ویندزور را از کجا پیدا کنیم که در جواب باید گفت خوشبختانه کلیپ های آموزشی زیادی در این راستا وجود دارد که می توانید از آنان نهایت استفاده را ببرید و حتی به آپارات و یوتیوب می توانید مراجعه کنید و آموزش های موجود در این زمینه را مشاهده کنید. به طور کلی با یک سرچ ساده در گوگل می توانید به دریایی از آموزش ها دست پیدا کنید.

عملکرد پشتیبانی بروکر ویندزور چگونه است؟

در رابطه با این مورد می توان گفت که پشتیبانی همیشه دارای اهمیت فراوان بوده و از اهمیت ویژه ای برای پشتیبانی یک بروکر برخوردار است و اگر می خواهید با پشتیبانی این بروکر مراجعه کنید می توانید توسط راه های ارتباطی موجود در صفحات پشتیبانی و تماس با ما این صرافی از پشتیبانی این بروکر برخوردار شوید و با آن ارتباط برقرار کنید. در ادامه لازم به ذکر است که بدانید توسط روش های نوین و جالبی می توانید با این بروکر ارتباط برقرار کنید و با سادگی فراوان مشکلات خودتان را برطرف سازید.

در پایان باید گفت که با این بروکر آشنا شدید و حتما این بحث توجه شما را جلب کرده است و اگر در صدد کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید پیشنهاد ما این است تا مقالات صرافی خارجی و صرافی داخلی را حتما مطالعه کنید.

سوالات متداول

بروکر ویندزور در چه سالی تاسیس شد؟

این بروکر در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد.

برای ورود به این بروکر فیلترشکن لازم است؟

خیر برای ورود به بروکر ویندزور نیازی به فیلترشکن نیست.

این بروکر دارای چند نوع حساب است؟

این بروکر دارای دو حساب به نام های حساب پرایم و حساب زیرو است.

احراز هویت در بروکر windsor معمولا چند روز طول می کشد تا تایید شود؟

این بروکر معمولا دو سه روز بعد با شما تماس می‌گیرد تا احراز هویت را نهایی کند.

آیا بروکر ویندزور تاکنون کلاهبرداری کرده است؟‌

خیر تاکنون کلاهبرداری نکرده است.

آیا توسط ارزهای دیجیتال نیز می توان واریز و برداشت را در این بروکر انجام داد؟

بله به تازگی این قابلیت وجود دارد.

مدارک لازم برای احراز هویت در این بروکر کدامند؟

کارت ملی و گواهی نامه و شناسنامه و …

5/5 - (4 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا