بروکرصرافی خارجی

ورود به بروکر کپیتال اکستند به همراه راهنمای ثبت نام

بروکر کپیتال اکستند چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در خصوص بروکر capitalxtend صحبت کرده و آن را برای شما به صورت کامل معرفی کنیم پس در نتیجه همراه وب سایت و تیم تخصصی صرافی هلپ باشید تا به صورت کامل با بروکر های فارکس آشنا شوید.

بررسی بروکر کپیتال اکستند

بررسی بروکر کپیتال اکستند

خب در قدم های اول بهتر است تا این بروکر را به صورت حرفه ای و به زبانی ساده به شما معرفی کرده تا با آن آشنا گردید و سپس وارد بحث اصلی آن شویم‌ که در همین راستا می توان گفت بروکر کپیتال اکستند در دسته بروکر های تازه وارد قرار داشته و فعالیت خود را از سال ۲۰۲۰ آغاز کرده است و در بین ایرانیان دارای محبوبیت خاصی است زیرا توسط خدمات و تلاش های خود موفق شده است تا بسیاری از افراد ایرانی را به سوی خود جذب کند.

می توان ادعا کرد که این بروکر به پشتبانی از سرمایه داران و کاربران ایرانی پرداخته و گزینه ای مناسب برای فعالیت کاربران به شمار می آید و حتی با ارائه خدمات نوین خود موفق شده است تا توجه بسیاری از سرمایه داران بزرگ را نیز به سمت خود جلب کند.

ورود به بروکر کپیتال اکستند چگونه است؟

حال در ادامه بحث آموزش صرافی و بروکر ها این سوال پیش می آید که نحوه ورود به این بروکر چگونه است که در جواب باید گفت از آنجایی که این بروکر یک بروکر پشتیبان برای کاربران ایرانی به شما می آید، کاربران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می توانند به این بروکر وارد شوند و نیازی نیست که از فیلترشکن استفاده کنند.

راهنمای ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند

حال که با ورود به این بروکر که یکی از بروکر فارکس برای ایرانیان می باشد، آشنا شدید بهتر است تا در مورد روش ثبت نام در آن نیز اندکی صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت در ابتدا باید وارد سایت اصلی بروکر capitalxtend شده و سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و در ادامه فرم مشخصات را کامل کرده و در صورت نیاز نیز فرم قراردارد با مشتری را مطالعه نمایید و در ادامه تیک با قرارداد مشتری موافقم را زده و بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

در ادامه یک کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید آن را در محل مربوطه وارد کنید که در ادامه ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد. اما اگر ایمیلی دریافت نکردید دوباره بر روی ارسال مجدد کلیک کنید تا کد دوباره برای شما ارسال گردد.

در ادامه بعد از گذراندن مراحل بالا در ادامه باید آدرس ایمیل و رمز عبوری که با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید و وارد سایت شوید. در منو سمت راست بر روی پروفایل خود کلیک نمایید و سپس بر روی گزینه تأیید مدارک کلیک نمایید و در ادامه نیز بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید.

لازم به ذکر است که بدانید مدارک مورد نیاز همان مدارک شناسایی و مدارک تایید آدرس می باشد. برای مدارک شناسایی می توانید از شناسنامه، گواهی نامه و یا پاسپورت استفاده کنید. برای تایید آدرس نیز می توانید از مدارکی مانند قبض کاغذی، قبض الکترونیکی، بیمه معتبر وسیله نقلیه و سند ملکی یا اجاره نامه با تاریخ صدور زیر یکسال و … استفاده کنید.

حال باید تصاویر آنان را در سایت بروکر کپیتال اکستند آپلود کنید و حجم این فایل نیز باید کمتر از ۱۰ مگابایت باشد. در ادامه تصویر سطح پشت مدرک شناسایی خودتان را در قسمت مشخص شده وارد نمایید که در اینجا نیز حجم عکس باید کمتر از ۱۰ مگابایت باشد.

در بخش proof of residence نیز تصویر قبض کاغذی یا الکترونیکی محل سکونت، بینه وسیله نقلیه یا سند ملکی را در کادر مربوطه آپلود نمایید. در اینجا نیز حجم عکس باید کمتر از ۱۰ مگابایت باشد و پس از آپلود تصاویر باید بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید.

احراز هویت در بروکر کپیتال اکستند چگونه است؟

احراز هویت در بروکر کپیتال اکستند چگونه است؟

حال در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت تا بدانیم که احراز هویت در این بروکر چگونه است که در جواب باید گفت برای این کار باید بر روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید و در ادامه ابن مرحله باید دو مدرک ارسال کنید که یکی مدرک‌ شناسایی است و دیگری مدرک تایید آدرس محل زندگی که در قسمت آموزش ثبت نام در مورد این مورد صحبت شد و دیگر نیازی نیست تا دوباره راجب آن صحبت کنیم و می توانید در صورت تمایل قسمت آموزش را دوباره مطالعه فرمایید.

آموزش افتتاح حساب واقعی در بروکر کپیتال اکستند

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این بحث و آن را به صورت کامل آموزش خواهیم داد که برای این کار باید وارد حساب کاربری خود در سایت شده و سپس در قسمت گکوی سمت راست بر روی گزینه حساب های معاملاتی کلیک نمایید. در ادامه در بخش ایحاد حساب live شرایط حساب معاملاتی خود را مشخص نمایید. در آخر نیز بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید.

آموزش افتتاح حساب مجازی در بروکر کپیتال اکستند

در ادامه برای این کار باید از منوی سمت راست بر روی گزینه حساب های معاملاتی کلیک کرده و سپس در بخش ایجاد حساب demo شرایط حساب معاملاتی خودتان را مشخص کنید و در نهایت بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک نمایید.

اعتبار بروکر کپیتال اکستند چقدر است؟

در ادامه بحث ها بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع تا بدانیم اعتبار این بروکر چقدر است و آیا این بروکر معتبر است یا نه که در جواب باید گفت این بروکر دارای کاربران زیادی از سرتاسر دنیا بوده و همین مورد باعث شده است تا این بروکر محبوبیت بالایی پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی بشود که در نتیجه باعث افزایش اعتبار این برور شده است پس در نتیجه می توان گفت که بله این صرافی معتبر است.

آیا این بروکر پشتیبانی فارسی دارد؟

بله این وب سایت دارای پشتیبانی فارسی بوده و در صورت تمایل می توانید زبان آن را به زبان فارسی تغییر دهید و حتی از نسخه سایت فارسی آن نیز استفاده کنید و این مورد یکی از بهترین ویژگی های این بروکر است که بسیاری از ایرانیان را به سمت خود جذب کرده است و اگر سوال و یا مشکلی دارید می توانید از پشتیبانی فارسی آن مشکل خود را برطرف ساخته و جواب خود را دریافت کنید.

انواع حساب در بروکر کپیتال اکستند

انواع حساب در بروکر کپیتال اکستند

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر انواع حساب در این بروکر محبوب که می توان گفت حساب های زیادی را برای کاربران خود ارائه داده است که کاربران با توجه هه نیاز خود می توانند از آنان استفاده کنند که از بین این حساب ها می توان به حساب های استاندارد، ecn، ecn pro و پلاتینیوم اشاره کرد.

نحوه واریز و برداشت در این صرافی چگونه است؟

در ادامه راجب این مورد باید گفت که امکان واریز و برداشت ریالی در این بروکر برای کاربران ایرانی وجود داشته و کاربران ایرانی قادر هستند تا به صورت مستقیم این کار را در این صرافی انجام دهند. جالب است که بدانید برای این کار هیچ کارمزدی دریافت نشده و حتی بهتر است بدانید که واریز و برداشت پرفکت مانی به طور فوری هم برای کاربران امکان پذیر است. در ادامه باید گفت که از ارزهای دیجیتال نیز می توانید برای واریز و برداشت استفاده نمایید.

امنیت بروکر کپیتال اکستند چقدر است؟

امنیت همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و بهتر است تا مورد بررسی قرار گیرد که در همین راستا می توان گفت این بروکر دارای تاییدیه وزارت اقتصاد قزاقستان بوده و همچنین عضو کمیسیون مالی نیز است و سرمایه مشتریان را تا سقف ۲۰۰۰۰ بیمه کرده است و در نهایت می توان ادعا کرد که دارای امنیت قابل قبولی است.

نمادهای قابل معامله در این بروکر کدامند؟

در ادامه باید گفت که این بروکر نماد های زیادی را در اختیار شما می گذارد تا توسط آنان بتوانید برای معامله اقدام کنید که البته لازم است که بدانید این موضوع به نوع حساب شما نیز بستگی دارد که برای مثال حساب استاندارد از شامل تمام موارد نام برده در زیر می شود:

  • ارزهای دیجیتال مانند بیت
  • کوینفارکسCFD
  • فلزات گرانبها CFD
  • شاخص‌ها CFD
  • ارزهای مختلف CFD
  • سهام‌ شرکت‌های آمریکاییCFD
  • سهام‌ شرکت‌های اروپایی

در کنار بحث بروکر ها همیشه صرافی های ارز دیجیتال از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده اند و داشتن اطلاعات در مورد این دو از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه پیشنهاد ما این است تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقالات صرافی خارجی و صرافی داخلی را مطالعه کنید.

سوالات متداول

امنیت بروکر کپیتال اکستند چقدر است؟

در حد امنیت بروکر های اروپایی نبوده ولی امنیت قابل قبولی دارد.

انواع حساب های بروکر capitalxtend کدامند؟

در این مورد به صورت کامل در مقاله پرداخته شد که می توانید مطالعه کنید.

بروکر کپیتال اکستند دارای پشتیبانی فارسی است؟

بله این بروکر پشتیبانی فارسی و همچنین سایت نسخه فارسی نیز دارد.

برای ورود به این بروکر فیلترشکن لازم است؟

خیر بدون هیچ محدودیتی می توانید به آن وارد شوید.افتتاح حساب در این بروکر ممکن است؟ بله می توان در این بروکر حساب افتتاح کرد.

استقبال کاربران ایرانی از این بروکر چقدر بوده است؟

استقبال خوبی به عمل آمده است زیرا این بروکر از کاربران ایرانی حمایت کرده است.

5/5 - (3 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا