بروکرصرافی خارجی

ورود به بروکر hycm برای ایرانیان + بررسی مشکلات و راهنمای ثبت نام

در این مقاله قصد بر این است تا در مورد بروکر hycm صحبت کرده و مطالب پیرامون آن را برای شما به صورت کامل شرح دهیم و مطالب مربوط به ثبت نام و احراز هویت در آن را برایتان به صورت کامل مطرح کنیم پس در نتیجه همراه تیم تخصصی صرافی هلپ و وب سایت صرافی هلپ باشید تا در ادامه آموزش صرافی و بروکر های فارکس پا به دنیای جالب این موارد بگذاريد.

بررسی بروکر hycm به صورت تخصصی

بررسی بروکر hycm به صورت تخصصی

حال نوبت به معرفی این بروکر می رسد که می توان گفت این بروکر از قدیمی ترین ها در یان زمینه بوده و دارای ۴۵ سال سابقه است ولی در همان سال ها نیز دارای رابط کاربری جالبی نداشت و گاهی برخی از آن استفاده نمی کردند ولی به مرور زمان کم کم پیشرفت را به چشم دیده و باعث شد تا بسیاری از افراد بدین سما جذب شوند.

در ادامه می توان گفت که شرایط معاملاتی بهتر شد و کار با ناحیه کاربری آن نیز بهتر شد و ارتقا یافت. در ادامه باید گفت که در حال حاضر این بروکر به کاربران ایرانی خدمات داده و ایرانیان می توانند از این بروکر برای انجام فعالیت های خود استفاده کنند.

آیا بروکر hycm معتبر است؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که آیا این بروکر معتبر است که در جواب باید گفت بروکر hycm از قدیمی ترین ها در این زمینه بوده و دارای سابقه ای طولانی در این زمینه است و در نتیجه با توجه به خدماتی که ارائه داده است از اعتبار خوبی برخوردار است. در ادامه مسئله ای مهم وجود دارد که در تیتر بعدی به آن خواهیم پرداخت.

مشکلات بروکر hycm چیست؟

در اندکی قبل تر گفته شد که این بروکر دارای یک مشکل است و آن نیز این است که وب سایت این بروکر توسط ایران فیلتر شده است و کابران برای استفاده از آن باید از تغییر آی پی استفاده کنند. اما لازم به ذکر است که بدانید این تغییر آی پی ممکن است تا مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد و آن نیز این است که بروکر hycm به آی پی ها حساس بوده و این قدرت را دارد تا آی پی هر کشور را تشخیص دهد و سپس به وب سایت مربوط منتقل نماید و با توجه به این که بیشتر کاربران ایرانی از آی پی کشور های اروپایی استفاده می کنند، به دامنه هایی منتقل می شوند که کابران ایرانی را قبول نمی کنند. پس در نتیجه برای این که این مشکل برطرف شود بهتر است تا از دامنه هایی استفاده کنیم که مخصوص کاربران ایرانی است.

ورود به بروکر hycm چگونه است؟

ورود به بروکر hycm چگونه است؟

حال در ادامه بهتر است تا راجب این موضوع صحبت کرده و بدانیم که چگونه می توان به این بروکر وارد شد که در ادامه می توان گفت برای ورود به این بروکر بهتر است تا از دامنه هایی استفاده کنید که مخصوص کاربران ایرانی بوده تا مشکلی برایتان رخ ندهند که راجب این موضوع به صورت کامل در بالاتر تدریس شد که می توانید برای درک بیشتر آن را دوباره مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر hycm به صورت گام به گام

حال در ادامه بهتر است تا در مورد این بحث صحبت کرده و روش ثبت نام در بروکر hycm را به صورت کامل برای شما تدریس کنیم. شما به راحتی می توانید در این بروکر ثبت نام کنید زیرا پنل این بروکر فارسی سازی شده و ثبت نام در آن برایتان آسان خواهد بود.

در ادامه برای ثبت‌نام باید به وب سایت فارسی این بروکر وارد شده و سپس به بخش ثبت نام بروید که در ادامه باید مشخصات اولیه خودتان را وارد کرده و سپس به مرحله بعد بروید که منظور از این مشخصات همان نام و نام خانوادگی و شماره تلفن و ایمیل است.

حال در مرحله بعد باید کشور خودتان را بر روی ایران قرار دهید و سپس تاریخ تولد و آدرس محل سکونتتان را وارد کنید. در ادامه لازم به ذکر است که بدانید اطلاعات خودتان را باید به صورت دقیق و واقعی وارد نمایید زیرا دلیل این کار است که در مراحل بعد باید احراز هویت را انجام دهید و مدارک خودتان را در سایت بارگذاری کنید.

حال در مراحل بعد باید موافقت خودتان را با قرارداد تایید کرده و سپس به مرحله بعد مراجعه کنید. خبر خوش این که ثبت نام شما با موفقیت به اتمام رسیده و مانند آب خوردن آن را انجام دادید. حال شما یکی از کاربران این بروکر به شمار آمده و در ادامه باید مشخصات خودتان را تایید نمایید.

راهنمای احراز هویت در بروکر hycm

برای این کار نیز باید بر روی گزینه مشخصات خود را وارد کنید کلیک کرده و احراز هویت خودتان را در این بروکر انجام دهید و دلیل این کار نیز مقابله با پولشویی است. حال در ادامه شما باید یک مدرک برای احراز آدرس و یک مدرک نیز برای احراز هویت ارسال کنید.

در ادامه وارد صفحه ای خواهید شد و در ادامه در تب نمایه مالی مقدار تقریبی درآمد سالانه خود را به دلار وارد کنید. حال در ادامه باید به تب بارگذاری اسناد بروید و در ادامه از قسمت تایید هویت یک مدرک را بارگذاری کنید.

شما قادر هستید تا یکی از مدارک نام برده شده در زیر را آپلود کنید و حتی قادر هستید تا یکی از تصاویر را توسط تلفن خودتان عکس برداری کنید و در ادامه فایل آن را بارگذاری نمایید و لازم به ذکر است که بدانید چهار طرف عکس باید معلوم باشد. این مدارک عبارتند از:

 • تصویر پاسپورت
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر گواهی نامه رانندگی

حال بعد از این که مدارک هویتی را وارد کردید حال باید در ادامه مدارک تایید آدرس را بارگذاری کنید. حال برای تایید آدرس می توانید یکی از مدارک زیر را آپلود کنید که عبارتند از:

 • صورت حساب بانکی که در آن صورت حساب آدرس شما مشخص گردیده باشد.
 • هر قبضی که مربوط به کاربر بوده و آدرس محل سکونت بر روی آن درج شده باشد.
 • سند ماشین و یا خودرو که آدرس محل سکونت شما بر رو آن درج شده باشد.
 • بیمه نامه کاربر که آدرس محل سکونت کاربر بر روی آن درج شده باشد.

در ادامه مراحل احراز هویت شما به اتمام رسیده است و حال باید منتظر باشید تا تایید شده و ایمیل تایید آن برایتان ارسال شود و بعد از این کار خواهید توانست تا معاملات خودتان را در این بروکر انجام دهید. در ادامه بعد از تایید شدن حساب باید مبلغ مدنظر تان را به بروکر hycm واریز کنید و بعد از این کار به صورت خودکار اطلاعات حساب شما برای شما ارسال می شود و سپس قادر هستید تا توسط این اطلاعات وارد متاریدر شده و معاملات خودتان را آغاز کنید.

نگاهی بر انواع حساب در hycm

نگاهی بر انواع حساب در hycm

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر انواع حساب های معاملاتی در این بروکر که در جواب می توان گفت این بروکر از ۳ نوع حساب معاملاتی پشتیبانی کرده و شما با توجه به تمایل خود هر کدام را که می خواهید می توانید گزینش کنید که این سه حساب معاملاتی عبارتند از:

 • حساب Fixed
 • حساب Classic
 • حساب Raw

عملکرد پشتیبانی این بروکر چگونه است؟

در ادامه بهتر است تا در مورد این موضوع صحبت کرده و عملکرد پشتیبانی این بروکر را بررسی کنیم زیرا پشتیبانی یک بروکر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و از مهم ترین فاکتور های انتخاب یک بروکر به شمار می آید. در مورد پشتیبانی بروکر hycm می توان گفت که دارای زبان فارسی بوده و در قالب چت آنلاين بر روی وب سایت این بروکر و حتی در قالب ربات نیز می توانید از آن بهره مند شوید ولی در حالت کلی می توان گفت که دارای سرعت پاسخگویی نبوده و ممکن است اندکی زمان ببرد تا به شما پاسخ داده شود. در نتیجه بهتر است تا اندکی صبر کنید تا پاسخ را دریافت کنید و اگر می خواهید تا پاسخ را سریع تر دریافت کنید بهتر است تا تماس تلفنی با پشتیبانی برقرار کنید.

نحوه شارژ و برداشت حساب در بروکر hycm

در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر روش های خرید و فروش در حساب بروکر hycm و آنان را برایتان به صورت کامل شرح دهیم که در همین راستا می توان گفت در این بروکر تا حدودی روش های شارژ و برداشت متداول در ایران پشتیبانی می شود که این روش های عبارتند از:

 • شارژ ریالی از طریق IrPay.Pro
 • وبمانی
 • پرفکتمانی
 • رمز ارزها (بیتکوین، لایت کوین، اتریوم، تتر و …)
 • اسکریل ویزا کارت و مستر کارت

در انتهای مقاله راجب این بروکر اطلاعات مفیدی را آموختید و حال نیت بر این است تا شما را با صرافی های ارز دیجیتال آشنا کنیم تا در مورد تمام صرافی خارجی اطلاعات کاملی داشته باشید که توسط لینک های موجود می توانید مقالات مربوطه را مطالعه کنید.

سوالات متداول

کاربران ایرانی چگونه باید به‌این بروکر وارد شوند؟

کاربران ایرانی برای ورود به این بروکر باید از دامنه هایی استفاده کنند که مخصوص کاربران ایرانی است.

این بروکر در خود چند نوع حساب دارد؟

بروکر hycm دارای سه نوع حساب در خود است.

عملکرد پشتیبانی این صرافی چگونه است؟

می توان گفت که در پاسخگویی اندکی ضعیف عمل می کند و اگر عجله دارید می توانید از پشتیبانی تلفنی استفاده کنید.

مشکل بروکر hycm چیست؟

مشکل این بروکر این است که توسط ایران فیلتر شده است.

به این مقاله امتیاز دهید :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا