صرافی داخلی

ثبت نام در صرافی والکس (wallex) به همراه راهنمای احراز هویت

در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد صرافی والکس صحبت کرده و آن را به صورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم تا نحوه ورود و ثبت نام در آن را به زبانی ساده بشناسید پس در نتیجه همراه تیم تخصصی صرافی هلپ باشید تا به صورت حرفه ای با این صرافی داخلی آشنا شوید.

معرفی صرافی والکس

معرفی صرافی والکس

در ابتدا باید گفت که این صرافی یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی بوده و توسط دانشجویان و جمعی از متخصصان ایرانی ساخته شده است و هدف از ساخت این بود تا کلاه برداری های موجود در این زمینه را از بین ببرد. در ادامه می توان گفت که این صرافی دارای اعتبار خوبی بوده و شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانید از آن استفاده کنید.

در ابتدا باید گفت که برای شروع کار در این صرافی باید در آن ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را در آن به پایان برسانید تا در ادامه قادر باشید فعالیت های خود را در آن انجام دهید. در ادامه می توان گفت که در سال های گذشته تعداد زیادی از صرافی ها در ایران شروع به کار کرده اند و در این بین تنها چند صرافی به شهرت رسیده اند که صرافی wallex نیز یکی از این صرافی هاست که می توانید در آن تمام فعالیت های مربوط به ارزهای دیجیتال را مانند مبادلات و معاملات و حتی سرمایه گذاری را انجام دهید.

در ادامه می توان گفت که در این راستا عوامل زیادی در به شهرت رسیدن یک صرافی نقش دارند که از این بین می توان به کیفیت ارائه خدمات اشاره کرد تا بدین وسیله رضایت مشتریان را کسب کنند. در این راستا صرافی والکس به کمک کاربران ایرانی آمده و با ارائه بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش و سرمایه گذاری کار را برای سرمایه داران ایرانی راحت کرده است.

برای بهره مندی از این خدمات تنها کافیست تا به سایت صرافی های ارز دیجیتال وارد شده و پس از ثبت نام و احراز هویت فعالیت خودتان را در آن آغاز کنید. در ادامه می توان افزود که این صرافی یکی از صرافی های برتر ایرانی بوده و در نتیجه یک بستر ایمن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به شمار می آید که در سال ۱۹۳۷ تاسیس شد تا به کاربران ایرانی بهترین خدمات را ارائه دهد زیرا صرافی خارجی با توجه به تحریم های موجود خدمات نامناسبی را برای کاربران ایرانی ارائه می دادند و این صرافی خلق شد تا این مشکل را برطرف سازد. در ادامه ایجاد این صرافی بسیاری از مشکلات مانند محدویت ها و شرایط پرداخت و حتی احراز هویت نیز برطرف شد.

ورود به صرافی والکس چگونه است؟

در جواب باید گفت با توجه به این که این صرافی یک صرافی ایرانی است و نیازی به فیلترشکن ندارد و در نتیجه به راحتی می توانید به این سایت وارد شوید و فعالیت خودتان را آغاز کنید. ولی متاسفانه برخی از وب سایت صرافی های خارجی کاربران ایرانی را مسدود کرده اند و کاربران مجبور هستند تا از فیلترشکن برای ورود به این صرافی ها استفاده کنند که خداروشکر در داخل صرافی های ایرانی این مشکلات به چشم نمی خورد.

راهنمای ثبت نام در صرافی والکس

راهنمای ثبت نام در صرافی والکس

حال در ادامه بحث آموزش صرافی بهتر است تا نگاهی داشته باشم بر نحوه ثبت نام در صرافی wallex که می توان گفت شامل برخی مراحل است که در ادامه به صورت کامل برای شما شرح داده خواهد شد‌. این مراحل عبارتند از:

در ابتدا برای ثبت نام باید وارد سایت اصلی این صرافی شده و سپس پس از ورود به سایت باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. در ادامه پس از کلیک به صفحه ثبت نام هدایت شده و در آن صفحه بای اطلاعا خودتان را برای ثبت نام وارد کنید که در ابتدا باید شماره تلفن خودتان را وارد کنید و باید دقت داشته باشید که این شماره تلفن حتما به نام خودتان باشد.

در ادامه باید یک رمز عبور قدرتمند برای خودتان انتخاب کنید و باید این رمز عبور به گونه ای باشد که دارای ۸ کاراکتر بوده تا به راحتی نتوان آن را هک نمود. در ادامه اگر کد معرف دارید می توانید آن را وارد کنید ولی اختیاری است و اجباری در آن نیست.

در نهایت بر رو گزینه تأیید قوانین و شرایط استفاده از والکس کلیک کرده تا موافقت خودتان را اعلام کنید. در نهایت نیز بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود. در ادامه یک کد تأیید ۶ رقمی به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد که پس از دریافت آن باید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه تأیید کلیک کنید. در ادامه پس از تایید نیز وارد صفحه نخست حساب کاربری خود می شوید.

احراز هویت در صرافی والکس چگونه است؟

احراز هویت در صرافی والکس چگونه است؟

در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر نحوه احراز هویت در صرافی والکس و با مراحل لازم برا انجام آن نیز به صورت کامل آشنا شویم‌ که در همین راستا می توان گفت پس از انجام مراحل ثبت‌نام اولیه در سایت صرافی والکس نوبت به احراز هویت در صرافی wallex می رسد.

در ادامه باید گفت که احراز هویت در این صرافی به دو صورت قابل انجام است که شیوه پیشرفته آن را پس از اتمام روش پایه آن می توانید انجام دهید تا بتوانید از امکانات بیشتر این صرافی به صورت کامل استفاده کنید. حال در اول کار باید از احراز هویت پایه شروع کنید و بر روی گزینه شروع کلیک کرده تا فرایند را آغاز کنید.

حال در این مرحله برخی از اطلاعات کاربری و اطلاعات شخصی از شما درخواست می شود که باید آنان را وارد نمایید. اطلاعات شامل مواردی مانند نام و نام خانوادگی و شماره مالی و تاریخ تولد است که باید به طور دقیق و صحیح آنان را وارد کنید. پس از این که مطمئن شدید اطلاعات شما درست است باید بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

حال مرحله بعد مربوط به حساب های بانکی شماست که در این مرحله باید شماره کارت معتبر خودتان را وارد کنید و باید دقت داشته باشید که این شماره کارت حتما باید به نام خودتان باشد و حال لازم به ذکر است که بدانید این شماره کارت تنها شماره کارتی است که در این صرافی می توانید در آن واریز و برداشت را انجام دهید و با سایر کارت ها نمی توانید این کار ها را انجام دهید.

در ادامه باید گفت که اگر تمام اطلاعات را درست وارد کرده باشید، احراز هویت شما به درستی به اتمام رسیده است و حال این اختیار را دارید تا برای مرحله احراز هویت پیشرفته اقدام کنید تا خدمات بیشتری در این صرافی برای شما ارائه داده شود. جهت انجام این کار باید بر روی گزینه ارتقا حساب کلیک کنید.

حال در صفحه بعد باید شماره تلفن ثابت محل سکونت خودتان را وارد کنید. در ادامه با شماره تلفن ثابت شما تماسی به صورت خودکار گرفته خواهد شد که یک کد ۶ رقمی برای شما خوانده خواهد شد و شما باید آن کد را در کادر وارد کرده و سپس بر روی گزینه تأیید کلیک نمایید.

در ادامه عکسی از کارت ملی و یا سایر کارت های شناسایی مانند شناسنامه را باید آپلود کنید. حال در مرحله بعد باید تعهد نامه را با دست خط خودتان نوشته و سپس همراه با کارت بانکی و کارت ملی در دست مگه داشته و از خودتان همراه با آنان سلفی بگیرید.

در نهایت عکس را در این مرحله آپلود کرده و بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید. در نهایت بعد از این که قوانين و شرایط استفاده از صرافی والکس را که مطالعه کردید باید تیک توافق را زده و بر روی اتمام ثبت نام کلیک نمایید تا بدین وسیله احراز هویت شما به اتمام برسد. مدت زمان لازم برای اعلام نتیجه احراز هویت ۲ روز بوده و پس از دو روز به شما اعلام خواهد شد.

صرافی wallex کلاهبرداری است؟

صرافی والکس کلاهبرداری است؟

خیر این صرافی از برترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی بوده و دارای سابقه ای درخشان در این زمینه است و حتی بهترین خدمات در دنیای ارزهای دیجیتال را برای کاربران ایرانی ارائه داده است پس در نتیجه می توان گفت که این صرافی از اعتبار خوبی برخوردار است و شما با اطمینان کامل می توانید برای فعالیت های خود به این صرافی اقدام کنید.

این صرافی چه ارزهایی را پشتیبانی می کند؟

در ادامه شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که این صرافی از چه ارزهایی پشتیبانی می کند که در جواب می توان گفت این صرافی از ارزهای مطرح و شناخته شده دنیا پشتیبانی کرده و می توانید برای خرید و فروش آنان بدین صرافی اقدام کنید. با مراجعه به سایت صرافی والکس می توانید به لیست ارزهای پشتیبانی شده در آن دست پیدا کنید.

آیا کیف پول صرافی wallex در دسترس است؟

بله کیف پول این صرافی شروع به کار کرده و شما می توانید از آن استفاده کنید و ارزهای دیجیتال خودتان را در آن ذخیره کنید. برای دست یابی به کیف پول والکس تنها کافیست به سایت اصل صرافی wallex مراجعه کرده و پس از مشاهده آموزش های لازم از آن برای ذخیره سازی ارزهای خودتان استفاده کنید‌.

در کنار این کیف پول نیز می توانید از سایر کیف پول های سرد و گرم برای ذخیره سازی ارزهای خود استفاده کنید که با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید آنان را بشناسید.

قیمت اتریوم در صرافی والکس چقدر است؟

خب اتریوم یکی از ارزهایی است که در صرافی والکس پیشتیبانی می شود و می توانید آن را در این صرافی خرید و فروش کنید. حال سوالی که مطرح می شود این است که آیا قیمت اتریوم در صرافی والکس چقدر است که این رابطه باید بدانید که قیمت ارزهای دیجیتال ثانیه به ثانیه در حال تعییر است و نمی توان قیمت دقیقی را برای آن در حال حاضر گویا شد ولی اگر مشتاق دانستن آن هستید می توانید به سایت اصلی صرافی wallex سر بزنید و قیمت آن را جویا شوید.

عملکرد پشتیبانی این صرافی چگونه است؟

عملکرد پشتیبانی این صرافی چگونه است؟

در ادامه شاید به دنبال این باشد تا بدانید که عملکرد پشتیبانی این صرافی چگونه است که در ادامه مطالب کامل تری برایتان شرح داده خواهد شد. باید گفت که این صرافی در زمینه پشتیانی عملکرد خوبی داشته است و در این زمینه موفق شده است تا رضایت کاربران را جلب کند و کاربران قادر هستند تا در ۲۴ شبانه روز ساعت در هفت روز هفته با پشتیبانی این صرافی ارتباطی برقرار کنند.

مزایای صرافی والکس

در ادامه بهتر است تا در مورد مزایای این صرافی نیز اطلاعات دقیقی کسب کنیم که در همین راستا می توان گفت این صرافی دارای رابط کاربری آسان برای افراد تازه وارد است و امکان معامله در 3 بازار ریال، تتر و بیت کوین را دارا و همچنین دارای امینت خوبی نیز است.

معایب صرافی والکس

در بالاتر با مزایای این صرافی آشنا شدید حال در ادامه بهتر است نگاهی داشته باشیم بر معایب آن که در همین راستا می توان گفت این صرافی در افزودن ارزهای جدید تاخیر دارد و همچنین نیز دارای کارمزد بالایی نیز است و همچنین در انتها باید گفت که از ارزهای محدودی پشتیبانی می کند.

سوالات متداول

صرافی والکس یک صرافی ایرانی است؟

بله این صرافی در دسته صرافی های ایرانی قرار دارد.

صرافی والکس دارای کیف پول اختصاصی خود است؟

بله این صرافی دارای یک کیف پول مخصوص به خود است که می توانید ارزهای دیجیتال خود را در آن نگهداری کنید.

کلاهبرداری صرافی wallex حقیقت دارد؟

خیر این صرافی یک از صرافی های معتبر ایرانی است.

آیا صرافی wallex معتبر است؟

بله این صرافی دارای اعتبار است.

آیا این صرافی از اتریوم و بیت کوین پشتیبانی می کند؟

بله این صرافی قابلیت پشتیبانی از این دو را دارد.

پشتیبانی این صرافی چگونه است؟

این صرافی در ۲۴ ساعت شبانه روز در ۷ روز هفته خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد.

5/5 - (3 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا