لیست صرافی ارز دیجیتال ایرانی

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع صحبت کرده و شما را به صورت حرفه ای با بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا پا به دنیای اکسچنج های ارز بگذارید.

نگاهی بر صرافی ارز دیجیتال ایرانی ۱۴۰۱

نگاهی بر صرافی ارز دیجیتال ایرانی ۱۴۰۱

خوشبختانه دانش ایران روز به روز در این زمینه بیشتر شده و باعث شده است تا در این سال بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال پدید آمده و فعالیت خودشان را پرقدرت شروع کنند که در همین راستا قصد ما این است تا به صورت حرفه ای راجب این بحث صحبت کرده و بهترین اکسچنج های ارز ایرانی همراه با روش های ثبت نام را برایتان شرح دهیم پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله پای به پای ما قدم بگذارید.

لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی از نظر کاربران

لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی از نظر کاربران

حال زمان آن است تا وارد بحث اصلی شویم‌ و به زبانی ساده و جامع بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی را به شما معرفی کنیم. در همین باب باید گفت که صرافی های معرفی شده از بهترین های این زمینه بوده و از نظر کاربران در دسته بهترین ها قرار گرفته اند. این صرافی های ارز دیجیتال ایرانی عبارتند از:

نوبیتکس

خب اولین مورد صرافی ارز دیجیتال ایرانی نوبیتکس بوده ‌که دارای یک اپلیکیشن اندروید بوده و قابلیت سفارش خارج از قیمت نیز دارد. این صرافی ارز دیجیتال از ۱۹ ارز پشتیبانی کرده و در حدود ۴ سال سابقه دارد.‌ مقدار کارمزد برای این صرافی چیزی در حدود ۰/۳۵ درصد بوده و حداقل مبلغ سفارش نیز ۳۰۰ هزار تومان می باشد. در ادامه باید گفت که این صرافی دارای رابط کاربری بسیار راحتی بوده و کاربران به راحتی می توانند با آن کار کنند. همچنین در محیط این صرافی می توانید بسیار راحت معاملات خودتان را انجام دهید.

آبان تتر

در ادامه می رسیم به این صرافی که در دسته بهترین ها قرار داشته ولی فاقد اپلیکیشن است و همچنین فاقد قابلیت سفارش خارج از قیمت است. در ادامه می توان گفت که این صرافی از ۲۷۰ ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و حدودا ۳ سال سابقه کار دارد. میزان کارمزد این صرافی ۰/۲ درصد بوده و حداقل مبلغ سفارش برای آن ۳۰۰ هزار تومان است. این صرافی نیز دارای رابط کاربری راحت و ساده ای بوده و کاربران بسیار راحت می توانند با آن کار کنند. شما به راحتی می توانید معاملات ارز دیجیتال خودتان را در آن انجام دهید.

ارز پایا

در ادامه می رسیم به این صرافی ارز دیجیتال ایرانی که ارز پایا نام داشته و نرم افزار آن برای سیستم عامل های اندروید و ios منتشر شده است. صرافی ارز پایا قابلیت سفارش خارج از قیمت را داشته و ارز ۲۹ ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و حدودا دارای ۴ سال سابقه است و کارمزد آن چیزی ۰/۲ درصد است و حداقل مبلغ سفارش در آن نیز ۱۰۰ هزار تومان می باشد. در صورت تمایل می توانید از این صرافی برای انجام معاملات ارز دیجیتال خود استفاده کنید.

والکس

در ادامه می توان به این صرافی ارز دیجیتال اشاره کرد که یک صرافی ایرانی بوده و دارای هیچ نرم افزاری نیست و قابلیت سفارش خارج از قیمت را دارد. این صرافی ارز دیجیتال از ۱۹ ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و ۳ سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد و کارمزد آن ۰/۴ است و حداقل مبلغ سفارش برای ای آن نیز ۱۰۰ هزار تومان می باشد. اگر ارز مد نظر شما در بین این ۱۹ ارز وجود داشته باشد می توانید از این صرافی نهایت استفاده را ببرید.

اوکی اکسچنج

این صرافی نیز در دسته اکسچنج های ارز ایرانی بوده و تنها برای سیستم عامل اندروید نرم افزار تهیه کرده است. این صرافی ایرانی دارای قابلیت سفارش خارج از قیمت بوده و از ۱۹ ارز پشتیبانی می کند و دارای ۲ سال سابقه کار نیز است. حداقل مبلغ سفارش برای این صرافی ۳۰۰ هزار تومان بوده و میزان کارمزد آن نیز ۰/۲ است. اگر دارای سیستم عامل اندروید هستید به راحتی می توانید از این صرافی نهایت استفاده را ببرید.

تبدیل

از دیگر صرافی های ارز ایرانی می توان این مورد را نام برد که دارای اپلیکیشنی با سیستم عامل اندروید بوده قابلیت سفارش خارج از قیمت را نیز دارا می باشد. این صرافی از ۷۴ ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و یک سال سابقه کار در این زمینه را دارد. حداقل مبلغ سفارش در این صرافی ۱۰۰ هزار تومان بوده و کامزد آن نیز ۰/۴ می باشد. در صورت تمایل می توانید از این صرافی نیز نهایت استفاده را ببرید و حتی از اپلیکیشن اندروید آن نیز استفاده کنید.

رمزینکس

در نهایت می رسیم به این صرافی که دارای اپلیکیشن هایی با سیستم عامل های اندروید و ios بوده و دارای قابلیت سفارش خارج از قیمت نیز می باشد. این صرافی ایرانی از ۲۴ ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و ۳ سال نیز سابقه کار دارد. حداقل مبلغ سفارش در این صرافی ایرانی ۱۰۰ هزار تومان بوده و کارمزد آن نیز ۰/۳ درصد می باشد. در صورت تمایل می توانید از اپلیکیشن های موجود برای سیستم عامل های گفته شده نهایت استفاده را ببرید.

فعالیت این مراجع به صورت قانونی می باشد؟

فعالیت این مراجع به صورت قانونی می باشد؟

حال در ادامه این سوال مطرح می شود که آیا ارزهای دیجیتال و فعالیت این صرافی های ارز دیجیتال در ایرانی قانونی است یا نه؟ در جواب باید گفت که ارز دیجیتال در ایران به صورت رسمی قانونی نبوده ولی استفاده از آن نیز جرم نیست. به طور کلی ممکن است قوانین جدیدی برای این جور موارد وضع شود ولی در حال حاضر وضعیت این چنین است. در حالت کلی اگر کلاهبرداری در این زمینه صورت گیرد و یا بر عهدی در این رابطه لطمه وارد شود، یک فرد می تواند برای شکایت رسمی اقدام کرده و پس از شکایت دادگاه به آن رسیدگی کند. در حال کلی مردم می توانند بیت کوین را خرید و فروش و حتی نگهداری کنند ولی در حال حاضر نمی توانند از آن برای پرداخت های خود استفاده کنند.

راهنمای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ایرانی

در ادامه این سوال مطرح می شود که ثبت نام در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی چگونه است و چگونه باید در صرافی مورد نظر ثبت نام کرد؟ در جواب باید گفت که ثبت نام در صرافی های ایرانی بسیار راحت بوده و به راحتی با کم ترین دردسر می توانید ثبت نام خودتان را در صرافی مورد نظرتان انجام دهید.

جهت ثبت نام در اکسچنج های رمزارز ایرانی باید احراز هویت شوید تا بتوانید معاملات خودتان را انجام دهید. برای احراز هویت به مدارک شناسایی لازم است که از بین آنان می توان به تصاویر شناسنامه، کارت ملی و حتی کارت بانکی اشاره کرد. در ادامه لازم به ذکر است که بدانید برای انحام معاملات به یک حساب کاربری و کیف پول ارز دیجیتال نیز نیاز خواهید داشت پس از قبل باید یک کیف پول ارز دیجیتال برای خود نصب کنید.

احراز هویت نیز بدین صورت است که از شما درخواست می شود از خود و به همراه کارت ملی و یک برگه که بر روی آن متن مشخصی نوشته شده است یک سلفی گرفته و آن را در صرافی مورد نظر آپلود کنید تا پس از بررسی و تایید به شما اطلاع رسانی شود. در مراحل اولیه ثبت نام نیز از شما نام و فامیل، آدرس، شماره تلفن و ایمیل و … درخواست می شود.

صرافی ارز دیجیتال ایرانی بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی ارز دیجیتال ایرانی بدون احراز هویت ممکن است؟

حال این سوال مطرح می شود که آیا بدون احراز هویت نیز می توان در صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کرد؟ به طور کلی احراز هویت برای افزایش امنیت بوده ولی برخی از کاربران مایل به انجام این کار نیستند و صرافی هایی نیز وجود دارند که بدون احراز هویت نیز تنها برخی از خدمات را ارائه می دهند که با یک جستجوی ساده می توانید آنان را پیدا کنید.

کمترین کارمزد صرافی ارز دیجیتال ایرانی را در کدام صرافی تجربه می کنید؟

در حالت کلی کارمزد ها در حال تغییر است و مقدار ثابتی ندارد و نمی توان در این مورد نظری قطعی داد و به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر در صدد یافتن این مورد هستید به راحتی آن را در اینترنت جستجو کرده تا کم ترین مقدار کارمزد صرافی ارز دیجیتال ایرانی را پیدا کنید.

کدام صرافی ایرانی بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

کدام صرافی ایرانی بیشترین ارز دیجیتال را دارد؟

صرافی ارز دیجیتال آبان تتر بیشترین مقدار ارز دیجیتال را دارا بوده و از تعداد بالایی ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. در مورد این صرافی ارز دیجیتال ایرانی در اندکی قبل تر توضیح داده شد و شما نیز در صورت تمایل می توانید در این صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کرده و معاملات خودتان را انجام دهید. لازم به ذکر است که بدانید تعداد این ارز های دیجیتال ۲۷۰ ارز است.

کلاهبرداری صرافی ارز دیجیتال ایرانی واقیعت دارد؟

اکسچنج های ارز در خود میزان بالایی از دارایی ها را دارا می باشند پس در نتیجه وسوسه انگیز است که برخی دست به اقدامات کلاهبردارانه در این زمینه بزنند. گاهی شده است که برخی از افراد سودجو دست به اقدامات کلاهبردارانه زده و در نتیجه کاربران را گول زده اند ولی خوشبختانه صرافی های معتبری در ایران وجود دارد که با اطمینان کامل می توانید فعالیت خودتان را در آنان انجام دهید.

سوالات متداول

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟

در طول مقاله به بهترین ها اشاره شد.

کدام صرافی ارز دیجیتال ایرانی دارای بیشترین ارز است؟

صرافی آبان تتر دارای بیشترین ارز است.

مقدار کارمزد در صرافی ارز دیجیتال ایرانی چقدر است؟

مقدار ثابت ندارد و متغیر است.

دکمه بازگشت به بالا