بروکر

بهترین بروکر فارکس بدون فیلتر برای ایرانیان در سال 2023

بهترین بروکر فارکس کدام است؟ در این مقاله در راستای بحث بروکر های فارکس قصد بر این داريم تا به صورت تخصصی بدین بحث پرداخته و بهترین ها را برای شما معرفی کنیم تا با دانشی کامل دست به اقدام بزنید.

اهمیت شناخت بهترین بروکر فارکس در دنیا چیست؟

اهمیت شناخت بهترین بروکر فارکس در دنیا چیست؟

حال شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید در مورد بروکر های فارکس دانش داشت و چرا باید بهترین بروکر های فارکس را شناخت که در جواب می توان گفت دنیای بازار های معاملاتی بسیار پیچیده بوده و شما به عنوان فردی که تازه کار هستید باید راهنمایی برای این کار داشته باشید تا بتوانید قدم های خودتان را آسان تر و بهتر بردارید که در همین رابطه اهمیت شناخت بهترین بروکر های فارکس احساس می شود و در ادامه می توان گفت که در بازار های معاملاتی حجم عظیمی از سرمایه وجود دارد که بدین جهت بسیاری از کلاهبرداران را به سمت خود کشیده است و در نتیجه فضای ناامنی ایجاد شده است که با کمک بروکر های فارکس می توان با امنیت بیشتری قدم های خودتان را بردارید.

در ادامه می توان افزود که همیشه شناخت بهترین بروکر فارکس مسئله ای مهم بوده و باید آن را در راس کار قرار داد به خصوص این که در دنیا بروکر های بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده و انتخاب را برای ایرانیان سخت کرده است و هر کدام نیز با ارائه خدمات ویژه در صدد جذب مشتریان و کاربران برای خود است و همین موضوع باعث شده است تا تصمیم گیری برای انتخاب بروکر سخت گردد.

متاسفانه ایران تحریم بوده و بسیاری از بروکر های برتر و مطرح فارکس به ایرانیان خدمات ارائه نمی دهند که در نتیجه وضعیت و اعتبار بروکر ها در این اینجا اهمیت بالایی پیدا می کند و انتخاب برای ایرانیان سخت تر می گردد و در قالب یک نکته می توان گفت که اگر می خواهید تا به یک تریدر موفق تبدیل شوید باید یکی از بهترین بروکر های فارکس را با تحقیقاتی کامل انتخاب کنید.

قبل از ادامه مقاله مطمئن باشید که در مورد روش های ورود به فارکس و همچنین ثبت نام در فارکس اطلاعات کافی داشته باشید.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدام است؟

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدام است؟

خب در ادامه این سوال مطرح می شود که بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدام است که در ادامه قصد داریم تا این سوال را به صورت کامل پاسخ تا توسط صرافی هلپ به دنیای ایمن بروکر های فارکس وارد شوید که در همین ابتدا برخی نکاتی مهم وجود دارد که باید به صورت کامل به آنان پاسخ دهید که در همین رابطه می توان گفت هیچ کدام از بروکر های فارکس دارای نمایندگی رسمی در ایران نبوده و دفتر تمام بروکر های فارکس در خارج از ایران قرار دارد و ممکن است که در همین راستا برخی از خبر ها منتشر شود که حاوی عباراتی مانند انواع بروکر در ایران و یا لیست بروکر های ایران است که در ادامه می توان گفت این موارد واقعیت نداشته و تنها برای گمراه کردن شما این خبر ها با این عناوین منتشر می شوند.

بهتر است تا با جزئیاتی بیشتر بدین بحث بپردازيم که در همین راستا می توان افزود که بروکر های فعال در ایران در حقیقت شعبه های کارگزاری اصلی بوده که یک تیم فارسی و ایرانی برای بخش ایرانی آن مشغول فعالیت هستند و در آن فعالیت می کنند. اگر دیدید که یک بروکر دارای سایتی فارسی است در حقیقت این است که یک تیم فارسي در پشت آن است و در حقیقت یک بروکر ایرانی نبوده و حتی شعبه اصلی آن نیز در ایران فعالیت نمی کند.

در ادامه صرافی هلپ در تلاش است تا بهترین بروکر های فارکس را به شما معرفی کند تا بتوانید اصولی و بسیار دقیق در این راستا فعالیت کنید و در ادامه می توان افزود که بخاطر تحریم های آمریکا بسیاری از بروکر های معتبر و مطرح فعالیت خودشان را با کشور ایران قطع کرده و حتی هنوز هم این مشکل ادامه دارد و شاهد این هستیم که بسیاری از بروکر های مطرح فارکس دیگر به ایرانیان خدمات نمی دهند.

از این بین می توان به بروکر های هات فارکس و فارکس تایم و اکسنس اشاره کرد که در سال های اخیر از ایران رفته اند ولی باز هم هنوز بروکر های معتبری در ایران مانده اند که می توان بر روی آنان حساب کرد و فعالیت خود را در آن انجام داد که در ادامه تمام آنان به صورت کامل به شما معرفی خواهند شد. به طور تقریبی می توان گفت که هنوز ۳۰ بروکر فارکس در ایران مشغول فعالیت هستند که از بین آنان می خواهیم به بهترین آنان اشاره کنیم و در ادامه به صورت تک تک راجب آنان به صورت تخصصی صحبت کنیم.

در ادامه لازم به ذکر است که در مورد بروکر های کلاهبرداری نیز اطلاعات کاملی باید داشته باشید که در همین رابطه می توان آنان را به صورت کامل باهم مقایسه کرد و پیشنهاد ما این است تا مقالات مربوط به این مطلب را حتما مطالعه کنید. خب بهتر است تا وارد بحث اصلی شویم‌ و مطالب را کامل تر کنیم که در همین رابطه می توان افزود بحث در مورد بهترین بروکر های فارکس ساده نبوده زیرا هر بروکری دارای یک سری عیب و نقص در خود است و به طور کلی نمی تواند تمام مشتریان و کاربران را راضی نگه دارد پس در نتیجه وقتی صحبت از بهترین بروکر می شود در حقیقت موضوع اصلی اعتبار آن هاست که باید بررسی گردد.

در ادامه می توان افزود وقتی یک بروکر دارای اعتبار بیشتری باشد و رگولاتوری بهتری داشته باشد احتمال تخلفات در آن پایین آمده و اگر اختلاف نیز صورت گرفت،شخص معامله گر قادر است تا با ارائه نمودن شواهد و مدارک از حق و حقوق خودش دفاع نماید. در نتیجه اگر می خواهید تا بهترین بروکر فارکس را انتخاب کنید باید معتبر بودن آن را معیار اصلی قرار دهید.

در ادامه باید توجه کنید که بسیاری از بروکر های بی اعتبار تبلیغات گسترده ای را انجام داده اند پس باید توجه لازم را داشته و گول این تبلیغات را نخورید و لذا بهتر است تا در این باره با تریدر های موفق صحبت کنید تا تجربه های لازم را در اختیار شما قرار دهند. به طور کلی این فضا برای تریدر های تازه کار خطرناک بوده و باید مواظب کلاهبرداران باشید. خوشبختانه هنوز بروکر های معتبری وجود دارد که می توانید از آنان استفاده کنید و باید بتوانید بروکر های فارکس معتبر را از غیر معتبر تشخیص دهید.

بروکر های معتبر فارکس خدمات خوبی را برای کاربران خود ارائه داده و دارای اعتبار مناسبی هستند و شما می توانید به بروکر های معتبر اطمینان کنید و فعالیت خودتان را توسط آنان انجام دهید. در اینجا ارزش اطلاعات مشخص می گردد و شما با کسب اطلاعات صحیح و دقیق در مورد بروکر و سپس با استفاده از آن می توانید وارد بازار های مالی شوید.

در ادامه باید گفت که اگر می خواهید به بازار های معاملاتی وارد شوید در اولین قدم باید بهترین بروکر فارکس را برای خودتان انتخاب کنید که در ادامه نیازی نیست در این رابطه نگران باشید زیرا بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد که در ادامه می توان افزود این بروکر ها از سمت کارشناسان این حوزه تایید شده و از نظر کاربران نیز تایید شده اند و برای کاربران ایرانی از اعتبار خوبی نیز برخوردار هستند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2022

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2022

حال در این قسمت قصد بر این داریم تا به صورت کامل راجب بهترين بروکر فارکس برای ایرانیان صحبت کرده و تمام آنان را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم و می توان گفت بروکر هایی که به شما معرفی خواهند شد از بهترین ها بوده و بهتر است تا از آنان برای فعالیت های معاملاتی خودتان استفاده کنید. بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان عبارتند از:

بروکر یو اس جی اف ایکس (بروکر usgfx) از بهترین بروکر های فارکس

خب در اولین قدم این بروکر را به شما معرفی می‌ کنیم که راجب آن می توان گفت بروکر usgfx از معتبرترین بروکر ها بوده و در ایران در حال فعالیت است. در ادامه می توان گفت که این بروکر توانسته رگولاتوری بسیار معتبر FCA انگلستان را که دومین رگولاتوری معتبر جهانی است، دریافت کند.

در ادامه می توان گفت که این بروکر در اوایل در ایران شناخته شده نبود ولی رفته رفته با توجه به این که خدمات خوبی را به ایرانیان ارائه داده است و با توجه به این که فعالیت حرفه ای در ایران داشته است در بین ایرانیان شناخته شده شد و به همین دلیل نیز به یکی از بهترین و شناخته شده ترین گزینه های برای کاربران ایرانی شناخته شده و تبدیل شد.

در ادامه می توان گفت اگر به دنبال یکی از بهترین بروکر های فارکس هستید می توانید بر روی این بروکر حساب باز کنید زیرا با توجه به ارزیابی های صورت گرفته یکی از بهترین بروکر ها برای فعالیت ایرانیان است.

معایب بروکر یو اس جی اف ایکس (بروکر usgfx)

قطعا شناخت معایب بروکر یو اس جی اف ایکس مهم بوده و باید نسبت به آن اطلاعات کافی و کامل داشته باشیم که در همین راستا می توان گفت هر بروکری هر چقدر هم که دارای اعتبار باشد و در دسته بهترین ها قرار داشته باشد باز هم معایبی را دارد که معایب این بروکر عبارتند از:

 • یکی از معایب این بروکر این است که در خود نماد های کافی برای معامله کریپتو و سهام را ندارد.
 • از دیگر معایب این بروکر این است که از وب مانی پشتیبانی نمی کند.

مزایای بروکر یو اس جی اف ایکس

خب در اندکی بالاتر با معایب این بروکر آشنا شدید و حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر مزایای این بروکر که می توان گفت دارای مزایای قابل توجهی است و به طوری کلی مزایای این بروکر عبارتند از:

 • یکی از مزایای این بروکر این است که دارای اعتبار بالایی بوده و رگوله fca انگلستان در شعبه اصلی را دارد.
 • از دیگر مزایای این بروکر این است که دارای پشتیبانی فارسی تلگرام بوده و پاسخگوی سریع کاربران است.
 • این بروکر دارای واریز و برداشت ریالی متناسب با کاربران ایرانی است.
 • این بروکر دارای حساب اسلامی مناسب در حساب میکرو است.
 • سرورهای این بروکر دارای سرعتی بسیار مناسب هستند.
بروکر روبو فارکس

بروکر روبو فارکس

از بهترین بروکر های فارکس نیز می توان به بروکر روبو فارکس اشاره کرد که هنوز به ایرانیان خدمات ارائه می دهد و با توجه به این مسئله که بسیاری از بروکر های معتبر فارکس ایران را ترک کرده اند می توان گفت که این بروکر در دسته بهترین و معتبر ترین ها قرار داشته و شما می توانید از آن برای معاملات خودتان استفاده کنید.

در ادامه می توان افزود که حتی سختگیر ترین تریدر ها نیز از این بروکر تعریف کرده و می توان ادعا کرد که دارای مزایای زیادی است که نمی توان از آنان چشم پوشی کرد و در ادامه می توان گفت به طور کلی هیچ بروکری بی نقص نبوده ولی بروکر روبو فارکس توانسته است تا توسط فعالیت حرفه ای خود توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند و بدین وسیله اعتبار بالایی را کسب کرده و اعتماد کاربران را به دست آورد.

اگر شما در دسته تریدر هایی هستید که می خواهید از حاشیه ها فاصله گرفته و تنها بر روی ترید تمرکز کنید این بروکر می توانید بهترین مورد برای شما باشد. در اندکی بعد تر به بررسی مزایا و معایب این بروکر خواهیم پرداخت ولی تا همین جا می توان گفت که یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران ایرانی است و برای شناخت مزایا و معایب آن پیشنهاد می کنیم که مطالب زیرا را با دقت بخوانید.

معایب روبو فارکس

حال بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر معایب بروکر روبو فارکس و آنان را به صورت کامل شرح دهیم زیرا با توجه به این که این بروکر از بهترین بروکر های فارکس است ولی معایبی نیز دارد که طبیعی بوده زیرا هیچ بروکری کامل نیست. مهم ترین معایب این بروکر عبارتند از:

 • متاسفانه این بروکر هیچ سایتی به زبان فارسی ندارد و فاقد سایت فارسی است.
 • این بروکر دارای پشتیبانی بوده ولی در پشتیبانی به زبان فارسی دارای ضعف است.

مزایای روبو فارکس

خب در اندکی بالاتر با معایب این بروکر آشنا دید و نسبت به آنان آگاهی پیدا کردید و حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر مزایای این بروکر که می توان گفت موارد قابل توجهی بوده و بهتر است تا نسبت به آنان دیدگاه جامعی داشته باشیم. مهم ترین مزایای بروکر روبو فارکس عبارتند از:

 • این بروکر دارای اعتبار بالایی بوده و بیشتر از ۱۰ سال سابقه دارد.
 • این بروکر دارای رگوله IFSC برای ایرانیان است.
 • این بروکر دارای ۳۰ دلار بونوس خوشامدگویی است.
 • این بروکر VPS رایگان ارائه می دهد.
 • این بروکر دارای قابلیت برداشت لحظه ای وبمانی است.
 • این بروکر دارای اسپرد های پایین بوده و سرورهایش نیز دارای سرعت بالایی هستند.
 • این بروکر از دو پلتفرم R Trader و cTrader پشتیبانی می کند.

بروکر آمارکتس

خب در ادامه‌ می رسیم به این بروکر که می توان در مورد آن گفت از بهترین بروکر های فارکس بوده که به ایرانیان خدمات می دهد و همچنین دارای اعتبار خوبی در بین کاربران است. این بروکر در بین بروکر های موجود دارای سابقه ای عالی بوده و موفق شده است تا اعتبار خوبی را برای خودش دستوپا کند و با توجه به این که بسیاری از بروکر های مطرح ایران را ترک کرده در ایران مانده و به ایرانیان خدمات می دهد.

در ادامه می توان افزود که این بروکر در سال های اخیر خدمات خود را بهبود بخشیده است و به دلیل واریز و برداشت خوبی که دارد موفق شده است تا بسیاری از کاربران را به سمت خودش جذب کند. در ادامه می توان افزود که واریز و برداشت برای ایرانیان در این بروکر بسیار راحت بوده و پشتیبانی فارسی آن نیز به بهترین شکل ممکن عمل کرده است و همین موارد باعث شده است تا بسیاری از تریدر ها به سمت این بروکر جذب شده و از آن برای انجام معاملات خودشان استفاده کنند.

در ادامه در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که این بروکر برای کاربران ایرانی بسیار مناسب بوده و اگر می خواهید یک بروکر معتبر را انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما این بروکر است. در ادامه مهم ترین مزایا و معایب این بروکر را به شما معرفی خواهیم کرد تا آگاهی کاملی نسبت به آن پیدا کنید.

معایب بروکر آمارکتس

در ادامه‌ نگاهی جامع خواهیم داشت بر شناخته شده ترین معایب بروکر آمارکتس و آن را به صورت جامع و قابل فهم برایتان شرح خواهیم داد تا نسبت به آنان اطلاعات کاملی را در ذهن داشته باشید زیرا هر بروکری دارای یک سری از معایب است که شناخت آنان ما را برای انتخاب بهتر راهنمایی می کند. شناخته شده ترین معایب این بروکر عبارتند از:

 • این بروکر متاسفانه حساب cent ندارد و فاقد حساب cent است.
 • این بروکر وی‌ پی‌ اس رایگان نداشته و فاقد وی‌ پی‌ اس رایگان است.

مزایای بروکر آمارکتس

خب حال که با معایب این بروکر آشنا شدید بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر مزایای آن و به صورت خلاصه آنان را برای شما معرفی کنیم که می توان در ادامه گفت این بروکر دارای مزایای قابل توجهی است و قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. مهم ترین مزایای این بروکر عبارتند از:

 • این بروکر دارای اعتبار بالایی بوده و ۱۳ سال سابقه فعالیت دارد.
 • این بروکر دارای ۲۵ درصد بونوس معاملاتی است.
 • این بروکر دارای سایت فارسی بوده و پشتیبانی ۲۴ ساعته قدرت مندی دارد.
 • این بروکر دارای واریز و برداشت ریالی متناسب با ایرانیان است.
 • در این بروکر می توان به آسانی افتتاح حساب کرد و نیازی به تایید آدرس نیز نیست.

معرفی بروکر آلپاری

خب در ادامه‌ می رسیم به بروکر آلپاری که می توان در مورد آن گفت از شهرت خوبی برخوردار بوده و در سال ۱۹۹۸ در مائوریتیوس تأسیس شد و با گذشت زمان به یکی از مهم ترین بروکر ها تبدیل شد و در مورد سابقه آن می توان گفت که دارای ۲ دهه سابقه و تجربه در بازار بوده و موفق شده است تا به تمام دنیا از جمله ایران خدمات خود را ارائه دهد.

در مورد دفتر رسمی و اصلی این بروکر می توان گفت که در روسیه و موریس واقع شده است و دارای ۲ میلیون نفر مشتری بوده و از ۱۵۰ کشور در دنیا در این بروکر مشغول فعالیت هستند و از آن و خدماتش استفاده می کنند. این بروکر در بین ایرانیان بسیار شناخته شده است و اعتماد بالایی را در بین ایرانیان داراست.

می توان این ادعا را کرد که این بروکر دارای سابقه بسیار خوبی است و همین سابقه باعث شده است تا در بین ایرانیان اعتبار پیدا کند و به یکی از گزینه های عالی برای ایرانیان تبدیل شود. در ادامه به معرفی مهم ترین مزایا و معایب این بروکر خواهیم پرداخت تا راجب آنان اطلاعات کاملی را کسب کنید.

معایب آلپاری

خب حال زمان آن است تا اندکی بدین موضوع پرداخته و راجب معایب بروکر آلپاری صحبت کنیم و مطالب کاملی را برایتان ارائه دهیم که در همین جهت می توان گفت این بروکر در دسته بهترین بروکر های فارکس قرار داشته ولی بازم معایبی دارد که بهتر است نسبت به آنان آگاهی داشته باشید. شناخته شده ترین معایب بروکر آلپاری عبارتند از:

 • این بروکر دارای اسپرد های بالا در بعضی نماد ها است.
 • متاسفانه این بروکر سابقه ورشکستگی در شعبه انگلستان را دارد.

مزایای آلپاری

در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر مزایای این بروکر و آن را به صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد. به طور کلی می توان ادعا کرد که این بروکر دارای اعتبار خوبی بوده و در نتیجه مزایای بسیاری نیز دارد که آگاهی نسبت به آنان از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم ترین مزایای این بروکر عبارتند از:

 • بروکر آلپاری دارای اعتبار بالایی بوده و بیشتر از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد.
 • این بروکر دارای سایت و پشتیبانی فارسی بوده و قابل قبول است.
 • این بروکر دارای کابین معاملاتی ساده با امکانات بالا است.
 • این بروکر واریز و برداشت متناسب با کاربران ایرانی را داراست.

بروکر ارانته از بهترین بروکر های فارکس

خب در ادامه معرفی بهترین بروکر های فارکس می‌رسیم به بروکر ارانته که می توان راجب آن گفت در دسته جدید ترین بروکر های فارکس قرار داشته و فعالیت خود را از سال ۲۰۱۸ شروع نموده است. می توان گفت که در همین مدت کوتاه این بروکر توانسته است در بین کاربران ایرانی محبوبیت بالایی پیدا کند جایگاه مناسبی در بین ایرانیان پیدا کند.

در ادامه می توان افزود که مواردی مانند ارائه خدمات مناسب، مخصوص مشتریان ایرانی، مانند روش‌ های انتقال وجه و پشتیبانی فارسی باعث شده است تا این بروکر در بین ایرانیان محبوبیت بالایی پیدا کند. همان طور که گفته شد این بروکر از بهترین بروکر های فارکس بوده و با ارائه خدمات شفاف و داشتن رگوله‌ بین المللی معتبر موفق شده است تا جایگاه خود را در بین بهترین بروکر های فارکس پیدا کند و به عنوان رقیبی قدرتمند برای سایر بروکر ها شناخته شود. در ادامه به معرفی معایب و مزایای این بروکر خواهیم پرداخت تا مهم ترین آنان را بشناسیم که عبارتند از:

معایب ارانته

خب در ادامه‌ خواهیم پرداخت به این موضوع و آن را به صورت تخصصی و مختصر برای شما تشریح خواهیم کرد و همان طور که گفته شد این بروکر با توجه به این که در دسته بهترین بروکر های فارکس قرار گرفته است ولی باز هم دارای معایب شناخته شده ای است که عبارتند از:

 • یکی از معایب این بروکر این است که سابقه فعالیت کمی دارد.
 • یکی دیگر از معایب این بروکر میانگین بالا حداقل مبلغ واریز حساب‌های معاملاتی است.
مزایای ارانته

مزایای ارانته

خب در بالا با معایب این بروکر آشنا شدیم و حال در ادامه‌ نگاهی خواهیم داشت بر مزایای برتر این بروکر و آنان را به صورت حرفه ای برایتان شرح خواهیم داد که در همین رابطه می توان گفت این بروکر مزایای قابل توجهی دارد که باید به آنان توجه ویژه نمود که به عبارتی مهم ترین مزایای این بروکر عبارتند از:

 • این بروکر دارای پشتیبانی قوی به زبان فارسی است.
 • این بروکر دارای روش‌های واریز و برداشت وجه متنوع مناسب ایرانیان است.
 • این بروکر دارای تنوع مناسب در حساب‌های معاملاتی قابل افتتاح است.
 • این بروکر دارای اسپرد های رقابتی است.
 • این بروکر دارای جوایز و پاداش‌های متنوع معاملاتی است.

بروکر اچ وای سی ام

خب در ادامه می رسیم به این بروکر که می توان در مورد آن گفت در دسته مشهور ترین و معروف ترین بروکر ها قرار داشته و دارای سابقه ای بالا و بیشتر از ۴۰ سال می باشد. در ادامه می توان افزود که این بروکر دارای شرایط مناسب و خوبی بوده و توانسته است تا در دل تریدر های ایرانی خود را جا کند و می توان افزود که این بروکر دارای معایب و مزایای خاص خود بوده که در ادامه به شما معرفی خواهند شد.

معایب اچ وای سی ام

نوبت به معرفی معایب این بروکر می رسد که می توان افزود هر بروکری با توجه به مزایایی که دارد دارای برخی معایب است که می توان گفت این بروکر نیز دارای برخی معایب است که در ادامه برایتان بازگو خواهد شد. قابل توجه ترین معایب این بروکر عبارتند از:

 • در این بروکر امکان اسکالپ فقط در حساب RAW وجود دارد.

مزایای اچ وای سی ام

حال نگاهی خواهیم داشت بر مزایای این بروکر که می توان گفت این بروکر نیز دارای مزایای قابل توجهی است و بهتر است تا نسبت به آنان اطلاعات کاملی داشته باشیم تا بتوانیم انتخابی دقیق داشته باشیم. برترین مزایای این بروکر عبارتند از:

 • این بروکر دارای اعتبار مناسبی بوده و دارای سابقه بسیار زیادی است.
 • این بروکر دارای پشتیبانی از واریز و برداشت ریالی است.
 • وجود حساب با اسپرد صفر برای اسکالپرها در این بروکر
استقبال ایرانیان از این بروکر ها چقدر است؟

استقبال ایرانیان از این بروکر ها چقدر است؟

خب در ادامه می رسیم به این بحث تا بدانیم که کاربران ایرانی چقدر از این بروکر ها اسقبال کرده اند که در جواب می توان گفت با توجه به این که بسیاری از بروکر ها به ایرانیان خدمات نمیده اند، استقبال از بروکر های موجود بسیار خوب بوده و کاربران ایرانی از این بروکر ها استقبال کرده اند.

هنوز هم بروکر های معتبری به ایران خدمات رسانی می کنند که استقبال خوبی از آنان به عمل آمده است و اگر با تریدر های حرفه ای مشورت کنید نام بسیاری از آنان را برای شما مطرح خواهند کرد و به شما پیشنهاد خواهند کرد تا از کدام یک استفاده کنید. در مقاله نیز بهترین بروکر فارکس برای شما معرفی شد که در صورت تمایل می توانید هر کدام را که می خواهید استفاده کنید.

کاربران ایرانی می توانند از بهترین بروکر های فارکس استفاده کنند؟

کاربران ایرانی می توانند از بهترین بروکر های فارکس استفاده کنند؟

همان طور که گفته شده برخی از بروکر های مطرح فارکس ایران را تحریم کرده اند و ایرانیان نمی توانند از خدمات این بروکر ها استفاده کنند و در نتیجه خدمات رسانی این بروکر ها به ایرانیان ممکن نیست. ولی هنوز بسیاری از بروکر های معتبر فارکس به ایرانیان خدمات ارائه می دهند و شما می توانید بدون هیچ مشکلی از خدمات آنان استفاده کنید و معاملات خودتان را انجام دهید که در این مقاله چند مورد از بهترین بروکر های فارکس به شما معرفی شد.

سوالات متداول بهترین بروکر فارکس

بهترین بروکر های فارکس کدامند؟

در طول مقاله به بهترین بروکر های فارکس اشاره شد که می توانید آنان را بشناسید.

آیا بروکر های فارکس ایرانیان را تحریم کرده اند؟

بله متاسفانه برخی از بروکر های فارکس ایران را تحریم کرده اند ولی هنوز برخی از بروکر های فارکس از ایرانیان پشتیبانی کرده و خدمات ارائه می دهند.

استقبال ایرانیان از بهترین بروکر های فارکس چقدر بوده است؟

خوشبختانه استقبال خوبی از این بروکر ها به عمل آمده است.

آیا پشتیبانی فارسی در بهترین بروکر های فارکس وجود دارد؟

بله خوشبختانه برخی از بروکر های فارکس دارای سایت و پشتیبانی فارسی هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا