صرافی داخلی

ورود به صرافی جیبیتکس (jibitex) به همراه راهنمای ثبت نام

جیبیتکس چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد این صرافی صحبت کرده و آن را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم پس در نتیجه همراه تیم تخصصی صرافی هلپ باشید تا پا به دنیای صرافی های ارز دیجیتال گذاشته و نگاهی داشته باشیم بر این صرافی داخلی و نحوه ثبت‌ نام، احراز هویت و … در آن را به صورت صفر تا صد بشناسید.

جیبیتکس چیست؟

صرافی جیبیتکس را چقدر می شناسید؟

همانطور که در بالا تر گفته شد این صرافی یک صرافی داخلی بوده و در دسته صرافی ارز دیجیتال ایرانی قرار دارد و تیم توسعه دهنده آن در زمینه فعالیت خود دارای سابقه ای درخشان هستند و هدف این صرافی این است تا بستری را فراهم کند تا کاربران ایرانی بتوانند با امنیت کامل و اطمینان صددرصدی به انجام مبادلات در این فضا بپردازند و خیلی سریع و آسان تبادلات را انجام دهند.

مهم ترین ویژگی های صرافی jibitex

حال در ابتدا بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر ویژگی های صرافی جیبیتکس و با آنان به صورت کامل آشنا شویم‌ زیرا شناخت ما را نسبت به این صرافی بسیار کامل خواهد کرد.‌ ویژگی های این صرافی عبارتند از:

 • دارا بودن بستری ایمن و قابل اعتماد و سریع
 • تعهد داشتن در کنار تخصص
 • دارا بودن امنیت بالا در حفظ و نگهداری از ارزها و دارایی های مشتریان
 • برطرف سازی نیاز مشتریان و پاسخ دهی توسط تلگرام و واتساپ و تماس تلفنی و …
 • کمک به افزایش سطح دانش کاربران

مهم ترین مزایا و معایب صرافی جیبیتکس

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع و بدانیم که این صرافی دارای چه مزیت ها و معایبی است که این موارد عبارتند از:

مزایای این صرافی

مزایا صرافی جیبیتکس در ادامه برای شما لیست خواهند شد تا شناخت کامل تری نسبت به آنان پیدا کنید و به صورت کلی این مزایا عبارتند از:

 • خرید و فروش سریع ارز دیجیتال: توسط این مزیت صرافی jibitex شما قادر هستید تا به بخش خرید و فروش این صرافی مراجعه کرده و سپس بسیار سریع و آسان و در کمترین زمان ممکن خرید و فروش ارز دیجیتال خودتان را انجام دهید.
 • خرید و فروش بدون واسطه: شما در بستر این صرافی بدون هیچ واسطه ای می توانید فعالیت های خودتان را با امنیت کامل انجام دهید و حتی توسط قیمت مدنظر خودتان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهید.

معایب این صرافی

حال که در بالا به مزایای این صرافی اشاره شد بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر معایب این صرافی و با آنان آشنا شویم‌ تا عملکرد خودمان را در این صرافی بهینه سازی کنیم که این معایب عبارتند از:

 • داران بودن کارمزد بسیار بالا
 • داشتن محدودیت در خصوص واریز و برداشت
 • دارا بودن پشتیبانی ضعیف
 • احراز هویت سخت و دشوار
 • تاخیر داشتن در واریزی های ریالی
 • عدم پشتیبانی از تعداد بالای ارزهای دیجیتال
امنیت صرافی جیبیتکس در چه سطحی است؟

امنیت صرافی جیبیتکس در چه سطحی است؟

به طور کلی هیچ چیز در فضای مجازی دارای اهمیت صددرصدی نیست ولی این صرافی تلاش کرده است تا حداکثر امنیت را در این بستر فراهم سازد تا کابران ایرانی بتوانند به راحتی و با امنیت بالا فعالیت های خود را انجام دهند به گونه ای که اطلاعاتشان حفظ شود و در نتیجه می توان گفت که با حفظ نکات امنیتی توسط خود کاربر این صرافی دارای امنیت قابل قبولی است.

کارمزد صرافی جیبیتکس چقدر است؟

بهتر است در این رابطه بگوییم که کارمزد این صرافی را بهتر است تا از خود سایت اصلی آن جویا شوید زیرا کارمزد ها در حالت کلی ثابت نبوده و دائما در حال تغییر است. این سایت برای سفارش گذار و سفارش پذیر در رقم های معاملاتی مختلفی دارای کارمزد های متفاوتی بوده و پیشنهاد می شود تا درصد های کارمزد را از سایت اصلی صرافی جیبیتکس بررسی کنید.

‌ ورود به صرافی جیبیتکس چگونه است؟

در ادامه آموزش صرافی این سوال به میان می آید که نحوه ورود به این صرافی چگونه است؟ در جواب باید گفت که این صرافی یک صرافی داخلی و ایرانی بوده پس در نتیجه بحث تحریم ها و مسدود سازی ها برای آن صدق نکرده و کاربران به راحتی می توانند به این صرافی وارد شوند و بدون هیچ محدودیتی فعالیت های خودشان را انجام دهند برای ورود به حساب کاربری نیز باید در ابن صرافی ثبت نام کرده و سپس مراحل احراز هویت را به اتمام برسانید و در ادامه توسط اطلاعات ثبت نامی خود می توانید به حساب کاربری خودتان در این صرافی وارد شوید و خرید و فروش ارزهای دیجیتال خودتان را به راحتی انجام دهید.

راهنمای ثبت نام در صرافی جیبیتکس

راهنمای ثبت نام در صرافی جیبیتکس

در ادامه مطالب باید در مورد این موضوع صحبت کرده و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم و بهتر است که بدانید اگر تمایل دارید تا در این صرافی فعالیتی را انجام دهید باید حتما در این صرافی ثبت‌نام کرده و مراحل احراز هویت را تا آخرین مرحله به اتمام برسانید.

برای ثبت نام در صرافی jibitex باید مراحلی را انجام دهید که به شما معرفی خواهند گشت. در ابتدا برای ثبت نام باید وارد سایت اصلی این صرافی شده و سپس بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. در ادامه باید ایمیل خودتان را وارد کرده و سپس یک پسورد قوی برای خود انتخاب کنید و آن را وارد کنید و برای امینت کامل بهتر است تا پسورد شما دارای حداقل ۸ کاراکتر ترکیبی از حروف و اعداد و … باشد.

در ادامه دوباره رمز عبور خودتان را وارد کنید و در ادامه بعد از مطالعه قوانین و شرایط بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک نمایید. در ادامه بعد از این که بر روی گزینه ثبت نام کلیک کردید یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که این ایمیل برای تایید حساب کاربری شما بوده و باید آن را باز نموده و بر روی گزینه verify کلیک نمایید.

در ادامه بعد از این که ایمیل تایید شد یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد که باید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خودتان شوید. اگر در حین ثبت نام به مشکلی خوردید می توانید با پشتیبانی این صرافی ارتباط برقرار کنید تا مشکل را برای شما برطرف سازند.

نحوه احراز هویت در صرافی جیبیتکس

حال در ادامه باید برای تکمیل فرایند ثبت نام مراحل احراز هویت را به صورت کامل به اتمام برسانید. احراز هویت نیز دارای مراحلی است که در ادامه به شما مطرح خواهند شد. در قدم اول به حساب کاربری خودتان وارد شوید و بر روی گزینه سطح دسترسی کلیک کنید تا صفحه مربوطه به احراز هویت برایتان نمایان شود.

حال در صفحه ای که برای شما باز می شود باید شماره تلفن همراه خودتان را وارد کنید و سپس بر روی آیکون ارسال کد از طریق پیامک کلیک نمایید. در ادامه کدی برای شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی آیکون بررسی کد کلیک نمایید. حال در ادامه باید به ترتیب نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد نمایید و حال در پایین صفحه با کلیک نمودن بر روی کادر مربوط به تصویر، تصویر کارت ملی خودتان را گزینش کرده و در ادامه آن را آپلود کرده و در نهایت بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

حال در مرحله بعد باید اطلاعات حساب بانکی خودتان را وارد نمایید‌که با ثبت نمودن شماره کارت بانکی بقیه اطلاعات شما نیز به طور خودکار نمایان خواهد شد و بعد از این که صحت اطلاعات را بررسی کردید باید بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید. در مرحله بعد باید اطلاعات محل سکونت خودتان را وارد کنید که در قدم اول باید شماره تلفن ثابت، استان، شهر، آدرس و کد پستی خود را وارد نمایید و در ادامه یکی از قبض های آب یا برق و یا گاز را به دلخواه خود انتخاب کرده و آپلود نمایید و در نهایت نیز روی آیکون ذخیره کلکی نموده و به مراحل بعد وارد شوید.

حال در مرحله آخر باید تصویر سلفی خودتان را آپلود کنید و سپس بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید. در ادامه لازم به ذکر است که بدانید باید کارت ملی و دست نوشته را نیز در کنار صورت خود قرار دهید و در نهایت برای ارسال عکس اقدام کنید. در نهایت نیز بعد از انجام تمام مراحل بالا درخواست شما توسط کارشناسان این صرافی بررسی شده و در صورت تایید شدن اطلاعات و صحت اطلاعات احراز هویت شما با موفقیت انجام خواهد شد.

آموزش خرید و فروش در صرافی جیبیتکس

آموزش خرید و فروش در صرافی جیبیتکس

در ادامه بعد از ثبت نام و احراز هویت در این صرافی حال نوبت به خرید و فروش در آن می رسد و بهتر است تا آن را برایتان آموزش دهیم که در همین راستا می توان گفت که بخش سمت راست صفحه به شما اطلاعات مربوط به بازار ارزهای دیجیتال انتخاب شده، قیمت آخرین معامله صورت گرفته، حداقل و حداکثر قیمت سفارش موجود، حجم کل معاملات و درصد تغییرات را نشان می‌دهد.

همچنين در قسمت پایینی آن کاربر این توانایی را دارد تا نوع بازار تومان و یا تتر را انتخاب نماید‌ و حال در سمت چپ نیز نمودار بازار معاملات موجود در پلتفرم صرافی jibitex بر حسب تومان نیز نمایش داده می شود. در ادامه می توان گفت که به عنوان مثال با گزینش بازار تتر قادر هستید تا نمودار معاملات جهانی و معاملات موجود در صرافی جیبیتکس را توسط تب های بالای نمودار گزینش کرده و آنان را ببینید.

در ادامه باید گفت که در بخش پایینی همین صفحه شما قادر هستید تا برای خرید و فروش ارز دیجیتال مد نظر خودتان اقدام کرده و این عملیات ها را انجام دهید. در ادامه باید گفت که در این بخش قادر هستید تا اقدامات خرید و فروش خودتان را به دو صورت محدود و سریع انجام دهید و باید گفت که حال اگر سفارش خودتان را محدود انتخاب کنید قیمت معاملات توسط خود شما تعیین می گردد.

حال اگر نوع سفارش سریع را انتخاب کنید معامله شما به بهترین نرخی که در بازار وجود دارد معامله خواهد شد. نوع سفارش در این صرافی در دو ستون جداگانه نمایش داده شده است و سفارشاتی را که ثبت می کنید در این صرافی در این بخش با یک نوار رنگی در ستون مربوط به سفارشات نمایان می شود. در ادامه باید گفت که سفارشات خرید و فروش به ترتیب با اولویت قیمت نمایان می شوند.

به جهت ثبت کردن سفارش به شیوه محدود فقط کافی است تا یک قیمت واحد و مقدار ارز دیجیتال مدنظر خودتان را در باکس های موجود وارد نموده و سپس بر روی گزینه خرید و فروش کوین ها کلیک نمایید. لازم است که بدانید قیمت کل به طور خودکار و بوسیله خود سیستم محاسبه خواهد شد. حال در این بخش شما این توانایی را دارید تا توسط وارد نمودن قیمت مدنظر تان و مقدار کل، میزان ارز دیجیتال قابل معامله بوسیله سیستم را ببینید.

در باکس های ثبت سفارش اطلاعاتی مانند مقدار موجودی شما، حداکثر و حداقل پیشنهاد خرید و فروش،نرخ هزینه کارمزد و میزان کل بعد از کسر شدن کارمزد قابل مشاهده است. برای راحتی و سریع تر شدن فرایند خرید و فروش با کلیک کردن بر روی سفارش موجود در ستون سفارش ها، باکس مربوطه در طرف راست صفحه به طور خودکار پر خواهد شد.

حال در ثبت سفارش در نوع سریع با گزینش گزینه سریع فقط کافی است تا مقدار ارز دیجیتال و یا مقدار کل مورد نظرتان را در بخش مربوطه وارد نمایید و بدین شیوه قیمت واحد دارایی شما برمبنای بهترین نرخی که در بازار وجود دارد نمایان می شود. بعد از ثبت سفارش قادر هستید تا سفارش های مورد نظر خودتان را در پایین صفحه و در جدول سفارشات باز مشاهده کنید. در پایان نیز باید گفت که در جدول سفارشات ۲۴ ساعت اخیر من نیز همه سفارشات باز یا بسته و یا لغو شده در طی ۲۴ ساعت اخیر قابل مشاهده است.

سوالات متداول‌

صرافی جیبیتکس یک صرافی ایرانی است؟

بله این صرافی در دسته صرافی های ایرانی قرار دارد.

کارمزد صرافی jibitex چقدر است؟

دارای کارمزد های متفاوت در رقم های مختلف معاملاتی است که پیشنهاد می شود وب سایت اصلی آن را بررسی کنید.

آیا این صرافی دارای امنیت قابل قبولی است؟

بله صرافی جیبیتکس دارای امنیت خوبی است.

5/5 - (1 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا