بروکرصرافی خارجی

ورود به بروکر فارکس چیف (ForexChief) و راهنمای احراز هویت

بروکر فارکس چیف چیست؟ در این مقاله قصد بر این است تا در مورد بروکر های فارکس صحبت کرده و مطالب پیرامون آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم پس در نتیجه همراه تیم تخصصی ما و صرافی هلپ باشید تا پا به دنیای بروکر ها بگذارید. در این مقاله در مورد نحوه ثبت نام و احراز هویت در آن صحبت کرده و روش آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم.

  • نکته مهم : قبل از هر اقدامی لازم است که در مورد نحوه ورود به فارکس و همچنین ثبت نام در فارکس اطلاعات بیشتری را دریافت کنید. پس حتما بعد از کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به ادامه مقاله مراجعه کنید.
همه چیز درباره بروکر فارکس چیف

همه چیز درباره بروکر فارکس چیف

در ابتدا نگاهی خواهیم داشت بر این بروکر و آن را به صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد که در همین رابطه باید گفت این بروکر یکی‌ از بروکر های مطرح در این زمینه بوده و حتما بسیاری از افراد نام آن را شنیده اند و برای بسیاری از معامله گران شناخته شده است. در مورد تاریخ شروع به کار این بروکر می توان گفت که در سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را آغاز کرد که دفتر مرکزی آن در سنگاپور واقع شده است.

مهم ترین مزایا و معایب بروکر فارکس چیف

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر مهم ترین ویژگی ها و مزایا و معایب این بروکر و آنان را به صورت کلی برای شما شرح دهیم که می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

مزایای این بروکر

حال در ادامه در مورد مزایای این بروکر صحبت خواهیم کرد و آنان را به صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد که در همین راستا می توان گفت در این بروکر می توانید توسط ارزهای دیجیتال واریز و برداشت را انجام دهید و همچنین این بروکر دارای تنوع بالایی در حساب است و دارای پشتیبانی خوبی در تلگرام به زبان فارسی است.

معایب این بروکر

در بالاتر در مورد مزایای این صرافی صحبت شد و حال در ادامه در خصوص معایب آن صحبت خواهیم کرد که در همین رابطه می توان گفت بروکر فارکس چیف دارای رگوله معتبر اروپایی نبوده و همچنین امکان واریز ریالی در آن وجود ندارد. این ها برخی از معایب این بروکر بود که امیدواریم با آنان آشنا شده باشید.

ورود به بروکر فارکس چیف چگونه است؟

حال در ادامه بد نیست تا در رابطه ورود به این بروکر صحبت کرده تا با آن آشنا شوید. در ادامه می توان گفت که برای ورود به این بروکر بهتر است تا از مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم استفاده کنید. همچنین جالب است که بدانید توسط لینک های موجود در وب سایت های معتبر می توانید به این بروکر وارد شوید و سپس توسط وارد کردن اطلاعات ورود به حساب کاربری این بروکر وارد شوید.

راهنمای ثبت نام در بروکر فارکس چیف

راهنمای ثبت نام در بروکر فارکس چیف

خب حال که با نحوه ورود به این بروکر آشنا شدید در ادامه بهتر است تا در مورد نحوه ثبت نام در آن صحبت کرده و با روش آن آشنا شویم‌ که در همین رابطه باید گفت در اولین قدم باید وارد سایت اصلی این بروکر شده و سپس بر روی گزینه مربوط به ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ساخت حساب کاربری وارد شوید.

حال در مرحله بعدی باید مشخصات فردی خودتان را وارد کنید که در همین باب می توان گفت در ابتدا باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و باید بدانید که مشخصات خود را باید به زبان انگلیسی وارد کنید. در ادامه باید محل سکونت خودتان را وارد نمایید و در ادامه در بخش سوم باید در قسمت کد در صورتی که در ایران هستید کد +۹۸ را وارد کرده و حال اگر در خارج ایران هستید باید کد مربوط به آن کشور را وارد نمایید.

در قسمت بعد باید ایمیل خودتان را وارد کنید و در قسمت بعد باید قوانین و مقررات بروکر فارکس چیف را مطالعه کرده و اگر موافق بودید تیک این گزینه را بزنید. در ادامه لازم به ذکر است که باید تمام اطلاعات را به صورت صحیح و دقیق وارد کنید زیرا در مرحله احراز هویت باید مدارک خود را در این بروکر آپلود نمایید.

در ادامه بعد از انجام تمام مراحل بالا باید ایمیل خودتان را چک کنید زیرا از سمت بروکر فارکس چیف یک ایمیل برای شما ارسال شده است که باید کد آن را کپی نمایید. حال در ادامه کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را باید در محل تعیین شده وارد کنید تا ایمیل شما تایید گردد.

در ادامه بعد از این که کد را وارد کردید باید بر روی confirm کلیک نمایید و حال در ادامه باید یک حساب معاملاتی بسازید. حال در ادامه باید با توجه به نیاز خود یک حساب معاملاتی را گزینش کنید که شامل برخی مراحل است که در ادامه برای شما شرح داده خواهند شد که این مراحل عبارتند از:

در اولین قدم باید نرم افزار معاملاتی خودتان را در فیلد trading platform انتخاب نمایید. حال در ادامه حسابی را که با توجه به نیاز های خود انتخاب کرده اید را وارد کنید. در ادامه در قسمت سوم که قابل تغییر نیست نوع Position Accounting System را تعیین کرده است. حال در فیلد Account Currency نوع ارزی که با آن ارز تمایل دارید از حسابتان برداشت و واریز کنید را تعیین کنید. حال در قسمت بعدی نیز قادر هستید تا میزان لوریج مورد نیاز خودتان را گزینش نمایید. در آخر نیز بعد از وارد کردن تمام فیلد های گفته شده در بالا بر روی open account کلیک نمایید تا حساب معاملاتی شما ساخته شود.

در نهایت بعد از این که مراحل بالا را طی کردید صفحه ای به شما نمایش داده خواهد شد که نمایان گر این است که ثبت نام شما با موفقیت صورت گرفته است. در این صفحه اطلاعات اتصال شما به حسابتان نشان داده شده است که در ادامه مطالب تکمیلی تر را برایتان ارائه می دهیم که شامل موارد زیر می شوند:

در سمت چپ صفحه نام کاربری شما برای ورود به ناحیه کاربری در سایت بروکر فارکس چیف نمایش داده شده است. در قسمت پایین آن رمز عبور ناحیه کاربری شما نمایش داده شده است. در سمت راست صفحه از بالا به پایین نوع پلتفرم معاملاتی شما متناسب با حسابی که باز کرده اید نمایش داده می شود. در بخش بعدی نیز نوع حسابی که باز کرده اید برای شما نمایش داده می شود.

بخش بعدی نیز نشانگر ارز پایه حساب شماست. قسمت بعدی نیز نشانگر میزان لوریجی که انتخاب کرده اید است. بخش بعدی نیز نشانگر نام کاربری شما برای اتصال در نرم افزار متاریدر است.رمز سرمایه گذار یا همان investor password برای زمانی است که کاربر در صدد این است تا حسابش را به شخصی نشان دهد ولی تغییری در حساب کاربر ندهد.

در این شرایط نیز نام کاربری حساب را به همراه investor password به سرمایه گذار خود می دهد تا تاریخچه معاملات وی را چک نماید. Phone password نیز رمزعبور کاربر است برای زمانی که می خواهد توسط موبایل به حسابش متصل شود. به جهت اتصال متاریدر به حساب نیاز به آدرس سرور است که به آن متصل شود که این آدرس در این بخش به شما نشان داده می شود.

در نهایت نیز اگر بر روی گزینه سبز رنگ download terminal کلیک کنید به صفحه ای دیگر متصل خواهید شد که در این صفحه قادر هستید تا پلتفرم های معاملاتی که فارکس چیف برای شما آماده کرده است را با توجه به سیستم خود دانلود کرده و سپس نصب نمایید.

این اپلیکیشن شامل متاریدر ۴ و ۵ برای سیستم عامل های ios و اندروید و ویندوز است و شما تا بدین جا موفق شده اید تا یک حساب کاربری بر روی بروکر فارکس چیف ساخته و در ادامه یک حساب معاملاتی با مشخصاتی که می خواهید بسازید. در ادامه برای این که عملیات های واریز و برداشت را انجام دهید باید در ابتدا مراحل احراز هویت را انجام دهید که در ادامه بدین موضوع خواهیم پرداخت.

نحوه احراز هویت در بروکر فارکس چیف

نحوه احراز هویت در بروکر فارکس چیف

خب در ادامه باید بدین موضوع بپردازیم و روش احراز هویت در این بروکر را برای شما شرح دهیم که در همین رابطه باید گفت باید از منو سمت چپ وب سایت این بروکر گزینه مربوط به احراز هویت را انتخاب کرده و در ادامه باید ۲ تصویر مهم و با کیفیت را ارسال نمایید که عبارتند از:

عکس کارت شناسایی شما که یکی از ۳ مورد شناسنامه و کارت ملی و گواهی نامه رانندگی می تواند باشد. عکس سلفی شما با همان مدرکی که بارگذاری کرده اید. در ادامه لازم به ذکر است که در مورد ارسال عکس برخی نکات وجود دارد که باید بدانید که عبارتند از:

فرمت فایل عکس شما باید یکی از ۴ فرمت JPG, PDF, PNG, GIF باشد. حجم هر عکس باید حداکثر ۵ مگابایت باشد. عکس شما باید دارای کیفیت و واضح باشد به صورتی که جزئیات و اعداد باید مشخص باشد. در ادامه باید گفت که برای تصویر سلفی کارت شناسایی خود را در دست گرفته و در نزدیک چهره خود قرار دهید تا واضح و با کیفیت باشد.

در نهایت بعد از این که مدارک را وارد کردید باید اندکی صبر کنید تا احراز هویت شما توسط کارشناسان بروکر فارکس چیف تایید شود. در نهایت بعد از این که تایید شد از سمت بروکر فارکس چیف یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که به شما اطلاع می دهد که مدارک شما تایید شده است و در ادامه می توانید برای عملیات های واریز و برداشت در این بروکر اقدام کنید.

امنیت بروکر فارکس چیف چقدر است؟

امنیت همیشه دارای اهمیت فراوانی بوده و بهتر است تا راجب آن صحبت کنیم که در همین راستا می توان گفت این بروکر دارای امنیت قابل قبولی بوده و تاکنون نیز رضایت کاربران را به همراه داشته است و تاکنون خبری مبنی بر نارضایتی کاربران به گوش نرسیده است. البته لازم به ذکر است که برای حفظ امنیت بهتر است تا نکات مربوط به امنیت در فضای آنلاین را همیشه مدنظر قرار دهیم تا مشکلی رخ ندهد.

واریز و برداشت در بروکر فارکس چیف چگونه است؟

در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر بحث واریز و برداشت در بروکر فارکس چیف و بدانیم که چگونه باید آن را انجام دهیم که در همین رابطه می توان گفت روش های زیادی برای این کار وجود دارد که می توان گفت برای این کار می توان از روش های اصلی واریز و برداشت های بانکی و کارت های اعتباری و انواع کیف پول های اعتباری و انواع کیف پول های الکترونیکی مثل وبمانی و پرفکتمانی استفاده نمود.

در مورد روش های پرداخت توسط کیف پول های دیجیتالی باید گفت که دارای تنوع فراوان بوده و اگر در دسته کاربران ایرانی قرار دارید بهتر تا از مواردی مانند وبمانی و پرفکتمانی استفاده کنید. دلیل آن نیز این است که شارژ نمودن این کیف پول ها برای کاربران ایرانی آسان تر بوده و به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. جالب است بدانید که برای واریز و برداشت نیز هیچ کمیسیونی دریافت نمی شود.

پلتفرم های معاملاتی این بروکر کدام اند؟

پلتفرم های معاملاتی این بروکر کدام اند؟

خب در ادامه می رسیم به این بحث و آن را مورد بررسی قرار می دهیم که در همین رابطه می توان گفت که بروکر فارکس چیف از پلتفرم های زیادی پشتیبانی کرده است که از این بین می توان به متاریدر ۴ و ۵ اشاره کرد که در ادامه باید گفت اپلیکیشن مخصوص این بروکر را می توانید از پلتفرم های موجود برای دانلود مانند گوگل پلی و اپ استور دانلود و نصب کنید که همه پلتفرم های موجود در بروکر فارکس چیف عبارتند از:MetaTrader 4MT4 for iPhone and iPadMT4 for AndroidMetaTrader 5MT5 for iPhone and iPadMT5 for Android

در نهایت باید گفت که اگر مشتاق بروکر ها شده اید، برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای بحث آموزش صرافی و بروکر ها بهتر است تا مقالات مربوط به صرافی های ارز دیجیتال و صرافی خارجی را توسط لینک های موجود برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه فرمایید.

سوالات متداول

آیا بروکر فارکس چیف از واریز ریالی پشتیبانی می کند؟

خیر این بروکر این قابلیت را ندارد.


آیا در بروکر فارکس چیف می توان توسط ارزهای دیجیتال واریز و برداشت را انجام داد؟

بله این قابلیت در این بروکر وجود دارد.

امنیت این بروکر در چه سطحی است؟

می توان گفت که دارای امنیت قابل قبولی است.

آیا این بروکر دارای پشتیبانی فارسی است؟

بله این بروکر دارای پشتیبانی فارسی است.

به این مقاله امتیاز دهید :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا