صرافی داخلی

ورود به صرافی اوکی اکسچنج + راهنمای ثبت نام و لینک اپلیکیشن

صرافی اوکی اکسچنج را می شناسید؟ این صرافی داخلی یکی از برترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که دارای طرفداران زیادی از سرتاسر ایران بوده و می توان گفت که نامی درخشان در این زمینه دارد.

  • پس در نتیجه همراه سایت تخصصی صرافی هلپ باشد تا پا به دنیای صرافی های ایرانی بگذارید.
همه چیز درباره صرافی اوکی اکسچنج

همه چیز درباره صرافی اوکی اکسچنج

حال در ابتدا نگاهی خواهیم داشت بر این صرافی تا به صورت جامع با آن آشنا شویم‌ که در همین راستا می توان گفت این صرافی در دسته صرافی های ارز دیجیتال ایرانی قرار داشته که از سال ۱۳۹۴ وارد عرصه ارزهای دیجیتال شد و حدودا می توان گفت که تاکنون ۷ سال سابقه فعالیت دارد که با توجه به خدمات و فعالیت های خود در این زمینه موفق شد تا اعتماد بسیاری از کاربران و سرمایه داران را به سمت خود جذب کند و در مدت زمانی کوتاه بر محبوبیت خود اضافه کند.

همان طور که گفته شد این صرافی از قدیمی ترین صرافی های ایرانی به شمار می آید که در حوزه ارزهای دیجیتال شروع به فعالیت کرد و تحت عنوان شرکت آماتیس فعالیت خود را ادامه داد. در رابطه با شرکت آماتیس می توان گفت که در راستای ایجاد استارتاپ‌های مالی در دور زدن تحریم ها علیه ایران فعالیت می‌کرد.

در ادامه بهتر است تا نگاهی دقیق تر داشته باشیم به این صرافی و آن را به صورت کامل تر با شما آشنا کنیم که در همین راستا می توان گفت این صرافی خلق شد تا دسترسی به معاملات ارزهای دیجیتال را برای تمام مردم ایران راحت سازد به گونه ای که بتوانند در یک بستر مطمئن به انجام فعالیت های معاملاتی و و سرمایه گذاری بپردازند.

همان طور که گفته شد بیشتر صرافی های خارجی کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و لذا صرافی اوکی اکسچنج خلق شد تا این تحریم ها را از میان برداشته تا مردم ایران بتوانند به راحتی فعالیت های خودشان را انجام دهند و خدماتی را برای آنان ارائه دهد تا بتوانند رشد اقتصادی و کسب سود را برای خود رقم بزنند.

کارمزد صرافی اوکی اکسچنج چقدر است؟

در ادامه مطالب این بحث به میان می آید که کارمزد این صرافی چقدر بوده که در جواب می توان گفت این صرافی دارای ۰/۲ درصد کارمزد تبدیل و ۳ درصد کارمزد خرید و فروش او تی سی است. همچنین لازم به ذکر است که بدانید این صرافی دارای مبادلات همتا به همتا بوده و می توانید از این مورد برای انجام مبادلات خودتان نهایت استفاده را ببرید.

صرافی okex معتبر است؟

صرافی okex معتبر است؟

در این رابطه باید گفت که این صرافی دارای سابقه ای درخشان در این زمینه بوده و دارای تیمی متخصصی در حوزه خود است و توانسته است تا امنیت کاربران رابه خوبی تامین کند و همچنین بستری مناسب را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای پدید آورد.

تیم این صرافی در زمینه برنامه نویسی نیز دارای تجربه و تخصصی بالا بوده و موفق شده است تا خدمات خوبی را برای کاربران این صرافی ارائه دهد و بهینه سازی های خوبی را در این زمینه انجام دهد. شما در این صرافی قادر هستید تا بدون واسطه معاملات خود را انجام داده و یک معامله امن را تجربه کنید.

بهینه سازی این صرافی به گونه ای است که معاملات در آن سریع انجام شده و همچنین کارمزد های بسیار پایین را برای معاملات کاربران به همراه دارد. کاربران در صرافی اوکی اکسچنج قادر هستند تا در هر ساعتی از شبانه روز ثبت سفارش کرده و معاملات خود را به بهترین طریق انجام دهند.

کلاهبرداری صرافی اوکی اکسچنج حقیقت دارد؟

در ادامه بحث این سوال مطرح می شود که آیا این صرافی کلاهبرداری کرده است یا نه که در جواب می توان گفت تا کنون خبری از کلاهبرداری این صرافی و یا عدم پرداخت پول و یا ارز دیجیتال کاربران در صرافی اوکی اکسچنج منتشر نشده است ولی با این وجود طبق تحقیقات حاصل شده این نتیجه گرفته شده است که کارمزد ها در این صرافی از شفافیت لازم و کافی برخوردار نبوده و کارمزد ها در زمان واریز و یا برداشت به کاربران نمایش داده نمی شوند اما از مبلغ اصلی کسر می گردد. پس در ادامه حتما دقت کنید مبلغ نهایی در زمان پرداخت و دریافت را در فاکتور نهایی چک کرده و تنها به محاسبه گر قیمت در صراف اوکی اکسچنج اکتفا نکنید.

آموزش ثبت نام صرافی اوکی اکسچنج به زبان ساده

آموزش ثبت نام صرافی اوکی اکسچنج به زبان ساده

حال در ادامه آموزش صرافی که با این صرافی آشنا شدید بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر روش ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج که برای این کار در ابتدا باید وارد سایت اصلی صرافی اوکی اکسچنج شده و سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. در ادامه وارد صفحه ای جدید می شوید که در این صفحه از شما یک ایمیل معتبر و یک پسورد قدرتمند درخواست می شود.

حال در ادامه برای افزایش امنیت باید پسوردی را انتخاب کنید که از نظر دارا بودن نکات ایمنی در بالا ترین سطح ممکن باشد. حال بعد از این که اطلاعات خواست شده را وارد کردید، قوانین و شرایط این صرافی را مطالعه کرده و سپس بر روی گزینه من ربات نیستم کلیک نمایید تا صفحه تایید شده و حساب کاربری برای شما ایجاد گردد.

در ادامه به ایمیل شما یک کد ۶ رقمی ارسال می گردد که باید آن کد ۶ رقمی را در کادر مشخص شده وارد کنید تا بدین وسیله مراحل ثبت نام شما تکمیل گردد. در ادامه مراحل با تایید شدن ایمیل به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن می توانید یکی از سامانه های اوکی اکسچنج را انتخاب کنید که منظور از سامانه همان تریدر یا معمولی بودن است.

در آن صفحه اطلاعات و مشخصات لازم برای هر کدام برای شما نمایش داده شده است و می توانید آنان را مطالعه کرده و یکی را گزینش کنید.

راهنمای احراز هویت در صرافی اوکی اکسچنج

حال در ادامه مراحل ثبت نام باید به احراز هویت بپردازیم که برای این کار باید وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک بر روی گزینه حساب کاربری می بینید که وضعیت پروفایل شما به صورت حساب کاربری تایید نشده است که در نتیجه برای انجام مراحل احراز هویت باید به صفحه ورود اطلاعات بروید.

حال در این صفحه باید اطلاعات هویتی خودتان را وارد کنید. بعد از این که اطلاعات را وارد و تایید کردید یک کد تأیید به شماره تلفن شما ارسال می گردد. پس از این که این کد را وارد کردید با صفحه قوانین پلیس فتا رو به رو می شوید که در نتیجه با تایید موارد فوق و امضای الکترونیکی صفحه این مراحله از احراز هویت نیز به اتمام می رسد.

حال در انتهای مراحل احراز هویت و پس از تایید اطلاعات شخصی شما باید یک عکس سلفی از خودتان در حالی که اصل کارت ملی یا شناسنامه و یا گواهی نامه را در دست دارید در صرافی آپلود کنید. در ادامه بعد از این که عکس را آپلود کردید باید اندکی صبر کنید تا تایید اطلاعات از سوی تیم پشتیبان این صرافی صورت گیرد.

در ادامه مطالب می رسیم به بحش وارد کردن اطلاعات حساب بانکی که در این مرحله باید در ابتدا وارد حساب کاربری خودتان شده و بر روی قسمت اطلاعات حساب بانکی کلیک کنید و در صفحه باز شده اطلاعات حساب بانکی خودتان را وارد کنید.

در ادامه شماره کارت و شماره شبا بانکی را وارد کنید و باید بدانید که تنها از همین کارت می توانید برای واریز و برداشت در این صرافی استفاده کنید و در ادامه بعد از این که حساب تایید شد به شماره تلفن شما پیامک تایید ارسال می گردد. در ادامه اگر تمام‌ مراحل بالا را انجام دادید، حساب شما تکمیل شده و آماده هستید تا فعالیت خودتان را در آن آغاز کنید.

نحوه دانلود برنامه okex

نحوه دانلود برنامه okex

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر برنامه و اپلیکیشن صرافی اوکی اکسچنج که در این رابطه می توان گفت این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی و ساخته شده است و شما می توانید آن را به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت پیدا، دانلود و نصب کنید. همچنین این برنامه در پلتفرم های مخالف مانند گوگل پلی در دسترس قرار گرفته است که به راحتی می توانید آن را دانلود نمایید.

ورود به صرافی اوکی اکسچنج چگونه است؟

صرافی اوکی اکسچنج یک صرافی ایرانی به شمار آمده و مشکلاتی مانند تحریم و یا مسدود شدن را در خود ندارد و کاربران ایرانی به راحتی می توانند به این صرافی وارد شده و فعالیت های خودشان را انجام دهند ولی اگر قصد استفاده از یک صرافی خارجی را دارید بهتر است تا از یک فیلترشکن معتبر برای ادامه کار خود استفاده کنید.

سوالات متداول

صرافی اوکی اکسچنج یک صرافی ایرانی است؟

بله این صرافی در دسته صرافی های ایرانی قرار دارد.

آیا صرافی اوکی اکسچنج معتبر است؟

بله این صرافی از معتبر ترین صرافی های ایرانی است.

آیا صرافی اوکی اکسچنج دارای اپلیکیشن است؟

بله این صرافی دارای اپلیکیشن مخصوص به خود است.

به این مقاله امتیاز دهید :

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا