صرافی داخلی

ورود به صرافی بیتستان + بررسی اعتبار و نظرات در مورد این صرافی

صرافی بیتستان چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد این صرافی داخلی صحبت کرده و موارد پیرامون آن را به صورت کامل برای شما مطرح کنیم پس در ادامه همراه تیم تخصصی ما باشید تا نگاهی داشته باشیم بر این صرافی داخلی و نحوه ثبت نام و احراز هویت و ‌… آن را برای شما عزیزان شرح دهیم

پس با صرافی هلپ همراه باشید تا پا به دنیای صرافی ارز دیجیتال بگذارید.

بیتستان چیست؟

بیتستان چیست؟

همان طور که در مقدمه گفته شد این مورد یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی بوده که در دسته صرافی های ارز دیجیتال جدید در ایران قرار داشته و در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در حال فعالیت است. هدف این صرافی نیز این است که تا مانند سایر صرافی های معتبر موجود در ایران بستری را فراهم کند تا کاربران ایرانی به صورت امن در بستر اینترنت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

ورود به صرافی‌ بیتستان چگونه است؟

همان طور که گفته شد این صرافی در دسته صرافی ارزهای دیجیتال ایرانی قرار داشته و شما بدون هیچ مشکلی می توانید به آنان وارد شوید و فعالیت خودتان را در آنان آغاز کنید که در همین راستا می توان گفت که برای ورود به صرافی bitestan نیاز به فیلترشکن نبوده و دست یابی به آن آسان است. در ادامه برای ورود به حساب کاربری می توان گفت که در ابتدا وارد صفحه ورود به حساب کاربری شده و سپس با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور به حساب کاربری خودتان وارد می شوید. اگر رمز عبور خودتان را فراموش کرده اید می توانید بر روی گزینه بازیابی رمزعبور کلیک کرده تا رمز خودتان را بازیابی کنید. همچنین اگر تاکنون در این صرافی هیچ حسابی نداشته اید می توانید بر روی گزینه ثبت نام در بیتستان کلیک کنید تا بتوانید برای خودتان یک حساب کاربری بسازید.

نحوه ثبت نام در صرافی بیتستان

در ادامه آموزش صرافی بیتستان که با ورود به این صرافی آشنا شدید حال نوبت به این می رسد تا با نحوه ثبت نام در این صرافی نیز آشنا شوید که در همین راستا می توان گفت در قدم اول باید به سایت صرافی bitestan مراجعه کرده و سپس بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید که در این صفحه باید فیلد های موجود را با توجه به اطلاعات خواسته شده پر کنید و لازم به ذکر است که بدانید باید حتما از شماره تلفن و ایمیلی استفاده کنید که به آنان دسترسی دارید.

در ادامه اگر توسط دوستان و یا آشنایان خودتان به این صرافی معرفی شده اید در کادر سوم کد معرف را وارد کنید در غیر این صورت نیازی به این کار نیست و باید این کادر را خالی بگذارید. حال در ادامه بر روی لینک قوانین و مقررات کلیک کرده و قوانین سایت را حتما مطالعه کنید. حال در ادامه اگر این قوانین را پذیرفته اید باید بر روی گزینه قبول آن تیک را زده و در ادامه برای تایید اطلاعات وارد شده بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

در ادامه بعد از این که بر روی گزینه ثبت نام کلیک کردید یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد و در ادامه پیامکی از سمت صرافی برای شماره تلفن شما ارسال شده که این پیام حاوی کد تأیید ۶ رقمی است که باید این کد ۶ رقمی را در محل مورد نظر وارد کنید تا به مرحله بعدی ثبت نام بروید. حال در این مرحله باید برای حساب کاربری خودتان یک رمزعبور قدرتمند انتخاب کنید و لازم به ذکر است که بدانید این رمز باید حداقل دارای ۸ کاراکتر باشد.

لازم به ذکر است که بدانید برای انتخاب رمزعبور قدرتمند باید از ترکیب اعداد، حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و نمادهایی مانند @#$% استفاده نمایید. بعد از این که یک پسورد قدرتمند برای خودتان گزینش کردید به صفحه اصلی حساب کاربری خودتان هدایت خواهید شد.

راهنمای احراز هویت در صرافی بیتستان

راهنمای احراز هویت در صرافی بیتستان

در ابتدا لازم به ذکر است که بدانید اگر بخواهید از تمام امکانات این صرافی استفاده کنید باید حتما مراحل احراز هویت را در آن به اتمام برسانید. در یک‌ نگاه کلی می توان گفت که احراز هویت برای جلوگیری از کلاهبرداری و اقدامات غیرقانونی بوده و بهتر است تا تمام کاربران برای حفظ امنیت این کار را انجام دهند. در ادامه بایدگفت که برای داشتن یک معامله خوب و مطمئن باید برای احراز هویت اقدام کرده و مطابق مراحل مشخص شده اطلاعات هویتی خودتان را وارد کنید و پس از وارد کردن باید اندکی منتظر بمانید تا توسط کارشناسان صرافی بیتستان تایید شوند.

در قالب یک نکته می توان گفت که تنها اشخاص بالای ۱۸ سال و اتباع ایرانی امکان انجام مراحل احراز هویت در بیتستان را دارند. در ادامه برای اینکه به صفحه مربوطه به احراز هویت وارد شوید باید توسط داشبورد کنار صفحه گزینه احراز هویت را انتخاب نموده و سپس بر روی گزینه شروع احراز هویت کلیک کنید. حال اولین مرحله از احراز هویت دارای دو بخش است که در بخش اول باید مشخصات کاربری یا همان اطلاعات شناسنامه ای مانند نام و نام خانوادگی و … حتی شماره ملی را وارد کنید.

در بخش دوم یا همان مرحله تایید مدارک شناسایی باید اطلاعات هویتی و بانکی کاربر با فرستادن تصویر سلفی از چهره کاربر، عکس مدارک و متن دست نویس توسط کارشناسان صرافی بیتستان تایید شوند. در ادامه باید گفت که برای تایید مدارک شناسایی باید در قدم اول کارت ملی، شناسنامه، گواهی نامه کارت پایان خدمت و یا پاسپورت خود را همراه با کارت بانکی بر روی یک کاغذ a4 بچسبانید.

جالب است که بدانید این امکان را دارید تا از کارت ملی قدیمی و به اضافه رسید دریافت کارت ملی جدید نیز استفاده کنید. در ادامه باید به این نکته اشاره کنیم که اگر از شناسنامه استفاده کرده اید حتما باید کد ملی شما در شناسنامه مشخص شده باشد. همچنین اگر از پاسپورت استفاده می کنید پاسپورت شما باید دارای انقضا باشد. در ادامه باید به صورت خوانا عبارت “جهت احراز هویت در سایت bitestan” را در پایین همان کاغذ بنویسید.

در ادامه حال باید کاغذ را در کنار صورت خود نگه داشته و یک عکس سلفی بگیرید و این عکس باید با کیفیت باشد. در نهایت بعد از گرفتن تصویر باید فایل آن را در صفحه توسط بخش آپلود فایل آپلود نمایید. در خصوص فرمت فایل باید گفت که باید فرمت آن png و یا jpg و یا حتی gif بوده و حجم آن نیز حداکثر باید ۱۰ مگابایت باشد. در ادامه بعد از آپلود کردن این عکس باید بر روی گزینه بررسی اطلاعات کلیک کرده و تا نهایت کارشناسان صرافی bitestan اطلاعات وارد شده را بررسی کرده و سپس تایید نمایند.

حال در ادامه بعد از وارد کردن اطلاعات لازم برای احراز هویت و پس از اتمام آن باید در ادامه فرایند اطلاعات کارت بانکی خودتان را وارد کنید که برای این کار لازم است بدانید که برای تکمیل و تایید نهایی اطلاعات هویتی امکان افزودن اطلاعات بانکی به پنل و حساب کاربری فراهم خواهد گشت. در ادامه اگر اطلاعات هویتی شما در این صرافی تایید شد باید برای وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مطابق مراحل زیر اقدام کنید:

  • از منو سمت راست بر روی گزینه حساب های بانکی کلیک کنید.
  • در سمت چپ بر روی گزینه افزودن حساب جدید کلیک کنید.
  • در نهایت اطلاعات کارت بانکی خودتان را وارد کنید.
راهنمای خرید و فروش در صرافی بیتستان

راهنمای خرید و فروش در صرافی بیتستان

حال در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر روش خرید و فروش در صرافی بیتستان که مانند تمام صرافی ها در اولین قدم برای این کار باید حساب کاربری خودتان را شارژ کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید و جالب است که بدانید در این صرافی قادر هستید تا به صورت ریالی نیز واریز و برداشت خودتان را انجام دهید که این مورد از مهم ترین ویژگی های این صرافی است. در ادامه توسط ریال می توانید حساب خودتان را شارژ کرده و سپس برای خریداری بیش از ۶۰ نوع ارز دیجیتال اقدام کنید.حال در ابتدا به‌ نحوه خرید در صرافی بیتستان خواهیم پرداخت که برای این کار باید توسط داشبورد حساب کاربری خودتان گزینه خرید و فروش را زده و سپس به صفحه اصلی انجام معاملات وارد شوید.

حال در ادامه به صفحه ای که وارد شده اید با توجه به شماره گذاری های وارد شده باید فیلد ها را با دقت پر کنید و سپس ارز دیجیتالی را که می خواهید خریداری کنید را انتخاب کنید و در ادامه شبکه مورد نظر را انتخاب کرده و در اینجا باید بدین نکته توجه کنید که هر شبکه دارای کارمزد خاص خود است و ممکن است باهم دارای تفاوت باشند.

حال در کادر مربوط به مبلغ پرداختی مبلغی را که می خواهید با آن ارز دیجیتال را خریداری کنید را به صورت تومان وارد کنید. در ادامه که مبلغ را وارد کردید در کادر مربوط به مقدار ارز دیجیتال دریافتی مقدار ارز دیجیتال خریداری شده به شما نشان داده خواهد شد. حال بعد از چک نمودن تمام فیلد های پر شده و در صورت درست بودن اطلاعات با کلیک کردن بر روی گزینه خرید، خرید خودتان را انجام دهید.

حال برای فروش در صرافی بیتستان باید گفت که باید توسط داشبورد کنار صفحه بر روی گزینه خرید و فروش کلیک کرده و در ادامه بر روی آیکون موجود در مرکز صفحه کلیک کنید. با این کار صفحه از حالت خرید به حالت فروش تغییر خواهد کرد و در ادامه توسط فیلد مربوطه ارز دیجیتالی را که قصد دارید آن را بفروشید انتخاب نمایید. در ادامه شبکه ای را هم که قصد دارید تا در آن ارز دیجیتال خود را بفروشید انتخاب کرده و در فیلد مربوط به مقدار ارز دیجیتال پرداختی مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید بفروشید را نیز وارد کنید که با انجام این کار در فیلد مبلغ پرداختی مبلغ تومان دریافتی به ازای مقدار ارز دیجیتال وارد شده به شما نمایش داده خواهد شد.

در نهایت نیز بعد از این که اطلاعات وارد شده را دوباره چک کردید بر روی گزینه فروش کلیک کنید تا فروش شما نهایی شود. در اینجا یک نکته وجود دارد و آن نیز این است که مراحل و فرایند برداشت و فروش ارز دیجیتال در آن صرافی با وارد نمودن کد تأیید دو مرحله ای نهایی خواهد شد.

آموزش واریز و برداشت در صرافی بیتستان

آموزش واریز و برداشت در صرافی بیتستان

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این مسئله و بدانیم که برای انجام این کار چه باید کرد که در همین راستا می توان گفت برای این کار در ابتدا توسط داشبورد در کنار صفحه وارد گزینه کیف پول شده و در صفحه باز شده برای هر یک از ارزهای دیجیتالی که در حساب صرافی شما موجود است یک کیف پول جداگانه و مجزا تعریف شده است. حال در ادامه لازم است تا به کیف پول ارز دیجیتال مورد نظر خود وارد شده و بعد از انتخاب گزینه واریز یا برداشت مراحل ارسال و دریافت رمزارز مد نظرتان را با حفظ ترتیب انجام دهید.

کارمزد در صرافی بیتستان چقدر است؟

در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر کارمزد این صرافی و بدانیم که کارمزد آن برای خرید و فروش چقدر است که در جواب باید گفت کارمزد این صرافی نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کمی کمتر بوده و چیزی در حدود ۱/۵ تا ۳ درصد است که بر روی قیمت نهایی درج خواهد شد. در ادامه لازم به ذکر است که بدانید کارمزد دریافت شده در زمان منقل نمودن وجه از حساب بانکی به حساب صرافی مربوط به درگاه بانکی بوده و منظور از کارمزد صرافی هزینه دریافت شده در زمان انتقال رمزارز است. در حقیقت مقدار کارمزد دریافتی بوسیله صرافی را مشخص می کند.

امنیت صرافی bitestan چقدر است؟

حال در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد تا نگاهی داشته باشیم بر بحث امنیت این صرافی و بدانیم که امنیت آن در چه سطحی است که در جواب باید گفت این صرافی از تمام اطلاعات کاربران از صفر تا صد محافظت کرده و در صدد آن است بستری ایمن و مطمئن را برای کاربران فراهم سازد تا با امنیت کامل به انجام معاملات در این فضا بپردازند. حال باید گفت که هکر ها همیشه در کمین بوده و هر لحظه ممکن است تا مشکلی رخ دهد پس باید همیشه با اطمینان عمل کرد زیرا امنیت صد در صدی در فضای آنلاین هرگز ممکن نیست. در ادامه‌بهتر است تا بدانید که از کیف پول صرافی بهتر است تنها برای معاملات روزانه استفاده کنید و دارایی های خودتان را به یک کیف پول معتبر و مطمئن و حتی سخت افزاری منتقل کرده و در آنجا نگهداری کنید.

دانلود بیتستان چگونه است؟

دانلود بیتستان چگونه است؟

در ادامه سوالی که مطرح می شود این است که آیا این صرافی دارای اپلیکیشن مخصوص به خود است یا نه؟ که در جواب باید گفت بله این صرافی دارای اپلیکیشن مخصوص به خود است و شما توسط یک سرچ ساده در اینترنت می توانید به آن دست پیدا کنید زیرا برخی تمایل دارند تا به جای استفاده از سایت صرافی از نسخه اپلیکیشن آن استفاده کنند که می توان گفت این اپلیکیشن ها بهینه سازی شده و امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار داده اند و شما می توانید با دانلود آن از این اپلیکیشن نهایت استفاده را ببرید.

آیا صرافی بیتستان کلاهبرداری است؟

در جواب باید گفت که خیر این صرافی از اعتبار خوبی در بین کابران ایرانی برخوردار است و دارای اعتبار خوب در این زمینه است و شما با خیالی راحت می توانید فعالیت های خودتان را در آن انجام دهید. لازم است که بدانید برای فعالیت در این صرافی تنها به سایت اصلی آن مراجه کنید زیرا در برخی موارد از نام این صرافی ها توسط کلاهبرداران برای فعالیت های کلاهبرداری سواستفاده می شود.

استقبال ایرانیان از این صرافی چقدر بوده است؟

در نهایت این سوال مطرح می شود که کاربران ایرانی چقدر از این صرافی استقبال کرده اند که در جواب باید گفت در ایران صرافی های زیادی مشعول فعالیت هستند که هرکدام دارای ویژگی های خاص خود بوده و دارای طرفداران خاص خود است که در جواب می توان گفت این صرافی مانند سایر صرافی ها دارای کاربران و طرفداران خاص خود است و می توان ادعا کرد که استقبال خوبی از این صرافی به عمل آمده است.

سوالات متداول

آیا صرافی بیتستان یک صرافی ایرانی است؟

بله این صرافی یک صرافی ایرانی و داخلی به شمار می آید.

آیا صرافی بیتستان از امنیت خوبی برخوردار است؟

بله می توان ادعا کرد که این صرافی دارای امنیت قابل قبولی است.

آیا این صرافی دارای کیف پول داخلی است؟‌

بله این صرافی در خود دارای کیف پول داخلی است.

کارمزد صرافی bitestan چقدر است؟

این صرافی دارای کارمزد ۱/۵ تا ۳ درصد است.

آیا این صرافی به احراز هویت نیاز دارد؟

بله این صرافی به احراز هویت نیاز دارد.

آیا نگهداری ارز دیجیتال در کیف پول این صرافی گزینه مناسبی است؟

به طور کلی از کیف پول صرافی ها باید برای انجام معاملات روزانه استفاده کنید و بهتر است تا دارایی های خودتان را در کیف پول های معتبر و سخت افزاری نگهدار دارید.

5/5 - (4 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا