بروکر

ثبت نام در بروکر آمارکتس (amarkets) با کد هدیه ویژه

در این مقاله مانند سایر مقالات قبلی قصد بر این داریم تا در مورد بروکر آمارکتس صحبت کرده و مطالب پیرامون آن را برای شما شرح دهیم. در این مقاله با روش ثبت نام و احراز هویت و حتی انواع حساب در این بروکر و سایر بروکر های فارکس آشنا خواهید شد پس در نتیجه همراه تیم تخصصی صرافی هلپ باشید تا پا به دنیای بروکر ها بگذارید.

همه چیز درباره بروکر amarkets

همه چیز درباره بروکر amarkets

همان طور که از نام آن پيداست بروکر آمارکتس یک کارگذاری برای انجام معاملات و مبادلات در زمینه های مختلف است و شما به عنوان یک تریدر در سرتاسر دنیا که باشید می توانید معاملات خودتان را به بهترین شکل انجام دهید‌. در ادامه باید گفت که این بروکر متنوع ترین سبد های معاملاتی را برای تریدر های خود در نظر گرفته است.

در کلام آخر برای این تیتر بهتر است بدانید که این بروکر یعنی بروکر آمارکتس ۱۴۲ سهام عمده و معتبر را از کمپانی های مطرح بین المللی و ۱۶ شاخص بورس بسیار عظیم جهان را برای  استفاده کاربران ارائه داده داده است.

بروکر آمارکتس برای چه تریدر هایی مناسب است؟

در جواب باید گفت که اگر در دسته تریدر هایی هستید که به سهام یا یک دارایی معتبر با ریسک پایین و بازدهي بالا فکر می کنید، این بروکر برای شما بسیار مناسب خواهد بود و می توانید فعالیت های را در این زمینه انجام دهید و در نهایت با زبانی ساده می توان گفت که این بروکر برای معامله گران سهام بسیار مناسب خواهد بود تا بتوانند بدین وسیله معاملات خودشان را انجام دهند.

کارمزد در بروکر آمارکتس چقدر است؟

در این راستا می توان گفت که بروکر amarkets دارای سه نوع حساب است که هر کدام دارای کارمزد متفاوتی است که در ادامه بیشتر راجب آنان صحبت خواهیم کرد. در ادامه می تون گفت که حساب ثابت در این بروکر دارای کارمزد ثابت بوده و از ۳ پیپ شروع می شود ولی در مقابل مقدار کارمزد حساب استاندارد ۱/۳ پیپ می باشد.

کارمزد برای حساب ecn نیز ۰/۰ پیپ در نظر گرفته شده است و در ادامه بهتر است تا این موضوع را بدانید که فقط حساب ecn دارای کمیسیون ۵ دلاری به ازای لات معاملاتی می باشد و دو حساب قبلی که راجب آنان صحبت شد کمیسون شاملشان نمی شود.

مهم ترین مزیت های بروکر amarkets

در ادامه بد نيست تا نگاهی داشته باشیم بر مهم ترین مزیت های این بروکر که می توان گفت یکی از مزیت های این بروکر این است که دارای پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بوده و همچنین امکان کپی تریدینگ را در اختیار و دسترس کاربران خود قرار می دهد.

از دیگر ویژگی های این بروکر این است که کاملا مناسب کاربران ایرانی نیز طراحی شده است و کار را برای فارسی زبانان بسیار راحت کرده است. از دیگر مزیت های آمارکتس برای کاربران ایرانی این است که به دلیل محدودیت ایرانیان برای محرز نمودن محل سکونت شان در زمان ثبت نام از آنان هیچ نوع سند و مدرکی از محل سکونت و زندگی شان درخواست نخواهد کرد.

نگاهی بر انواع حساب در بروکر آمارکتس

نگاهی بر انواع حساب در بروکر آمارکتس

در این رابطه باید گفت که این بروکر دارای ۳ نوع حساب است که کاربران با توجه به نوع فعالیت خود می توانند یکی را برای خود گزینش کنند و برای انجام فعالیت های خودشان اقدام کنند که در ادامه به معرفی این سه حساب می پردازیم که عبارتند از:

حساب ثابت: برای افتتاح این حساب باید حداقل ۱۰۰ یورو یا دلار داشته باشید و اجرای خرید و معامله در این نوع حساب از بازار به صورت آنی بوده و حداکثر لوریج آن ۱ به ۱۰۰۰ و استاپ اوت ۲۰ درصد و مارجین معاملاتی ۵۰ درصد می باشد. در ادامه می توان گفت که این حساب دارای قابلیت حساب اسلامی بوده و کمیسیون و بهره آن نیز صفر می باشد.

حساب استاندارد: دلار و یا یورو ارز پایه این حساب بوده و شما برای افتتاح این حساب باید حداقل سرمایه یعنی ۱۰۰ دلار و یا ۱۰۰ یورو داشته باشید.

حساب ecn: حداقل میزان سرمایه برای افتتاح این حساب ۲۰۰ دلار و یا یورو بوده و حداکثر لوریچ آن نیز ۱ به ۲۰۰ می باشد و باید گفت که این حساب دارای قابلیت اسلامی بوده و اگر مشتری بخواهد از سود معامله انجام شده کمیسیونی کسر نخواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آمارکتس

قطعا برای ثبت نام در این بروکر به یک سری مدارک نیاز خواهید داشت که باید آنان را برای این بروکر ارائه دهید که در ادامه این مدارک به شما معرفی خواهند شد که عبارتند از: اطلاعت شخصی مانند تاریخ تولد و کد ملی و تاریخ صدور مدارک و … وارد کردن نام و نام خانوادگی به صورت لاتین، شماره و یا ایمیل برای ارسال کد تأیید به آدرس مربوطه، تصویر مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه و پاسپورت

ورود به بروکر آمارکتس چگونه است؟

شما توسط مدارک و ثبت نام در این بروکر می توانید به راحتی به آن وارد شده و پس از اقدامات لازم و احراز هویت برای انجام معاملات خودتان اقدام کنید‌. برخی از صرافی ها و بروکر ها ایران را تحریم کرده اند و کاربران ایرانی مجبور هستند تا از فیلترشکن برای ورود به این گونه سایت استفاده کنند و اگر با چنین مشکلی مواجه شدید بهتر است تا از یک فیلترشکن معتبر همراه با ip ثابت برای ورود به سایت استفاده کنید.

راهنمای ثبت نام در بروکر آمارکتس

حال در ادامه بحث آموزش صرافی و بروکر ها نگاهی خواهیم داشت بر روش ثبت نام در بروکر amarkets و آن را با زبانی ساده برای شما شرح خواهیم داد که در قدم اول باید به سایت اصلی بروکر آمارکتس وارد شده و بر روی گزینه ثبت نام یا افتتاح حساب کلیک کنید. پس از نمایان شدن فرم ثبت‌ نام باید آن را با حروف لاتین پر کنید.

در ادامه باید نام و نام خانوادگی خودتان را به صورت لاتین و شماره تلفن خودتان را بدون صفر وارد کنید. بعد از این که اطلاعات را وارد کردید و پلتفرم معاملاتی خودتان را نیز گزینش کردید باید بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید و بعد از این که این کار را انجام دادید پیغامی برای شما نمایش داده می شود که شامل شماره حساب شما از نوع استاندارد و رمز عبور است.

بعد از این که کار های بالا را انجام دادید از سمت این بروکر ۳ ایمیل برای شما ارسال می گردد. در ایمیل اول نام کاربری و رمز عبور شما وجود دارد که توسط آنان می توانید به پروفایل و حساب کاربری خودتان وارد شوید. در ایمیل دوم اطلاعات حساب معاملاتی شما وجود دارد و سومین ایمیل نیز به جهت تایید ایمیل است. در هر صورت این ایمیل ها به شما اطلاعاتی را می دهند تا بتوانید به حساب کاربری خود وارد شده و سپس فعالیت های خودتان را انجام دهید.

بعد از این که وارد حساب کاربری خود شوید باید برای تکمیل ثبت نام ۳ مرحله را انجام دهید که باید تایید آدرس ایمیل را انجام داده و سپس بر روی گزینه تأیید ایمیل کلیک نمایید. در ادامه باید به ایمیلی که تحت عنوان تایید آدرس ایمیل برایتان فرستاده شد مراجعه کنید و بر روی دکمه تایید کلیک نمایید که توسط این کار آدرس ایمیل شما تایید می شود و اگر پیغامی در این رابطه دريافت نکردید بر روی ارسال مجدد ایمیل کلیک کنید تا برایتان دوباره ارسال شود. در ادامه بر روی دکمه confirm کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید که در این مرحله باید شماره تلفن خودتان را تایید نمایید.

حال در این قسمت شماره تلفن شما صحیح بوده و باید بر روی گزینه تأیید کلیک نمایید در غیر این صورت برای تغییر شماره تلفن خود می توانید شماره تازه ای را وارد کنید. بعد از این که دکمه تایید را کلیک کردید یک کد به تلفن همراه شما ارسال می شود. در ادامه کد را در کادر مشخص وارد کنید و سپس بر روی دکمه ارسال کد کلیک نمایید. اگر این کد صحیح باشد به حساب کاربری خود منتقل شده و گزینه تأیید تلفن تیک می خورد.

نحوه احراز هویت در صرافی آمارکتس

نحوه احراز هویت در صرافی آمارکتس

در ادامه باید برای احراز هویت در این صرافی اقدام کنید و برای این کار باید بر روی تایید هویت کلیک کنید و در صفحه باز شده مدارک شناسایی خودتان را برای احراز هویت آپلود کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات لازم و آپلود کردن مدارک باید بر روی ارائه فایل و مدارک کلیک کنید.

در ادامه نیز تصویر کارت بانکی خودتان را آپلود کرده و بر روی گزینه ارائه فایل و مدارک کلیک کنید. بعد از ۲۴ ساعت وضعیت شما بررسی شده و سپس تایید و به شما خبر داده می شود. برای احراز هویت نیز نیازی به ارائه مدرک از محل سکونت خود ندارید.

در پایان باید گفت که اگر این موضوع توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم تا مقالات مربوط به صرافی های ارز دیجیتال و صرافی خارجی را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید و تکمیل کننده مطالب این مقاله باشد.

سوالات متداول


عملکرد پشتیبانی این بروکر چگونه است؟

به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز در ۷ روز هفته دارای پشتیبانی است.

بروکر آمارکتس دارای چند نوع حساب است؟

این بروکر دارای ۳ نوع حساب است.

برای احراز هویت در بروکر amarkets آدرس محل سکونت اجباری است؟

خیر اجباری نیست.

5/5 - (1 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا