صرافی خارجی

معرفی کامل صرافی کوکوین – kucoin

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت بر صرافی کوکوین و موارد پیرامون آن را به صورت کامل برای شما بازگو خواهیم کرد تا به صورت جامع و زبانی ساده با آن آشنا گردید و در صورت تمایل فعالیت خودتان را در آن آغاز کنید. پس در ادامه همراه ما باشید تا پا به دنیای صرافی های ارز دیجیتال بگذارید.

صرافی کوکوین چیست؟

صرافی کوکوین چیست؟

صرافی کوکوین از معتبر ترین و بهترین صرافی های ارز دیجیتال به شمار آمده که در سال۲۰۱۷ تاسیس شده است و در این زمینه دارای امنیت خوبی نیز است و شما به راحتی می توانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال خودتان را در آن انجام دهید.

در این صرافی می توان بیش از ۲۰۰ نوع ارز را معامله و مبادله کرد و بخاطر دارای بودن یک رابط کاربری عالی و آسان باعث شده است تا بعلاوه امنیت خود در دسته بهترین صرافی های ارز دیجیتال قرار بگیرد. به جرات می توان گفت که هم کاربران مبتدی و هم حرفه ای به راحتی می توانند از این صرافی استفاده کنند و خرید و فروش خودشان را انجام دهند.

مهم ترین ویژگی های صرافی کوکوین در یک نگاه کلی

مهم ترین ویژگی های صرافی کوکوین در یک نگاه کلی

حال پس از آشنایی با صرافی کوکوین بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر ویژگی های مهم آن که در همین راستا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱.صرافی کوکوین دارای بیش از ۶ میلیون کاربر فعال است که از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف دنیا در این صرافی حضور دارند و برای یک صرافی ارز دیجیتال عدد قابل توجهی است.

۲.این صرافی دارای یک ارز بومی به نام ksc بوده که کاربران می توانند در موارد لازم از آن استفاده کنند.

۳.صرافی کوکوین دارای یک تیم پشتيباني قوی است که می توانید از آنان برای حل مشکلات خودتان کمک دریافت کنید و این تیم پشتيباني هفت روز در هفته در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما هستند.

۴.صرافی کوکوین کاملا ریسپانسیو بوده و رابط کاربری آن به راحتی با دستگاه شما سازگار می شود و به راحتی با هر دستگاهی که هستید می توانید با آن کار کنید.

۵.برای ورود به این صرافی نیازی نیست تا از فیلترشکن استفاده کنید زیرا کاربران ایرانی را تحریم نکرده است و شما به راحتی می توانید به آن وارد شده و معاملات خودتان را انجام دهید.

۶.این صرافی دارای چارت های پیشرفته بوده و شما نی توانید برای تحلیل های خودتان از این چارت ها و نمودار ها استفاده کنید.

۷.رابط کاربری ساده از دیگر ویژگی های این صرافی است که به راحتی می توانید از امکانات این صرافی استفاده کنید و محیط لذت بخشی را تجربه کنید.

۸.این صرافی دارای امنیت بالایی بوده و شما با اطمینان خاطر و خیال آسوده می توانید در آن فعالیت کنید زیرا تیم پشتيباني آن در ۲۴ ساعت در تلاش است تا امنیت را برقرار کرده و از حملات جلوگیری کند.

اموزش ثبت نام در صرافی کوکوین به زبان ساده

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین به زبان ساده

در ادامه این سوال مطرح می شود که چگونه می توان در این صرافی ثبت نام کرد و برای ثبت نام به چه مواردی نیاز است؟ برای انجام این کار در ابتدا باید وارد سایت این صرافی شده و بر روی گزینه sign up کلیک کنید. حال در ادامه مراحل ثبت نام شروع شده و برای بیت نام می توانید هم از شماره تلفن استفاده کنید و هم از ایمیل ولی به برخی دلایل شماره های ایران در لیست شماره های این صرافی قرار نداشته و شما مجبور هستید تا برای ثبت نام از ایمیل استفاده کنید.

سپس ایمیل خودتان را وارد کرده و پس از این کار بر روی گزینه send code کلیک کنید. در ادامه کدی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید آن را در قسمت email verification code وارد نمایید. لازم به ذکر است که بدانید این ایمیل تنها ۱۰ دقیقه اعتبار داشته و در ادامه باید یک پسورد قدرتمند برای خودتان انتخاب کنید.

اگر توسط یکی از دوستانتان به این صرافی دعوت شده اید باید کد معرف را در قسمت مربوطه وارد کنید در غیر این صورت نیازی به این کار نیست. اگر با شرایط گفته شده موافقت دارید باید بر روی گزینه سبز رنگ I have read and agree کلیک کنید و گزینه sign up را انتخاب نمایید. حال ثبت نام اولیه شما با موفقيت انجام شده است. در ادامه برای امنیت بیشتر و تکمیل شدن ثبت نام باید عملیات های مربوط به Google authenticator را به صورت کامل انجام دهید.

ورود به صرافی کوکوین برای ایرانیان ممکن است؟

خب حال در ادامه این بحث مطرح می شود که برای ورود به صرافی کوکوین باید از فیلترشکن استفاده کرد یا بدون آن نیز می توان به صرافی وارد شد؟ در جواب باید گفت که برای ورود کاربران ایرانی به این صرافی هیچ مشکلی وجود نداشت و به راحتی این اجازه را داشتند تا بدین سایت وارد شده و خرید و فروش خود را انجام دهند اما طبق خبرهای حاصل شده‌ متوجه این مسئله هستیم که این صرافی ارز دیجیتال کاربران ایرانی را تحریم کرده است و کاربران ایرانی دیگر نمی توانند به راحتی بدین صرافی دسترسی داشته باشند و برای دسترسی مجبور هستند تا از فیلترشکن با ip ثابت استفاده کنند تا بدین وسیله به صرافی کوکوین وارد شده و خرید و فروش و معاملات خودشان را انجام دهند.

راهنمای نصب اپلیکیشن صرافی کوکوین

راهنمای نصب اپلیکیشن صرافی کوکوین

همان طور که شاید بدانید این صرافی برای سیستم عامل های موبایلی نیز نرم افزار ساخته است و شما عزیزان به راحتی می توانید با یک سرچ ساده آنان را در بستر پهناور اینترنت یافته و برای نصب آنان اقدام کنید. همچنین شما قادر هستید تا این اپلیکیشن ها را از پلتفرم هایی مانند گوگل پلی نیز به راحتی نصب کنید و پس از نصب نهایت استفاده را از آنان ببرید.

احراز هویت صرافی کوکوین چگونه است؟

همان طور که حتما تا کنون متوجه شده اید برای فعالیت در این صرافی مجبور هستید که احراز هویت کنید. متاسفانه این صرافی کاربران ایرانی را تحریم کرده است و شما اگر می خواهید تا در این صرافی فعالیت کنید مجبور هستید که از فیلترشکن استفاده کنید تا ip ایران شما او نرود. به همین دلیل نیز نمی توانید تا از سرویس های پیامکی این صرافی استفاده کنید و ناچار هستید تا از نرم افزار Google authenticator استفاده کرده تا مراحل احراز هویت را نیز انجام دهید و از آن نیز با جای سرویس های پیامکی استفاده کنید.

صرفی کوکوین بهتر است تا کوینکس؟

صرفی کوکوین kucoin بهتر است یا کوینکس؟

حال ممکن است که این سوال مطرح شود که کدام صرافی بهتر است؟ کوکوین یا کوینکس؟ در جواب باید گفت که هر دو از بهترین ها در این زمینه بوده و دارای ویژگی های خاص خود در این زمینه هستند و کاربران با توجه به کاربرد خوب قادر هستند تا یکی را گزینش کنند ولی در حالت کلی می توان گفت که با توجه به این‌ که کوکوین ایران را تحریم کرده است، استفاده از صرافی کوینکس عمل عاقلانه تری است.

آیا می توان به این صرافی اعتماد کرد؟

در حالت کلی و بدون در نظر گرفتن این مسئله که این صرافی ایران را تحریم کرده است می توان گفت که بله می توان به این صرافی اعتماد کرد زیرا دارای اعتبار خوبی در جهان است و محبوبیت بالایی را دارا می باشد. ولی با توجه به این که ایران را تحریم کرده است بهتر است تا از این صرافی استفاده نکنید زیرا در صورت لو رفتن حساب کاربری شما و دارایی های شما مسدود خواهد شد و دیگر به آنان دسترسی نخواهید داشت.

استقبال کاربران از این صرافی چقدر بوده است؟

استقبال کاربران از این صرافی چقدر بوده است؟

در جواب این سوال می توان گفت که استقبال خوبی از این صرافی به عمل آمده است و کاربران از سرتاسر جهان به سمت این صرافی ارز دیجیتال جذب شده اند و فعالیت خودشان را در آن آغاز کرده اند‌ روز به روز بر تعداد این کاربران افزوده شده که بدین وسیله حجم معاملات این صرافی نیز افزایش می یابد‌. پس در نتیجه می توان گفت که این صرافی استقبال خوبی را به همراه داشته است.

سوالات متداول

در صرافی کوکوین چند نوع ارز مبادله و معامله می شود؟

در صرافی کوکوین بیش از ۲۰۰ نوع ارز مبادله و معامله می شود.

صرافی کوکوین دارای ارز بومی است؟

بله این صرافی دارای ارز بومی به نام ksc است.

صرافی کوکوین دارای تیم پشتیبان ۲۴ ساعته است؟

بله این صرافی دارای یک تیم قوی پشتيباني ۲۴ ساعته است.

صرافی کوکوین در خود نمودار های تحلیل قیمتی را دارد؟

بله در این صرافی نمودار های گرافیکی تحلیل قیمتی است که می توانید از آنان استفاده کنید.

امنیت صرافی کوکوین به چه میزان است؟

می توان گفت که صرافی کوکوین دارای امنیت بالایی است.

کاربران ایرانی می توانند در این صرافی فعالیت کنند؟

خیر زیرا تحریم هستند و برای فعالیت باید از فیلترشکن استفاده کنند‌.

آیا این صرافی دارای اپلیکیشن است؟

بله صرافی kucoin دارای اپلیکیشن مخصوص به خود بوده که قابل دانلود است.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا