صرافی خارجی

ورود به صرافی هوبی گلوبال (Huobi Global‎) + راهنمای ثبت نام و احراز هویت

صرافی خارجی هوبی گلوبال چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا در مورد این صرافی خارجی صحبت کرده و تمام موارد و مطالب پيرامون آن را تحت پوشش قرار دهیم پس در نتیجه همراه صرافی‌ هلپ باشید تا پا به دنیای صرافی های ارز دیجیتال گذاشته و با آنان به صورت تخصصی و حرفه‌ای آشنا شویم‌ پس تا انتها مقاله همراه ما باشید.

معرفی کامل صرافی هوبی گلوبال

معرفی کامل صرافی هوبی گلوبال

خب در ابتدا بهتر است تا به معرفی این صرافی پرداخته و آن را برای شما معرفی کنیم که در همین راستا می توان گفت‌ این صرافی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در این حوزه بوده و دارای اعتبار خوبی در این حوزه است و می توان گفت که در دسته معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال قرار دارد.

این صرافی خارجی دارای تعداد بالایی از نظر حجم معاملات و تعداد کاربران بوده و همین دو مورد باعث شده است تا اعتبار آن در بین کاربران افزایش پیدا کند و بعد از صرافی بایننس دارای رتبه دوم باشد. در ادامه می توان افزود که دفتر مرکزی صرافی هوبی گلوبال در شرق آسیا واقع شده است و برای این که به آن وارد شوید و از آن استفاده کنید مجبور هستید تا از VPN استفاده کنید.

در ادامه برای تکمیل تر شدن مطلب می توان افزود که این صرافی از ۳۲۴ ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و همچنین قدرت پشتیبانی از ۹۶۰ بازار را دارد و همچین با دارا بودن بخش های مختلف برای دارا بودن یک صرافی معتبر، باعث شده است تا در دسته بهترین ها قرار بگیرد. خوشبختانه می توان گفت که این صرافی می تواند تا تمام نیاز های شما را برطرف ساخته و در نتیجه نیاز های شما را برای انجام معاملات برطرف سازد.

مهم ترین ویژگی های این صرافی

خب در ادامه نگاهی تخصصی خواهیم داشت بر مطرح ترین ویژگی های صرافی Huobi Global و آنان را با زبانی ساده برای شما معرفی خواهیم کرد تا با درکی بیشتر و بهتر برای فعالیت در آن اقدام کنید. در ادامه می توان گفت که این صرافی دارای کیف پول نرم افزاری مخصوص به خود بوده و همچنین قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را به شما نشان خواهد داد و در ادامه می توان افزود که دارای تحلیل قیمت ارزهای مختلف است.

از ویژگی های دیگر این صرافی این است که دارای تنوع خوبی در مورد ارزهای دیجیتال بوده و دارای مارجین تریدینگ نیز است. صرافی هوبی گلوبال دارای بازار otc بوده و دارای دیفای نیز است و می توان افزود که قابلیت مبادله نقطه ای بوده و معاملات آتی را نیز دارد و همچنین دارای بلاگ نیز است.

شناخته شده ترین امکانات این صرافی

حال در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر امکانات مطرح این صرافی و آنان را به صورت برای شما شرح خواهیم داد‌ تا دیدگاهی جامع نسبت به این امکانات پیدا کنید که امکانات صرافی هوبی گلوبال عبارتند از:

  • پروسه احراز هویت
  • چت آنلاين
  • اپلیکیشن اندروید
  • اپلیکیشن ios
  • نسخه دسکتاپ
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  • واریز و برداشت ریالی
  • درآمدزایی توسط وب سایت

قابل توجه ترین خدمات صرافی هوبی گلوبال

خب در ادامه می رسیم به این بحث تا ببنیم این صرافی چه خدماتی را برای کاربران ارائه داده است که در همین راستا می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد که عبارتند از:

تریدینگ: در این باب می توان گفت که توسط این صرافی می توانید دارایی های دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنید و شما قادر هستید تا توسط امکانات و خدمات این صرافی بسیاری از عملیات های مربوط به فعالیت های اقتصادی را انجام دهید و حتی توسط انجام معاملات سود خوبی را در این زمینه کسب کنید و در ادامه فعالیت های خود سرمایه خودتان را چندین برابر کنید.

معاملات آتی: در ادامه می توان گفت که این صرافی سرویس های معاملات آتی را در اختیار شما گذاشته است تا بدین وسیله بتوانید معاملات خودتان را با اطمینان بیشتر انجام دهید که در ادامه همین فعالیت و سرویس می توانید چند زیرسرویس دیگر را نیز پیدا کنید.

بازار otc: خب در ادامه می رسیم به این مورد که می توان گفت توسط صرافی هوبی گلوبال قادر هستید تا در این بازار فعالیت کرده و در ۲۴ ساعت شبانه روز معاملات را انجام دهید.

پروژه دیفای هوبی: در ادامه‌ می توان گفت که صرافی هوبی خدمات مربوط به دیفای را ارائه داده و شما می توانید توکن های ارائه شده را بخرید و سرمایه گذاری خودتان را بر روی آنان انجام دهید و سود خوبی را نیز به جیب بزنید.

کارمزد صرافی هوبی گلوبال چقدر است؟

کارمزد صرافی هوبی گلوبال چقدر است؟

حال این سوال مطرح می شود که کارمزد صرافی Huobi Global چقدر است که در جواب می توان گفت این صرافی برای واریز و برداشت هیج کارمزدی را دریافت نمی کند و در ادامه می توان افزود که کارمزد های این صرافی استاندارد بوده و صرافی هوبی گلوبال برای دارندگان HT توکن اختصاصی صرافی تخفیف در نظر گرفته است.

امنیت صرافی هوبی گلوبال چقدر است؟

امنیت دارای اهمیت فراوانی است که باید بدان توجه ویژه شود که در ادامه می توان افزود تاکنون هیچ خبری مبنی بر هک و یا نفوذ به این صرافی منتشر نشده است و دارایی های کاربران در امنیت کامل بوده اند که در ادامه می توان گفت صرافی هوبی گلوبال دارای امنیت ویژه ای بوده و می توان به امنیت آن اطمینان کرد ولی بهتر است تا دارایی های خودتان را در کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری مطمئن نگهداری کنید.

صرافی هوبی گلوبال برای ایرانیان در دسترس است؟

در ادامه وارد این بحث می شویم تا ببینم که استفاده از این صرافی برای کاربران ایرانی چگونه است که می توان گفت بعد از اینکه صرافی بایننس کاربران ایرانی را تحریم کرد، بسیاری از افراد به سمت صرافی هوبی گلوبال آمدند تا از آن برای انجام فعالیت های خود استفاده کنند که در ادامه می توان گفت با توجه به این که این صرافی خدمات خوبی را برای کاربران خود ارائه داده است از بهترین گزینه های موجود برای ایرانیان به شمار می آمد. اگر در ورود به این صرافی با مشکل مواجه شده اید باید از فیلترشکن استفاده کنید.

راهنمای دانلود صرافی هوبی گلوبال

در ادامه مطالب و آموزش صرافی می رسیم به این مورد تا بدانیم که آیا از کدام پلتفرم ها می توان این اپلیکیشن را دانلود کرد و آیا این صرافی برای کدام سیستم عامل ها ساخته شده است که در ادامه می توان گفت اپلیکیشن صرافی هوبی گلوبال برای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است و دارای رابط کاربری خوبی نیز بوده و توسط یک سرچ ساده در اینترنت می توانید برای دانلود و نصب آن اقدام کنید. کاربران این صرافی قادر هستند تا از این اپلیکیشن برای ایجاد حساب کاربری و تایید هویت و واریز و برداشت وجه و انجام معاملات و نظارت بر موقعیت های مستقیم استفاده کنند.

صرافی huobi برای کدام کشور است؟

خب در ادامه بد نیست تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع و آن را به صورت کامل برای شما شرح دهیم تا بدانید که این صرافی خارجی متعلق به کدام کشور است که در همین باب می توان گفت این صرافی در سال ۲۰۱۳ در پکن چین تاسیس شد و در ادامه در سال ۲۰۱۸ که دولت چین ico ها و معاملات ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد به کشور سنگاپور انتقال یافت. البته در برخی منابع ذکر شده است که صرافی هوبی گلوبال در جزیره سیشل واقع شده است.

نگاهی بر رتبه صرافی هوبی گلوبال

نگاهی بر رتبه جهانی این صرافی

در ادامه‌ نگاهی خواهیم داشت بر رتبه این صرافی تا بدانیم که رتبه آن در جهان چگونه است که در همین راستا می توان گفت این صرافی بعد از صرافی بایننس در جایگاه ششم بهترین صرافی های ارز دیجیتال قرار داشته و همچنین دارای حجم بالایی از معاملات و مبادلات است و همچنین تعداد بسیاری از افراد از این سایت و صرافی بازدید می کنند.

ورود به صرافی هوبی گلوبال چگونه است؟

پیشنهاد می شود که در قدم اول برای ورود به سایت این صرافی از مرورگر های گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید تا ورودی مطمئن داشته باشید. در ادامه اگر در ورود به این صرافی با مشکل مواجه شدید باید از فیلترشکن های معتبر استفاده کنید و بهتر است که ip شما ثابت باشد تا هویت ایرانی شما لو نرود.

راهنمای ثبت نام در صرافی هوبی گلوبال

حال در ابتدا بد نیست تا در ادامه بدین موضوع پرداخته تا شما را با نحوه ثبت نام در صرافی Huobi Global آشنا کنیم که در همین راستا می توان گفت ثبت نام در این صرافی رایگان بوده و در ابتدا باید به سایت رسمی و اصلی این صرافی مراجعه کنید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

در ادامه باید فیلد های مربوطه را پر کنید و اطلاعت خودتان را وارد کنید.‌ در ادامه باید ریکپچا را حل کرده تا ثابت کنید که ربات نیستید. در مورد پسورد باید گفت که باید حداقل ۸ کاراکتر بوده و ترکیبی از حروف و اعداد باشد. در ادامه با زدن دکمه ثبت نام این صرافی به ایمیل شما یک کد ارسال می کند. در ادامه باید به ایمیل خود مراجعه کرده و این کد را در فیلد مربوطه وارد کنید. حال ثبت‌ نام شما در این صرافی به راحتی انجام شده است اما باید در ادامه احراز هویت خود را نیز به صورت کامل انجام دهید.

نحوه احراز هویت در صرافی هوبی گلوبال

در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این موضوع تا به صورت کامل مباحث مربوط به احراز هویت را برای شما توضیح دهیم که در همین راستا می توان گفت این صرافی متاسفانه ایران را تحریم کرده است و مجبور هستید تا از یک فیلترشکن با ip ثابت استفاده کنید که پیشنهاد می شود تا از این صرافی استفاده نکنید زیرا ممکن است تا اگر هویت ایرانی شما لو برود تمام دارایی شما در این صرافی مسدود شود و از دست برود.

با این حال ما در ادامه آموزشی را در این خصوص برای شما ارائه خواهیم داد تا نسبت به آن آگاهی کامل را پیدا کنید. مراحل احراز هویت در صرافی هوبی گلوبال به شرح زیر است:

در ابتدا باید وارد سایت این صرافی شده و در ادامه به حساب کاربری خودتان وارد شوید. بعد از این که به حساب کاربری خودتان وارد شدید بر روی آیکون آدمک بالا سمت راست کلیک کنید و از لیستی که برایتان باز می شود گزینه identification را انتخاب نمایید.

در ادامه باید گفت که برای احراز هویت فقط به یک کارت شناسایی معتبر و یک عکس احتیاج دارید که این کارت شناسایی می تواند یکی از سه گزینه پاسپورت و یا گواهی نامه و یا کارت ملی باشد. در ادامه در بخش exchange بر روی گزینه verify کلیک کنید.

در ادامه یکی از مدارک شناسایی را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه start بزنید. حال یک عکس آپلود کنید و یا توسط وبکم لپتاپ و یا تلفن همراه خود یک سلفی از خودتان بگیرید. در ادامه پشت کارت اعتباری خودتان را اسکن نموده و یا از آن عکس گرفته و در مرحله بعد آپلود کنید.

سوالات متداول

صرافی هوبی گلوبال برای کاربران ایرانی مناسب است؟

خیر زیرا این صرافی کاربران ایرانی را تحریم کرده است و کاربران ایرانی نمی توانند از این صرافی استفاده کنند و اگر هویت ایرانی شما لو برود دارایی شما مسدود خواهد شد.

احراز هویت در صرافی هوبی گلوبال اجباری است؟

احراز هویت در این صرافی هنوز برای برخی از سرویس ها اجباری نبوده ولی این احتمال وجود دارد تا این که این عمل اجباری شود.

صرافی هوبی گلوبال در رتبه چند جهانی قرار دارد؟

این صرافی در رتبه ۶ قرار دارد.

آیا امنیت صرافی Huobi Global قابل قبول است؟

بله این صرافی دارای سطح امنیتی خوبی است.

آیا صرافی هوبی گلوبال دارای اپلیکیشن است؟

بله این صرافی دارای اپلیکیشن است که می توانید آنان را دانلود و نصب کنید.

کارمزد این صرافی چقدر است؟

این صرافی کارمزدی دریافت نمی کند.

به این مقاله امتیاز دهید :

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا