خدمات ارزیصرافی داخلی

معرفی بهترین صرافی در مشهد برای خرید ارز

انجام معاملات در حوزه دلار (و سایر ارزهای خارجی)، مسکوکات طلا و نقره و رمز ارزها در صرافی انجام می‌شود. شهروندان مشهد که به دنبال چنین مراکزی برای خرید ارز و سکه هستند، می‌توانند یکی از بهترین صرافی‌های این شهر را انتخاب کنند. اما از آنجا که تعداد این مراکز در سال‌های اخیر افزایش یافته است، انتخاب یکی از آن‌ها شاید کمی دشوار باشد. به خصوص اینکه داشتن مجوزهای قانونی، داشتن سابقه درخشان در ارائه خدمات به مشتریان و فعالیت تحت نظر بانک مرکزی اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل صرافی هلپ تصمیم گرفته است در اینجا تعدادی از بهترین صرافی های مشهد را معرفی کند.

چرا انتخاب بهترین صرافی در مشهد مهم است؟

صرافی جایی است که می‌خواهید بخشی از سرمایه یا موجودی خود را از طریق آن معامله کنید. بسیاری از کسانی که به دنبال خدمات صرافی‌ها هستند، امیدوارند که با سرمایه‌گذاری در خرید ارز یا سکه، آینده بهتری داشته باشند. اما اگر صرافی غیرمجاز باشد و یا در ارائه خدمات کارمزد بالایی بگیرد، نه تنها سودی عایدتان نمی‌شود، بلکه احتمال کلاهبرداری و یا افشا اطلاعات نیز وجود دارد. به همین دلیل قبل از انتخاب بهترین صرافی در مشهد بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید:

فراهم کردن بازارهای متعدد برای مشتریان

یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب بهترین صرافی در مشهد باید به آن توجه داشته باشید، وجود بازارهای متعدد از رمز ارزها در صرافی است. برای مثال وقتی یک ارز دیجیتال مثل اتریوم با شانس سرمایه‌گذاری بهتر را انتخاب کرده‌اید، باید این رمز ارز در صرافی برای مشتریان موجود باشد. بهترین صرافی های مشهد ارزهای زیادی را برای معامله‌گران و تریدرها فراهم می‌کنند.

آیا صرافی اعتبار دارد؟

اولین نکته مهم در انتخاب بهترین صرافی های مشهد توجه به اعتبار این مراکز است. قطعا صرافی‌هایی که اعتبار دارند و مدت زمان زیادی از فعالیت آن‌ها می‌گذرد، مشتریانی دارند که از خدمات آن‌ها راضی‌اند. شما می‌توانید وارد وب سایت یا صفحه صرافی مورد نظر در شبکه‌های اجتماعی شوید و نظرات مشتریان صرافی را بررسی کنید.

فعالیت با مجوز‌های قانونی

اگر یک صرافی تحت نظر بانک مرکزی و با دریافت مجوزهای قانونی فعالیت کند، خیالتان آسوده است که سرمایه خود را از طریق یک مرکز امن معامله کرده‌اید. اگرچه برخی از صرافی‌ها با جملات تبلیغاتی مثل «ارزانترین صرافی مشهد» و یا «ارائه خدمات با کمترین کارمزد» سعی دارند مشتریان بیشتری را جذب کنند، اما نباید با این جملات فریفته شوید.

در پلتفرم آنلاین صرافی هلپ ما تنها به لیست صرافی‌هایی اشاره می‌کنیم که مجوزهای قانونی را دریافت کرده‌اند و خدمات شفافی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

حفظ امنیت اطلاعات مشتریان

حفاظت از امنیت اطلاعات مشتریان صرافی اهمیت زیادی دارد. اگر از خدمات آنلاین یک صرافی برای معاملاتی مثل خرید ارز دیجیتال استفاده می‌کنید، حفظ حریم خصوصی شما اهمیت زیادی دارد. صرافی باید زیرساخت‌های لازم برای جلوگیری از دسترسی افراد ناشناس به اطلاعات کاربران را فراهم کند. ورود یک هکر می‌تواند به منزله از دست رفتن سرمایه مشتریان صرافی باشد. به همین دلیل است که ما در صرافی هلپ فقط به صرافی‌هایی اشاره می‌کنیم که به این مورد توجه کرده‌اند.

لیست بهترین صرافی های مشهد

همانطور که اشاره کردیم صرافی هلپ می‌خواهد به تریدرها و معامله‌گران کمک کند تا بهترین صرافی های شهر مشهد را پیدا کنند. این صرافی‌ها تمامی ویژگی‌هایی را که در بالا به آن‌ها اشاره شد، دارند و با تلاش تیم ما به طور کامل بررسی شده‌اند تا بتوانیم بهترین نمونه‌های صرافی در مشهد را معرفی کنیم.

صرافی هلپ

اگر می‌خواهید با بازارهای مالی و فارکس آشنا شوید، «صرافی هلپ» یکی از بهترین گزینه‌های پیش‌روی شماست. این صرافی یک پلتفرم آنلاین است که انواع بروکرهای فارکس و صرافی‌های مختلف را به همراه جدیدترین نرخ‌های ارائه شده اکسچنج‌ها ارائه می‌دهد.

این پلتفرم با کمک سیستم هوش مصنوعی عمل می‌کند و دسترسی شما به بسیاری از صرافی‌های فیزیکی و مجازی در دنیا را فراهم می‌کند. دریافت کارمزد بسیار پایین یکی از دلایلی است که باعث می‌شود ما این صرافی را در صدر لیست صرافی های مشهد قرار دهیم.

در واقع صرافی هلپ درست مثل یک «بازارساز» است که به شما کمک می‌کند با سایر صرافی‌های دارای مجوز و معتبر آشنا شوید. از سوی دیگر با کمک این صرافی آنلاین قادرید آخرین نرخ‌های لحظه‌ای و معاملات مربوط به ارزها را دریافت کنید.

از جمله دلایلی که باعث شده است تا ما این پلتفرم آنلاین را به عنوان اولین صرافی در لیست خود قرار دهیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پشتیبانی از حجم بالای معاملات و امکان انتقال و دریافت پول از خارج کشور
 • امکان افتتاح انواع حساب ارزی بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی
 • بهترین صرافی برای تبدیل ارز در ترکیه با تأیید ایرانیان مقیم این کشور
 • امکان دسترسی به سایر صرافی‌های قانونی در مشهد
 • دریافت کمترین کارمزد
 • داشتن امنیت بالا در انجام معاملاتپ
 • پشتیبانی از ارزهای فیزیکی و رمز ارزها
بهترین صرافی های شهر مشهد با خدمات ارزان

صرافی جان نثار (پارسین) در مشهد

یکی دیگر از بهترین صرافی های مشهد که در این لیست معرفی می‌کنیم، با نام «صرافی جان نثار» شناخته شده که در این شهر برخی آن را با نام صرافی پارسین هم می‌شناسند. این صرافی در زمینه خرید و فروش تمامی ارزهای کاغذی و مسکوکات طلا و نقره فعالیت دارد و در سامان نیمای بانک مرکزی جمهوری اسلامی نیز خرید و فروش ارز را انجام می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید از طریق این صرافی در مشهد خرید و فروش حواله‌جات EIH و Kunlun را نیز انجام دهید. از جمله دلایلی که باعث شده است ما این مرکز را در لیست بهترین صرافی‌های مشهد قرار دهیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • داشتن مجوزهای قانونی برای فعالیت
 • ارائه مشاوره به مشتریان در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال
 • ارائه بهترین زیرساخت‌های معاملاتی و ارتباطی برای مشتریان
 • داشتن شفافیت در ارائه خدمات

این صرافی در شهر مشهد، در خیابان خسروی، بین اندرزگوی ۱۵ و ۱۷، روبروی کوچه آیت‌الله خامنه‌ای، ساختمان خاتمی (پلاک ۳۳۴) قرار دارد.

صرافی ناظران

یکی دیگر از بهترین مراکزی که در لیست صرافی های مشهد قرار می‌گیرد، «صرافی ناظران» نام دارد. این مرکز نیز مجوزهای لازم از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را دریافت کرده است و دو شعبه فعال در تورنتو کانادا و مشهد دارد.

صرافی ناظران در زمینه خرید و فروش و تبدیل انواع ارز کاغذی و معاملات مسکوکات طلا و نقره فعالیت دارد. این مرکز در شهر مشهد، احمد آباد، رضا۲ و در کنار هتل سی برگ واقع شده است. صرافی هلپ به دلایل زیر «صرافی ناظران» را در لیست بهترین صرافی های مشهد قرار داده است:

 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • داشتن تجربه و سابقه درخشان در عرصه تبدیل و معاملات ارز و سکه
 • ارائه مشاوره به مشتریان
 • داشتن مجوزهای قانونی برای ارائه خدمات به مشتریان
 • داشتن کارشناسان زبده با اطلاعات تخصصی و به‌روز در حوزه ارزهای کاغذی و دیجیتالی

صرافی برکچیان

یکی دیگر از صرافی‌هایی که مجوزهای قانونی برای فعالیت در شهر مشهد را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی دریافت کرده است، صرافی برکچیان نام دارد. در این مرکز خدماتی همچون خرید و فروش نقدی ارزهای کاغذی و رمز ارزها، خرید و فروش مسکوکات طلا و نقره و صدور انواع حواله‌های ارزی ارائه می‌شود. همچنین می‌توانید از مشاوره جهت انتقال وجوه برخوردار شوید.

صرافی برکچیان در شهر مشهد، خیابان خسروی نو (بین شهیداندرزگو ١۵ و ١٧) قرار دارد.

از جمله دلایلی که باعث شده است صرافی هلپ این مرکز را به عنوان یکی از بهترین صرافی های مشهد معرفی کند، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پشتیبانی در تمامی روزهای هفته (بدون تعطیلی)
 • ارائه خدمات شفاف و با نرخ‌های رقابتی
 • امکان انجام معاملات سریع و آسان برای مشتریان
 • تعیین نرخ پایین کارمزد جهت انجام معاملات و خدمات ارزی
 • امنیت بالا برای حفاظ از اطلاعات شخصی و دارایی مشتریان
 • ارائه مشاوره‌های رایگان به مشتریان در زمینه تبادلات و معاملات ارزهای فیزیکی و کاغذی

صرافی الیاسی

در بین بهترین صرافی خرید دلار در مشهد باید از یک مرکز معتمد و باسابقه طولانی نام ببریم؛ صرافی الیاسی. این مرکز نیز مجوزهای قانونی برای فعالیت در حوزه ارز و مسکوکات را از سوی بانک مرکزی دریافت کرده است. در عین حال سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات به مشتریان را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

صرافی الیاسی در مشهد، بلوار سجاد، جنب بانک ملی ایران و در نبش ساختمان البرز قرار دارد. از جمله دلایلی که باعث شده است تا در این مطلب صرافی الیاسی به عنوان یک مرکز معتبر در لیست بهترین صرافی‌های شهر مشهد قرار بگیرد، باید به ارائه خدمات سریع و خدمات و مشاوره‌های کاربردی به شهروندان مشهدی است.

سایر دلایل انتخاب این صرافی عبارتند از:

 • سرعت العمل بالا در ارائه خدمات به مشتریان
 • بالا بودن نقدینگی برای افزایش سرعت معاملات
 • ارائه مشاوره‌های تخصصی و اطلاعات در زمینه چنج انواع ارز و خرید مسکوکات
 • قابل اعتماد بودن صرافی برای دریافت خدمات
معرفی لیست بهترین صرافی های شهر مشهد

صرافی ملک کلائی

آخرین صرافی که در لیست صرافی های مشهد توسط صرافی هلپ بررسی شده است، صرافی ملک کلائی نام دارد. این صرافی روزانه صدها مشتری با معاملات موفق دارد و تمامی حواله‌های ارزی داخلی و خارجی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. صرافی ملک کلائی نیز مجوزهای قانونی از مراجع مربوطه برای فعالیت‌های خود در حوزه ارزهای کاغذی و دیجیتالی را دریافت کرده است.

این مرکز در مشهد، خیابان امام خمینی 32 (پلاک ۵۳۰، طبقه همکف) قرار دارد.

از جمله دلایلی که باعث شده است صرافی ملک کلائی در لیست صرافی های مشهد قرار بگیرد، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • داشتن شفافیت در ارائه خدمات به مشتریان
 • ارائه آخرین اخبار در حوزه رمز ارزها و ارزهای فیزیکی و قیمت مسکوکات طلا و نقره
 • داشتن سرعت العمل بالا در ارائه خدمات

ساعت کار صرافی های مشهد

دولت برای تمامی صرافی‌های سراسر کشور ساعات کار در روزهای شنبه تا چهارشنبه و روز پنجشنبه مشخص کرده است. بر این اساس ساعت کار صرافی های مشهد نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 17 عصر است و در روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 9 صبح تا 14 عصر می‌توانند فعالیت داشته باشند.

روزهای جمعه و سایر روزهای تعطیل رسمی، صرافی‌های مشهد مجاز به فعالیت نیستند.

ارزانترین صرافی مشهد

در این شهر تعدادی از صرافی‌هایی که در ازای ارائه خدمات خود کارمزد کمتری از مشتریان دریافت می‌کنند، به عنوان منصف‌ترین مراکز شناخته شده‌اند. برخی از ارزانترین صرافی مشهد در زیر آمده است:

 • صرافی هلپ
 • صرافی جان نثار
 • صرافی برکچیان
 • صرافی سزاوار
 • صرافی حجت سلیمانی
 • صرافی ناظران
 • صرافی خواجه
 • صرافی صادق النجاه
 • صرافی حکمت
 • صرافی اکبریان
 • صرافی امیر

بررسی خدمات ارائه شده صرافی های معتبر در مشهد

شما می‌توانید از خدمات متعددی که در صرافی‌های مجاز شهر مشهد ارائه می‌شود، بهره‌مند شوید. مهم‌ترین خدمات این مراکز عبارتند از:

خرید و فروش ارزهای خارجی

اولین خدمات یک صرافی که به ذهن هر کسی می‌رسد، خرید و فروش ارزهای فیزیکی و دیجیتالی است. در گذشته صرافی‌ها فقط برای خرید و فروش ارزهایی مثل یورو، ین، دلار و … کاربرد داشت. اما حالا این مراکز به محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز تبدیل شده‌اند. بنابراین شما می‌توانید با اعتماد بیشتری در این مراکز ارزهای خود را مبادله کنید.

انتقال پول به خارج از کشور یا دریافت پول از خارج

با توجه به تحریم‌ها، انتقال پول به خارج از کشور و یا دریافت پول از کشورهای خارجی کار ساده‌ای نیست و باید به یک صرافی مطمئن مراجعه کنید. در این زمینه می‌توانید مشاوره‌های لازم را نیز از کارشناسان ما در صرافی هلپ دریافت کنید. این صرافی به عنوان یک پلتفرم آنلاین به شکل ساده‌تری به شما کمک می‌کند تا وجوه مورد نظر را با کشورهای خارجی مبادله کنید.

 صدور انواع چک‌ رمزدار و حواله ارزی در صرافی های مشهد

  صدور انواع چک‌ رمزدار و حواله ارزی

برای دریافت حوله‌های ارزی یا چک‌های رمزدار نیز می‌توانید از خدمات صرافی‌ها استفاده کنید. چک‌های رمزدار برای انتقال پول از یک بانک به بانک دیگر استفاده می‌شوند و یکی از مطمئن‌ترین راه‌های انتقال وجه بین بانکی است. اما به شرط اینکه از طریق یک صرافی قابل اعتماد این خدمات را دریافت کنید. همچنین برای دریافت حواله ارزی (برای صدور به یکی از بانک‌های کارگزار در خارج از کشور) نیز می‌توانید به صرافی مراجعه کنید.

خرید و فروش سکه طلا

اگر می‌خواهید مسکوکات طلا و نقره را با کمترین کارمزد و ارزان‌تر خریداری کنید، می‌توانید یک صرافی در مشهد را انتخاب کرده و از طریق آن اقدام کنید. در این صورت مجبور به پرداخت وجه بالاتر نخواهید بود. یکی دیگر از خدمات بهترین صرافی ها در مشهد اجاره صندوق امانات برای نگهداری ارز، طلا یا اوراق بهادار برای مشتریان است.

در آخر

اگر ساکن شهر مشهد هستید، با داشتن اطلاعاتی که در این مطلب ارائه شد، می‌توانید یک صرافی مطمئن و دارای مجوز را در این شهر انتخاب کنید و خدمات مربوط به خرید و فروش ارزهای فیزیکی و یا دیجیتالی خود را از طریق آن انجام دهید. در اینجا تعدادی از بهترین صرافی های مشهد را معرفی کردیم که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد. پیشنهاد می کنیم از مقاله پیشنهادی بهترین صرافی های تهران بازدید به عمل آورید.

به این مقاله امتیاز دهید :

مریم کوهشاری

من مریم کوهشاری از سال 1394 تا به حال در زمینه تولید محتوا کار می‌کنم. عاشق نوشتن و ارائه اطلاعات مفید برای کسایی هستم که میخوان خیلی سریع به جواب برسن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا