خدمات ارزیخدمات ارزی ترکیهصرافی خارجی

لیست بهترین صرافی ها در آلانیا ترکیه + آدرس و شماره تلفن

اگر به دنبال صرافی در آلانیا ترکیه هستید، توصیه می کنیم که حتما این مقاله رو مطالعه کنید! ما در کنار بررسی صرافی های استانبول ترکیه تصمیم به این داریم که در مورد شهر آلانیا هم صرافی ها را لیست کرده و به شما معرفی کنیم.

شهر آلانیا یکی از شهرهای معروف ترکیه است که یکی از مقاصد گردشگری فوق العاده آن شناخته می شود. این شهر به عنوان جایگزینی برای بازدید از شهر زیبای آنتالیا است. بی شک در هنگام سفر به کشور آلانیا نیاز به تبدیل ارز خواهید داشت تا بتوانید از خدمات بی شمار آن بهره گیرید. از این رو، صرافی های بسیاری در این شهر ایجاد شده اند که می توانید از تمامی خدمات بی نظیر آن ها استفاده کنید. در ادامه این بخش مجموعه صرافی هلپ شما را با انواع صرافی در آلانیا در ترکیه آشنا خواهد ساخت تا در هنگام ورود به این شهر به صرافی های معتبر مراجعه کنید.

بهترین صرافی ها در آلانیا برای انجام خدمات ارزی

در ادامه شما را با انواع صرافی در ترکیه و در شهر آلانیا آشنا خواهیم کرد تا بتوانید خدمات ارزی خود را در این شهر توسط آنها انجام دهید. البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که این صرافی ها اکثر خدمات خود را به زبان ترکی یا انگلیسی انجام می دهند. بنابراین اگر در این زمینه مشکل دارید، بهترین کار این است که با ما در صرافی هلپ در ارتباط باشید. ما در ترکیه شما را به بهترین صرافی معرفی خواهیم کرد تا بتوانید در سریع ترین زمان کارهای خود را از طریق آنها انجام دهید. در ادامه برخی از مهمترین صرافی های آلانیا را به شما معرفی خواهیم کرد.

صرافی Aktif doviz

رتبه 1: صرافی Aktif doviz

این صافی گزینه هایی مانند وقت ملاقات آنلاین و ارائه خدمات در محل کسب و کار را ندارد. در حال حاضر این صرافی تعطیل است که به زودی فعالیت خود را به طور مجدد آغاز می کند. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Saray, Güzelyalı Cd. NO: 37/A, 07400 Alanya/Antalya مراجعه کرده و یا برای ایجاد ارتباط با آن با شماره 00902425136565 تماس بگیرید.

صرافی KAHRAMAN DOVIZ SINIRLI YETKILI MUESSESE A,S

رتبه 2: صرافی KAHRAMAN DOVIZ SINIRLI YETKILI MUESSESE A,S

این صرافی در آدرس Şekerhane, Atatürk Blv. 32/D, 07400 Alanya/Antalya واقع شده است و بهترین خدمات تبدیل ارز را ارائه می کند. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس ارائه شده مراجعه کنید یا با شماره 00902425194545 تماس بگیرید.

رتبه 3: صرافی BAYRAKLAR DÖVİZ

در این صرافی می توانید از بهترین خدمات بهره مند شوید و با نرخ مناسبی، ارز خود را تبادل کنید. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Atatürk Bulvarı No:70/D Alanya/Antalya مراجعه کرده و یا با شماره 00902425118585 تماس بگیرید.

رتبه 4: صرافی مایا در انالیا Maya doviz

این صرافی یکی از معتبرترین صرافی های شهر آلانیا در ترکیه است که بیش از 10 سال سابقه در زمینه خدمات تبادل ارز دارد. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Şekerhane, Mola Kavşağı, Atatürk Blv. 1/A, 07400 Alanya/Antalya مراجعه کنید.

رتبه 5: صرافی FY exchange در آنالیا

این صرافی یکی از بهترین صرافی های شهر آلانیا است که خدمات خود را در محل کسب و کار انجام می دهد و وقت ملاقات آنلاین ندارد. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Güller Pınarı, Ahmet Tokuş Blv. No:7/B, 07400 Alanya/Antalya مراجعه کنید و یا با شماره 00902425133455 تماس بگیرید.

رتبه 6: صرافی هاسل در آنالیا Hasel doviz

صرافی hasel در آدرس Cumhuriyet, Atatürk Cad. Balta İş Hanı No:9, 07425 Alanya/Antalya واقع شده است. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس مورد نظر مراجعه کنید و یا با شماره 00902425121191 تماس بگیرید.

رتبه 7: صرافی Dost doviz

این صرافی یکی از صرافی های شبانه روزی شهر آلانیا است که در طی 24 ساعت از شبانه روز می توانید از خدمات بی نظیر آن بهره گیرید. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Saray, Atatürk Blv. No:102 D:G, 07400 Alanya/Antalya مراجعه کرده و یا با شماره 00902425135353 تماس بگیرید.

رتبه 8: صرافی As doviz

این صرافی یکی از بهترین صرافی های شهر آلانیا است که در آدرس Şekerhane, Hükümet Cad. No:12, 07400 Alanya/Antalya واقع شده است. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس مذکور مراجعه کنید یا با شماره 00902425194123 مراجعه کنید.

رتبه 9: صرافی Ruzgarli doviz

این صرافی در آدرس Saray mah Atatürk Cad. alaaddinoğlu Sok. No:12, D:85, 07400 قرار گرفته است. شما می توانید تا ساعت 23 به صورت حضوری از خدمات آن بهره گیرید و یا با شماره 00902425136200 تماس بگیرید.

رتبه 10: صرافی ماراس در آنالیا Maras doviz

این صرافی در آدرس Saray, Mehmet Akif Ersoy Cd., 07400 Alanya/Antalya واقع شده است. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس مورد نظر مراجعه کنید.

رتبه 11: صرافی پاندی ایکس آلانیا Pundi x alanya

این صرافی خدمات مختلفی را به صورت آنلاین و در محل کسب و کار ارائه می کند. شما می توانید به صورت حضوری به آدرس Güllerpınarı Mah. Keykubat Bulv. Demet Sultan Blok, no:206/C, 07400 مراجعه کنید و یا وارد وبسایت pundixalanya.com شوید.

رتبه 12: صرافی فاکتور در آلانیا Factor doviz

شما می توانید تا ساعت 23 به صورت حضوری به آدرس Şekerhane, Atatürk Blv. 26/D, 07400 Alanya/Antalya مراجعه کرده یا با شماره 00902425116211 تماس بگیرید.

رتبه 13: صرافی Webbo change alanya

این صرافی خدمات مختلفی را در محل کسب و کار و وقت ملاقات آنلاین برای مشتریان خود ارائه می کند. این صرافی در آدرس Oba, Summer Park Sitesi, 225. Sk., 07460 Alanya/Antalya واقع شده است. برای ایجاد ارتباط تلفنی می توانید با شماره 00905060227711 تماس بگیرید.

بهترین راه تبدیل و یا انتقال حواله های ارزی در انواع صرافی در آلانیا

در بالا بهترین صرافی ها برای انجام خدمات ارزی در الانیا را به شما معرفی کردیم. اگر به دنبال راه بهتری برای انجام این کار هستید، می توانید از خدمات صرافی هلپ در این زمینه استفاده نمایید. برای این کار تنها کافی است شما مقدار ارز لازم برای حواله و یا سایر خدمات خود را به ما در صرافی هلپ اعلام نمایید. بعد ما در ترکیه شما را به بهترین صرافی که بتواند با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان این کار را انجام دهد، معرفی خواهیم کرد. تا بتوانید بدون هیچگونه دردسری امور مربوط به چنج کردن و یا حواله های ارزی خود را در یک صرافی در ترکیه انجام دهید.

برای انجام این کار می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نکات مهم قبل از ورود به انواع صرافی در آلانیا در ترکیه

بهتر است قبل از مراجعه به صرافی های شهر آلانیا نکات مهمی را مد نظر قرار دهید.

  • به هیچ عنوان در هتل ها و فرودگاه ها نسبت به تبدیل ارز اقدام نکنید چرا که ممکن است کلاهبرداری های بسیاری انجام شود.
  • تبدیل ارز در هتل و فرودگاه باعث دریافت حق کمیسیون بیشتری می شود.
  • به هیچ عنوان در خیابان نسبت به تبدیل ارز اقدام نکنید.
  • تنها به یک صرافی مراجعه نکنید بلکه چند صرافی را مورد بررسی قرار دهید تا مناسب ترین نرخ را انتخاب کنید.
  • به هیچ عنوان بر روی نرخ های نوشته شده روی تابلو صرافی ها توجه نکنید چرا که حدودی هستند و نرخ دقیق را ارائه نمی کنند.
  • بهتر است یک ماشین حساب نیز همراه خود داشته باشید که نرخ را خود نیز حساب کنید.
  • به هیچ عنوان ارز خود را به یک باره تبدیل نکنید. بهتر است ارز خود را تنها تا حد نیاز تبدیل کنید تا از هرگونه ضرر جلوگیری شود.

سخن پایانی در مورد صرافی ها در آلانیا

شهر آلانیا یکی از شهرهای مشهور کشور زیبای ترکیه است که سالانه افراد بسیاری به دنبال بازدید از جاذبه های گردشگری آن هستند. در این مسیر نیاز به تبدیل ارز خود خواهید داشت تا بتوانید از خدمات کشور ترکیه بهره گیرید. آشنایی با معتبرترین صرافی در آلانیا می تواند به شما در دریافت نرخ ارز مناسب کمک کند. مجموعه صرافی هلپ همراه شما خواهد بود تا شما را با صرافی های امن با کمترین کارمزد اشنا سازد. شما می توانید برای آشنایی با صرافی های شهر آلانیا به صورت حضوری به مجموعه صرافی هلپ مراجعه کنید و یا از طریق تلفن، ارتباط لازم را ایجاد کنید. مجموعه صرافی هلپ در کنار شماست.

به این مقاله امتیاز دهید :

peyman

سلام, من پیمان هستم که حدود 2 ساله با تیم صرافی هلپ در حال فعالیت هستم و حوزه فعالیتم در زمینه تبادلات ارزی و اکسچنج ها است. در اینجا من مقالات تخصصی این حوزه را برایتان شرح کامل گذاشتم امیدوارم مقالات من به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا