صرافی خارجی

ورود به صرافی بایننس برای ایرانیان + بررسی کامل binance

صرافی بایننس چیست و کاربران ایرانی قادر هستند تا در آن معاملات را انجام دهند؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت جامع و به زبانی ساده راجب این صرافی صحبت کرده و شما را با آنان آشنا کنیم. در نتیجه همراه سایت ما باشید تا پا به دنیای صرافی های ارز دیجیتال بگذارید.

همه چیز در مورد صرافی بایننس در یک نگاه کلی

همه چیز در مورد صرافی بایننس در یک نگاه کلی

بایننس مطرح ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال بوده و دارای شهرتی جهانی در این زمینه است و حتی به جرات می توان گفت که در این زمینه بهترین صرافی ارز دیجیتال بوده و بسیاری از کاربران از سرتاسر دنیا از آن استفاده می کنند. صرافی بایننس در کشور چین و در سال ۲۰۱۷ متولد شد و موفق شد در همین مدت عاشقان و طرفداران بسیاری را پیدا کند ولی در نهایت این صرافی به کشور ژاپن منتقل شد.

در ادامه بحث بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر ویژگی ها، مزایا و معایب صرافی باینس که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرافی بایننس از بیشتر آلت کوین ها پشتیبانی می کند.
 • صرافی بایننس دارای کارمزد پایینی در تراکنش ها است.
 • صرافی بایننس به کاربران خود جایزه و هدیه می دهد.
 • بایننس لانچ پد برای عرضه اوليه
 • این صرافی دارای امنیت بالایی است.
 • این صرافی در خود حجم بالایی از معاملات را جای داده است.

آیا می توان به این صرافی اعتماد کرد؟

اوضاع در این زمینه برای کاربران ایرانی فرق دارد زیرا صرافی بایننس کاربران ایرانی را مسدود و تحریم کرده است و این کاربران با آی پی ایران قادر نیستند تا در این‌ زمینه در این صرافی فعالیت کنند زیرا اگر صرافی بایننس متوجه شود که کاربری ایرانی است بلافاصله حساب کاربری وی را مسدود خواهد کرد ولی سایر کاربران جهان در صورت تحریم نبودن با خیالی راحت می توانند از این صرافی استفاده کنند زیرا دارای اعتبار خوبی در جهان است.

در نتیجه پیشنهاد می شود که کاربران ایرانی از سایر صرافی های ارز دیجیتال در این زمینه استفاده کرده تا دچار مشکل نشود. همچنین استفاده نمودن از صرافی های ایرانی نیز پیشنهاد شگفت انگیزی است.

آموزش ورود به صرافی بایننس به زبان ساده

آموزش ورود به صرافی بایننس به زبان ساده

در صورت استفاده نکردن از فیلترشکن ممکن است برای ورود به صرافی با مشکل مواجه شوید زیرا این صرافی کاربران ایرانی را تحریم کرده است و کاربران ایرانی با آی پی ایران نمی توانند به این صرافی وارد شوند که در نتیجه ایرانیان مجبور هستند تا برای فعالیت در این صرافی از فیلترشکن استفاده کنند ولی همین مورد نیز دارای نکاتی است که باید رعایت شود.

یکی از مهم ترین نکات نیز این است که باید از یک ip ثابت برای ورود به صرافی بایننس استفاده کنید زیرا اگر مغایرت در مورد ip ها رخ دهد و بایننس متوجه آن شود بلافاصله شما و حساب شما را مسدود خواهد کرد و دیگر نمی توانید به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید.

بهترین فیلترشکن برای ورود به صرافی بایننس

برای کاربران ایرانی یا دیگر کشورها که با تحریم و مسدود شدن حساب مواجه هستند همواره این سوال متداول وجود دارد که بهترین فیلترشکن برای ورود به صرافی بایننس کدام است؟ که این امر با یک سرچ عادی در گوگل و موتورهای جستجوگر معین خواهد شد. نکته مهم در این شرایط، انتخاب و دانلود فیلترشکنی با ip ثابت است تا کاربران در ادامه فعالیت خود در این بروکر با مشکلات متنوع مواجه نشوند و بتوانند از قطع کلی دسترسی به امکانات توسط این صرافی جلوگیری کنند.

همچنین سایت‌های این صرافی حساسیت زیادی به تغییرات ip دارند و در کمترین زمان بعد از تشخیص‌ عدم سنخیت و مغایرت آی پی‌های ورودی کاربر، حساب را در حالت مسدودی قرار خواهند داد. بنابراین یادآوری نحوه کار با بهترین فیلترشکن صرافی بایننس نیز اهمیت ضروری و بسیاری دارد.

آموزش ثبت نام در صرافی بایننس

آموزش مراحل ثبت نام در صرافی بایننس

چگونه باید در صرافی بایننس ثبت نام کرد؟ آیا این فرایند برای کاربران ایرانی تحریم شده ممکن است؟ برای این سوالات باید طبق مراحل زیر و با رعایت چندین نکته ثبت نام کاربران ایرانی انجام شود. بنابراین اولین مرحله ثبت نام، ورود به سایت صرافی بایننس به نشانی Binance.com خواهد بود و بعد باید مراحل زیر به ترتیب انجام شود که عبارتند از:

۱) وارد کردن ایمیل و پسورد دلخواه کاربر

۲) مطالعه شرایط قانونی صرافی و در صورت موافقت زدن تیک آن برای رفتن به مرحله بعد

۳) دریافت یک کد ۶ رقمی از صرافی بایننس از طریق ایمیل کاربر و وارد کردن کد تایید

۴) انتخاب گزینه رفتن به داشبورد و در آن صفحه انجام تایید دو مرحله از طریق پاپ آپ

۵) حالا با کلیک کردن اقدام به انتخاب گزینه Google verification

۶) دانلود اپلیکیشن Google authenticator توسط کاربر

۷) کلیک روی گزینه بعدی یا next و اسکن کد QR در برنامه یا وارد کردن کد ۱۶ رقمی در اپلیکیشن و یادداشت این کد اضطراری و مهم

۸) در صفحه جدید باید گزینه next یا بعدی انتخاب شود

۹) کلیک روی گزینه send code برای ارسال یک کد ۶ رقمی به ایمیل کاربر توسط صرافی بایننس و ثبت کد در برنامه

۱۰) موفقیت در ثبت نام و شروع به فعالیت در صرافی

آموزش صرافی بایننس کوین

بعد از ثبت نام با عدم داشتن دانش کافی در زمینه نحوه فعالیت در صرافی بایننس، نیاز به دریافت آموزش و کسب تجربه در این پلتفرم وجود دارد. بنابراین صرفا ثبت نام پایان راه نیست و باید هر کاربر از آموزش کاملی در زمینه خرید و فروش و استفاده از امکانات این صرافی نیز برخوردار شود. با این وجود در ادامه مقاله به جزئیات بیشتری از فعالیت در بایننس و نحوه مبادلات کوین و ارزهای دیجیتالی این صرافی پرداخته خواهد شد.

آموزش خرید در صرافی بایننس

برای خرید کوین یا ارز در این صرافی بعد از اتمام ثبت نام و تایید کلی آن توسط مرکز، باید ابتدا به حساب کاربری مراجعه شود. سپس از لیست گزینه‌های موجود در صفحه کابین، باید بر روی گزینه خرید کلیک شود. در این مرحله لیستی از ارزهای دیجیتالی موجود قابل مشاهده بوده که کاربر باید نوع دلخواه خود را انتخاب نماید. بعد از چند دقیقه با تایید فرد، حساب شارژ شده و عملیات خرید از صرافی با موفقیت انجام خواهد شد. در فرایند خرید ارزها باید از قبل به شرایط کلی بازارها و تحلیل در زمینه ارز سودآور تحقیق نمود.

آموزش فروش در صرافی بایننس

فرایند کلی خرید یا فروش رمز ارزها در صرافی بایننس بسیار ساده و در عین حال مشابه است. اما مراحل کلی فروش در صرافی چگونه است؟ این پرسش برای افراد مبتدی بیشتر ایجاد شده، که برای این فرایند نیز باید به پنل یا حساب کاربری مراجعه شود. سپس از موارد موجود در صفحه کلیک روی گزینه فروش و انتخاب ارز مورد نظر برای فروش باید انتخاب گردد. پس از تعیین ارز، باید مقدار ارز مورد نظر برای فروش و شماره حساب نیز در کادر مخصوص به درستی وارد شود. در نهایت نیز کاربر باید شبکه انتقالی ارز قابل فروش را انتخاب کند و ارز را به کیف پول منتقل نماید. در نتیجه عملیات فروش در چند مرحله انجام خواهد شد و کیف پول ظرف چند دقیقه شارژ می‌گردد.

استقبال تریدر ها از این صرافی چگونه است؟

استقبال تریدر ها از این صرافی چگونه است؟

در این رابطه باید گفت که استقبال خوبی از این صرافی به عمل آمده است زیرا این صرافی به بهترین صرافی ارز دیجیتال در دنیا تبدیل شده است. اما بخاطر تحریم ها محبوبیت آن در بین کاربران ایرانی کاهش یافته است اما باز هم دارای محبوبیت بالایی در بین سایر کاربران جهان است.

صرافی بایننس فارسی در ایران

این وب سایت در زمینه ارزهای دیجیتال و بسیاری دیگر از موارد پیرامون آن فعالیت می کند که با یک سرچ ساده می توانید به آن وارد شوید. اگر بدین سایت وارد شوید شاهد بسیاری از آمورش ها و خدمات ارزهای دیجیتال خواهید بود که می توانید از آنان در راستای بهبود مهارت خودتان استفاده کنید.

امکانات مهم صرافی بایننس

امکانات صرافی آنلاین ارزهای دیجیتالی، باید متنوع کاربردی و در عین حال باعث راحتی معاملات توسط کاربران باشد. با این وجود که صرافی binance دارای تمامی این موارد است، امکانات مختلف دیگری نیز برای انجام تراکنش و پرداخت در کمترین زمان برای کاربران صرافی ایجاد شده است. از دیگر امکانات مهم صرافی بایننس عبارتند از:

 • ایجاد کیف پول و درگاه‌های مختلف مانند کارت بانکی برای انجام تراکنش‌ها
 • خرید هر نوع ارز مورد نظر در کمترین زمان
 • انجام ترید روی رمز ارزهای گوناگون توسط تریدارهای ماهر یا مبتدی
 • امکان انجام معاملات فیوچرز برای کسب سود بیشتر
 • امکان پس‌انداز سرمایه در هر زمان
 • امکان فعالیت از طریق گوشی یا رایانه
 • امکان دریافت آموزش از صرافی
 • احراز هویت سریع و امکان تحلیل رایگان

شرایط پشتیبانی و اکسچنج صرافی بایننس

بعد از ورود به صرافی بایننس همواره کاربران نیاز به استفاده از یک پشتیبانی قدرتمند و مداوم دارند که در این صرافی به طور جامع این موارد برای افراد وجود دارد. از طرفی binance برای حذف مشتریان بیشتر و ایجاد خدمات نوین و بهتر، در کشورهای مختلف جهان اقدام به ایجاد شعب جدید مالی و پشتیبانی کامل از انواع واریز و برداشت فیات کرده است.

همچنین در بخش اکسچنج بایننس نیز امکان معامله مستقیم ارزهای دیجیتالی برای کاربران یا P2P فراهم شده است. در این نوع معاملات خریدار و فروشنده به طور مستقیم با هم معامله خواهند نمود و سود نهایی از کارمزد معاملات ایجاد خواهد شد. همچنین در اکسچنج برخلاف بروکرها اختیار بیشتری برای معاملات افراد ایجاد شده و امکان دریافت سود بالاتری نیز برای معامله گران بزرگ وجود دارد.

دانلود اپلیکیشن‌ صرافی بایننس چگونه است؟

نحوه دانلود اپلیکیشن صرافی بایننس

نحوه دانلود صرافی بایننس به دو طریق برای کاربران و افراد مایل به فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتالی ممکن است. اولین راه دانلود نرم‌افزار از طریق گوگل و یا موتورهای جستجوگر و با لینک مستقیم دانلود و نصب برنامه است. این اپلیکیشن دارای حجم کم و در زمانی محدود دانلود و نصب خواهد شد.

دومین راه نیز مراجعه به گوگل پلی یا دیگر پلتفرم‌ها و سرچ و دانلود این برنامه است. در دو حالت، بعد از نصب باید رمز عبور و نام کاربری تعیین و وارد شده و سپس به صفحه کابین انتقال یافت. این اپلیکیشن رایگان و برای عموم کاربران در دسترس خواهد بود.

کارمزد صرافی binance برای ایرانیان چقدر است؟

اولین نکته برای کارمزد این صرافی این است که سطح این کارمزد بسیار متغیر بوده و در هر زمان و یا برای کاربران هر کشور ممکن است متفاوت باشد. همچنین با توجه به ثابت نبودن کارمزد صرافی بایننس برای انجام خرید و فروش باید با جستجو و آگاهی از این میزان کارمزد، اطلاعات بیشتری کسب کرد.

علاوه بر این میزان کارمزد صرافی binance به میزان یا حجم مبادلات و نیز نوع معاملات بستگی زیادی دارد. معمولا در این صرافی با توجه به حجم یک مبادله، یک نرخ کارمزد برای کاربر در نظر گرفته خواهد شد و امکان ارائه یک میزان ثابت کارمزد برای سطوح متمایز معاملات در این صرافی وجود ندارد.

مفهوم IEO در صرافی بایننس

در واقع IEO نوعی احراز هویت رسمی و قانونی برای پروژه‌های جدید جهت کاهش ریسک و خطرات معاملات مختلف و پیشگیری از عملیات کلاهبرداری است. بنابراین برای ثبت هر پروژه در صرافی می‌توان مدارک و اسناد معتبر و قانونی را در صرافی ثبت کرد و از طریق IEO به افزایش سرمایه اولیه جهت شروع پروژه مورد نظر اقدام نمود.

این امر به ایده و ابتکارات اولیه کمک خواهد کرد و هر شرکت یا موسسه از این طریق اعتماد و اعتبارسازی بیشتری خواهد داشت. مستندات پروژه نیز حتما باید مورد ارزیابی و تحلیل و در نهایت به تایید صرافی binance رسیده باشد.

وام دهی صرافی بایننس

دریافت وام تنها برای دنیای ارزهای فیزیکی نیست بلکه در بازارهای ارز دیجیتالی نیز برخی از موسسات مانند صرافی بایننس به کاربران بدون دریافت ضامن و یا پیچیدگی خسته کننده و در کمترین زمان وام ارائه خواهد داد. بنابراین از طریق صرافی binance امکان دریافت وام بدون ارائه سرمایه گارانتی و به صورت کاملا آنلاین و مجازی وجود دارد.

کاربرانی که نیازمند به پول نقد به خاطر نزولی بودن قیمت دارایی آن‌ها در بازار هستند می‌توانند با داشتن شرایط اولیه اقدام به درخواست و دریافت وام نمایند. بنابراین نیازی به فروش دارایی همراه زیان نیست و به جای آن از سیستم وام دهی این صرافی می‌توان استفاده کرد.

علت تحریم ایران توسط این صرافی چیست؟

علت تحریم ایران توسط این صرافی چیست؟

همان طور که می دانید متاسفانه صرافی بایننس کشور ایرانی را تحریم کرده است و دلیل آن نیز چیزی نیست جز تحریم های آمریکا علیه ایران! در نتیجه شما یا ip ایران نمی توانید به این صرافی وارد شوید و اگر لو بروید حساب شما همراه با دارایی های شما مسدود خواهند شد پس در نتیجه پیشنهاد می شود از صرافی های دیگر یا از صرافی ایرانی برای انجام معاملات و مبادلات ارزهای دیجیتال خودتان استفاده کنید.

علت تحریم ایران توسط صرافی بایننس چیست؟

تنها دلیل‌ عدم ارائه خدمات به ایرانیان توسط صرافی binance، وجود تحریم‌های اقتصادی و سیاسی آمریکا علیه ایران است. بنابراین از زمان اجرا و شروع تحریم امکان مراجعه به صرافی برای ایرانیان با آی پی داخلی کشور وجود نخواهد داشت. همچنین در هر زمان که مرکز این صرافی از وجود ip ایرانی با خبر گردد تمامی دارایی به همراه اکانت فرد را در کمترین زمان مسدود و لغو خواهد نمود. بنابراین استفاده از دیگر صرافی‌های بین المللی موافق به ارائه خدمات به ایران و یا استفاده از صرافی‌های ارزهای دیجیتالی داخلی و در درون کشور، بهترین پیشنهاد برای کاربران مختلف است.

مزایای اصلی صرافی بایننس

در بازار کریپتوکارنسی یا ارزهای دیجیتالی یکی از بهترین صرافی‌های خرید و فروش و مبادلات ارزی و رمزارزها، صرافی binance است. در این صرافی مزایا و نقاط قوتی به نسبت دیگر صرافی‌ها برای مشتریان وجود دارد که همواره مورد توجه و علاقه کاربران در سراسر جهان هستند. این موارد عبارتند از:

۱) پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی متنوع و متعدد

ارائه و پشتیبانی از بیت کوین، لایت کوین و دیگر ارزها که نزدیک به ۲۰۰ مورد هستند در صرافی binance مورد مبادله و توجه و تمرکز سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرند. این مورد یکی از بهترین مزایا و خصوصیت مثبت این صرافی در جهان است. علاوه بر این کوین‌ها یا ارزها، binance همواره پشتیبان تعداد بسیار زیادی رمز ارز برای خرید و فروش آنلاین آن‌ها برای کاربران سراسر جهان است.

۲) پایین بودن کارمزد انجام معاملات

از دیگر مزایای صرافی بایننس کارمزد حداقلی آن در مقایسه با دیگر صرافی‌های آنلاین است. در این شرایط اشتیاق افراد برای سودآوری بیشتر افزایش یافته و میزان ورود کاربران به این صرافی بیشتر خواهد شد. از طرفی پایین بودن کارمزد به ویژه برای سرمایه گذاران بزرگ بازار با منافع بیشتری نیز همراه خواهد بود و اشتیاق آن‌ها را برای خرید یا برداشت کوین افزایش خواهد داد.

۳) حجم تراکنش گسترده در صرافی بایننس

در حال حاضر امنیت بالای حساب، معاملات و اطلاعات کاربران یکی از دلایل تمرکز بیشتر سرمایه گذاران به صرافی بایننس بوده است. علاوه بر این سایت این بروکر همواره دارای تراکنش‌های بسیار زیاد و حجم چشمگیر معاملات است. بنابراین فروش ارزهای معامله گران حتی در وضعیت بسیار بحرانی با شانس بالایی همراه است. این دو عامل در کنار هم باعث شهرت بیشتر صرافی binance در بین کشورهای مختلف شده است.

ارزهای رایج صرافی بایننس

در این صرافی انواع متنوعی از آلت کوین، رمزارزهای رایج، استیبل کوین و میم کوین مورد عرضه و تقاضا و خرید و فروش معامله گران قرار می‌گیرد. در این بازار برخی از ارزها دارای محبوبیت و شهرت بیشتری بوده اما بیش از ۱۸۰ نوع از ارزهای دیجیتالی در این صرافی مورد مبادله قرار می‌گیرد که این موارد عبارتند از:

 • ارز دیجیتالی اصلی و بومی صرافی یعنی BNB یا بایننس کوین
 • ارزهای تتر و دای
 • دلار بایننس
 • رمز ارزهای دوج کوین و شیبا
 • انواع شت کوین و توکن
 • ارزهای دیجیتالی بیت کوین و اتریوم
 • ارزهای کوین کش و کاردانو

جوایز صرافی بایننس برای کاربران

صرافی بایننس برای جذب و نگهداری کاربران خود به صورت دوره‌ای اقدام به ارائه جوایز متنوع به افراد مختلف فعال در این صرافی خواهد نمود. یکی از جوانب مختلف و جدید این صرافی که نشانه توجه و ارزش آن برای کاربران، ارائه همین جوایز به کاربران است. توکن‌های هدیه، بلیط قرعه کشی، تخفیفات ویژه از جمله جوایز صرافی binance است.

این جوایز تجربه تازه و خوبی برای کاربر فراهم کرده و باعث تشویق به فعالیت بیشتر و انجام معاملات گسترده در این پلتفرم می‌گردد. هدیه‌ها باعث ارتباط بهتر و مفیدتر بین صرافی و کاربران می‌شود و باعث افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان هم به binance خواهد شد. این راهکار و اقدام سودمند به عنوان یک استراتژی مثبت در عرصه رقابت در بین صرافی‌های ارزهای دیجیتالی بوده و نتایج خوبی نیز برای ارائه دهندگان آن به همراه داشته است.

لانچ پد صرافی بایننس چگونه است؟

بایننس به عنوان یکی از صرافی‌های مشهور و معتبر بازار ارزهای دیجیتالی، برای حمایت و پشتیبانی همه جانبه از پروژه‌های جدید و نوظهور در زمینه رمزارزها و بلاک چین‌ها یک پلتفرم پیشرفته و جدید با عنوان بایننس لانچ پد ایجاد کرده است. بنابراین امکان عرضه توکن‌های جدید و فرصت تامین مالی لازم برای اجرای یک پروژه و توسعه آن در اختیار این مبتکران و سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. در حقیقت بایننس لانچ پد، به عنوان یک پلتفرم جهت ارتباط مستقیم بین توسعه دهندگان و سرمایه گذاران است که از طریق فروش توکن نیز امکان رشد و توسعه خواهد داشت. امنیت بسیار بالا و نظارت کامل بر عرضه اولیه توکن‌ها باعث اعتماد بیشتر کاربران و سرمایه گذاران به این صرافی خواهد شد. از طرفی فرصت تامین مالی برای تبدیل ایده‌های نوآورانه به حقیقت برای همه وجود خواهد داشت.

اقدامات امنیتی انجام شده برای صرافی binance

امنیت اطلاعات و دارایی یا حساب‌های کاربران یکی از موارد بسیار مهم توسط صرافی از نظر ایجاد امنیت حداکثری برای آن‌ها است. صرافی binance تمرکز زیادی بر امنیت چند جانبه معاملات، کاربران و ارزها داشته و اقدامات امنیتی و فناوری پیشرفته برای تمامی فرایندهای مختلف بعد از ورود به صرافی بایننس انجام شده است. از جمله این موارد عبارتند از:

 • استفاده از تکنولوژی رمزنگاری و پروتکل رمزنگاری پیشرفته
 • پیشگیری از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات از طریق تکنولوژی امنیت محرمانه
 • استفاده از سیستم‌های پیشرفته تشخیص تقلب و سرقت یا حتی دزدی‌های پیچیده
 • ایجاد سیستم‌های تایید دو مرحله‌ای برای نظارت و تشخیص معاملات مشکوک
 • تعهد رسمی و قانونی بایننس برای حفاظت از اطلاعات و از مرحله ورود به بایننس تا عدم هیچ نوع فعالیت یا انصراف از این صرافی
 • ایجاد کیف پول سرد برای ذخیره تمامی دارایی دیجیتالی کاربران که به معنی بازیابی اکثر دارایی کاربران در سرورهای آفلاین و جلوگیری از تهدیدهای اینترنتی است.

حجم مبادلات ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس

در سال‌های اخیر حجم معاملات و تعداد تراکنش‌های گوناگون توسط کاربران بعد از ورود به صرافی بایننس و تداوم فعالیت افزایش زیادی داشته است. این رشد و گسترده شدن مبادلات نشانه افزایش تعداد علاقه مندان به این صرافی در مدت کوتاهی و اثرات مثبت binance در بازارهای جهانی است. حجم بالای مبادلات ارزی، افزایش تعداد کاربران و توسعه پروژه‌های بلاک‌چینی از اهمیت و رشد این صرافی خبر می‌دهد.

علاوه بر این موارد، صرافی بایننس در جذب سرمایه گذاران بیشتر، افزایش علاقه به تجارت ارزهای دیجیتالی، تراکنش گسترده و خرید و فروش انواع رمزارزها نقش کلیدی داشته است. امروزه به این صرافی به عنوان رهبری قدرتمند و با بهترین زیرساخت برای معاملات دیجیتالی در کنار رشد چشمگیر و همیشگی مبادلات نگاه می‌شود.

نحوه دریافت سود از صرافی binance

امکان همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک در انواع پروژه‌های متنوع کسب سود برای کاربران یک فرصت مناسب و ممتاز است. در این شرایط ابتدا صرافی binance در هر پروژه شرکت کرده و سرمایه مورد نیاز خود را نیز از طریق مشارکت سرمایه گذاران و علاقه مندان فراهم خواهد کرد. در این حالت صرافی و سرمایه گذار هر دو سود خوبی به دست خواهند آورد.

دوره‌های زمانی متنوع با بازدهی خوب و متغیر و وجود پروژه‌های گوناگون باعث ایجاد سود بیشتر خواهد شد. همچنین پروژه‌های متنوع با نام‌های لانچ پول و لانچ پد با شرایط ثابت یا متغیر در کنار امکان نگهداری استاکینگ کوین از شرایط دریافت سود در صرافی binance است.

شرایط مارجین و استخر در صرافی بایننس

در شرایط عادی نوع اکسچنج یا خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، برای افراد فقط به میزان موجودی حساب فرد انجام شده و برای خرید هر ارز باید به همان میزان وجه در حساب وجود داشته باشد. با وجود مارجین بایننس و با داشتن این قابلیت، کاربران امکان معاملات بیشتر از موجودی را نیز خواهند داشت. بنابراین صرافی با این وضعیت مارجین امکان معاملات سوآپ برای این معامله گران در بازارهای ارز دیجیتال یا آنلاین را فراهم کرده است.

ماینینگ و استخر ارزهای دیجیتالی متعدد از دیگر قابلیت‌های این صرافی است. وجود این استخرها باعث تشویق و ایجاد انگیزه برای ماینرها جهت ماین کردن بیشتر و امکان اتصال بالاتر به انواع استخرهای صرافی binance را فراهم خواهد نمود.

شرایط معاملات آتی و آپشن صرافی بایننس

شرایط آتی و آپشن‌ها برای بسیاری از افراد علاقه‌مند به این قابلیت‌ها برای انتخاب صرافی برتر اهمیت زیادی دارد. از طرفی binance با ایجاد آتی و آپشن‌های متنوع برای مشتریان و معامله کنندگان خود رضایت بیشتری همراه با عملکرد معاملاتی گسترده فراهم کرده است.

از این طریق به کاربران امکان داده شده تا در بازارهای آنلاین، در معاملات ارزهای دیجیتالی خود از اختیارات بیشتر در خرید و فروش و حتی از آپشن‌های کاربردی جدید استفاده نمایند. این امکانات در صرافی یک امتیاز ویژه بوده و بر طرفداران آن نیز خواهد افزود.

صندوق نقدینگی و شتاب دهندگی صرافی binance

افرادی که بعد از ورود به صرافی بایننس اقدام به معاملات مارجینی نمایند از اعطای اعتبار به وسیله این صرافی برخوردار خواهند شد. این میزان اعتبار به صورت لوریج یا اهرم ارز دیجیتالی بوده و مشتریان باید از پشتوانه مناسبی برای این اهرم برخوردار باشند.

در این صرافی همواره مسابقاتی برای توسعه و رشد بلاک چین و افزایش پروژه‌ها با حمایت خود binance انجام می‌شود و بر شتاب دهندگی انواع پروژه و پویایی بازار نیز اثرات مثبتی خواهد داشت. این شتاب دهندگی بیزینس‌های کوچک و استارتاپ‌ها برای افزایش شهرت و محبوبیت نیز مفید خواهد بود.

نتیجه گیری

صرافی binance بسیار تخصصی و دارای مزایای مختلف برای کاربران مختلف است. اگر چه این صرافی به ایرانیان خدماتی ارائه نخواهد کرد و تحریم است اما افراد از طریق فیلترشکن و آی پی سایر کشورها امکان حضور در صرافی را دارند. همچنین چندین ارز رایج به طور مداوم در صرافی مورد خرید و فروش و مبادله توسط معامله گران قرار می‌گیرد.

این صرافی نکات و اقدامات امنیتی ویژه‌ای برای کاربران ایجاد کرده و باعث افزایش اعتماد و جذب مشتریان بیشتر در این صرافی شده است. امکانات متنوع و قابلیت‌های پلتفرم معاملاتی binance نیز در افزایش استقبال از این صرافی نقش کلیدی ایفا کرده است. در این مقاله همچنین به نحوه ورود به صرافی بایننس و ابعاد مختلف فعالیت و امکانات این صرافی محبوب پرداخته شد.

سوالات متداول

آیا صرافی بایننس ایران را تحریم کرده است؟

بله صرافی بایننس کاربران ایرانی و ایران را تحریم و مسدود کرده است.

برای ورود به صراف بایننس باید از فیلترشکن استفاده کرد؟

بله برای این کار باید از فیلترشکن با ip ثابت استفاده کنید.

کارمزد صرافی بایینس چقدر است؟

کارمزد ها با توجه به حجم معاملات تعیین شده و متغیر هستند.

کاربران ایرانی می توانند در صرافی بایننس ثبت نام کنند؟

بله توسط فیلترشکن این امر ممکن است ولی دارای ریسک بالایی است.

آیا صرافی بایننس دارای اپلیکیشن است؟

بله این صرافی اپلیکیشن مخصوص به خود را دارد.

5/5 - (4 امتیاز)

Behrouz

سلام! من یک نویسنده و تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال و فارکس در تیم صرافی هلپ هستم، و خوشحالم که به عنوان یکی از اعضای این تیم فعالیت می کنم. من تا به حال بیش از 6 سال تجربه در دنیای پیچیده و جذاب ارزهای دیجیتال و بازار فارکس را به دست آورده‌ام. امیدوارم از مطالبی که در اینجا برایتان میگذارم استفاده لازم را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا