خدمات ارزیصرافی خارجی

بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس با بهترین قیمت و کارمزد کم

انتخاب صرافی برای تبدیل ارزها به یکدیگر نسبت به بانک‌ها با هزینه کمتر و امکانات منحصر به فرد دیگر همراه است. به همین دلیل شناخت بهترین صرافی‌های خرید فرانک سوئیس از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین در ادامه مقاله به مهرفی لیستی از بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس می پردازیم.

از کجا می‌توانیم فرانک سوئیس را خریداری کنیم؟

از کجا می‌توانیم فرانک سوئیس را خریداری کنیم؟

برای خرید ارز فرانک یا هر ارز دیگری در بازارهای رقابتی صرافی‌ها، باید با دقت بهترین گزینه توسط سرمایه‌گذاران، تاجران و بازرگانان، مهاجران و یا افراد گردشگر در سوئیس انتخاب گردد. اگر چه در همه خیابان‌های برن و زوریخ یا دیگر شهرها و حتی فرودگاه‌های سوئیس چه به صورت حضوری و چه آنلاین امکان خرید فرانک در هر شهر و ناحیه وجود دارد، اما بهتر این است که هر میزان فرانک را از صرافی‌ های بهینه و مناسب خریداری کرد.

گاهی با خرید فرانک از مناطق پر تردد گردشگری یا از هتل‌ها و مراکز غیر رسمی، این ارز را بسیار بیشتر از آن ارزش حقیقی خریداری خواهند کرد. بنابراین برای هر هدف و سفر که نیاز به فرانک سوئیس باشد، بانک‌ها و صرافی باید اولویت افراد باشند. با این وجود صرافی‌ها کارمزد خیلی کمتری نسبت به دیگر بانک‌ها و موسسات مالی دارند که همین، دلیل توجه و استقبال بیشتر از صرافی‌ های معتبر شده است.

مشخصات بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس و دیگر ارزها

برخی از صرافی‌ ها علاوه بر شعبه مرکزی و فیزیکی در شهر و خیابان‌ها و مناطق گوناگون، دارای وب سایت یا اپلیکیشن مخصوص و منحصر به فرد خود نیز هستند. با این وجود صرافی‌هایی نیز به صورت آنلاین یا مجازی و در هر شرایط نامحدودی در اختیار کاربران قرار گرفته که نه تنها در سوئیس بلکه در هر کشور دلخواه امکان خرید فرانک یا هر ارز دیگر را خواهند داشت. با این وجود بهتر است که معامله‌گران یا مشتریان مشخصات بهترین صرافی‌ ها برای خرید هر نوع ارز را بدانند تا بهتر تصمیم بگیرند. این خصوصیات عبارتند از:

 • سرعت عمل در تبدیل ارزها
 • نقدینگی و حجم بالای صرافی
 • دسترسی و کاربر پسند بودن صرافی
 • امکانات و خدمات متنوع علاوه بر تبدیل ارزها
 • کارمزد کمتر و کیفیت پاسخگویی به سفارشات
 • پشتیبانی فنی و تخصصی از مشتریان
 • ارتباط با صرافی‌های بیشتر خارجی
 • پشتیبانی از ارزهای متنوع و رایج
 • اعتبار و سابقه درخشان در زمینه تبادلات ارزها
معرفی بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس

معرفی بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس

صرافی‌‌ ها بهترین گزینه جهت تبدیل یا به اصطلاح چنج کردن هر نوع پول و ارز هستند. برای خرید فرانک سوئیس هر صرافی با ارائه مبالغ کم یا بسیار یا خصوصیات خود باعث جلب توجه افراد بیشتری خواهد شد‌. اما اولویت اصلی مشتریان با صرافی‌های دارای تخصص، تجربه، قدرتمندی و متناسب با اهداف آن‌ها است. در ادامه اسامی و خصوصیات بهترین صرافی های عالی برای خرید فرانک سوئیس و دیگر ارزها معرفی شده است.

۱) صرافی هلپ یکی از بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس

صرافی هلپ اولین صرافی پیشنهادی و کاربر پسند برای خرید فرانک سوئیس است. این ارز در کمترین زمان، در قالب شرایط ایمنی بالا و بسیار معتبر در هلپ صرافی انجام شده که امکان خرید را هم در داخل و هم در خارج از کشور را نیز برای افراد فراهم خواهد کرد. همچنین صرافی با مکانیزم هوش مصنوعی امکان تبادل ارزها، ثبت نام راحت و بدون نیاز به احراز هویت و برخورداری از خدمات آموزشی صرافی‌ها و تغییرات بروکرها و بازارهای مالی را فراهم کرده است. از دیگر ویژگی‌های صرافی هلپ که آن را به عنوان بهترین صرافی‌های خرید فرانک سوئیس مطرح کرده، عبارتند از:

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و مداوم
 • سرعت عمل در امور تبادلات ارزی
 • شرایط بهینه خرید و فروش انواع ارزها
 • پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی و فیات یا فیزیکی
 • راهنمایی و مشاوره خرید و فروش ارزها
 • ارائه حواله ارزی و ضمانت‌نامه بین بانکی
 • پایین بودن کارمزد و شفافیت معاملاتی
 • تسویه حسابی فوری و زیرساخت‌های اعتباری در کنار دیگر مزایای صرافی هلپ

توجه داشته باشید که صرافی هلپ پشتیبانی شما در خرید از صرافی های معتبر است. ما بهترین مرجع معرفی بهترین صرافی های استانبول و همچنین بهترین صرافی های خرید دلار استرالیا نیز هستیم.

۲) صرافی Xe برای خرید فرانک سوئیس

صرافی ایکس ای از دیگر اکسچنج‌های کارآمد و ممتاز در زمینه خرید فرانک بوده و در بسیاری از کشورها امکان خرید فرانک به صورت حضوری و یا مجازی برای افراد وجود دارد. صرافی xe با شفافیت کامل و ارائه مدارک از نحوه انتقال و ارسال ارزها به مشتریان خود اطمینان خواهد داد. همچنین از طریق کارت بانکی، حواله، کارت اعتباری، بدهی‌های مستقیم و سفارش به صرافی امکان خرید هر نوع ارز، از جمله فرانک سوئیس برای کاربران وجود دارد. این مزیت عالی باعث راحتی فرایند خرید و پرداخت نهایی هزینه توسط مشتریان هر صرافی خواهد شد.

۳) صرافی YouHodler برای دریافت فرانک سوئیس

اگر چه این صرافی در زمینه وام دهی و اعتبارسازی برای مشتریان فعالیت داشته، اما از مراکز بهینه برای تامین فرانک سوئیس یا ارزهای ضروری در هنگام نیاز فوری است. کاربران از طریق احراز هویت در وب سایت صرافی یوهودلر امکان سفارش ارز از این پلتفرم را خواهند داشت. بر خلاف صرافی هلپ، در این صرافی ایرانیان با آی پی کشور امکان دریافت خدمات را نداشته اما خرید ارزها در شرایط راحت و با کمیسیون مناسب یا به واسطه صرافی‌های میانی انجام خواهد شد.

۴) صرافی Fexco برای خرید فرانک سوئیس

صرافی فکس کو با کمیسیون صفر و تحویل فوری سفارش خرید همواره می‌تواند جزء بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس باشد. همچنین در این صرافی امکان خرید فرانک به صورت اینترنتی و تحویل درب منازل نیز وجود دارد. صرافی Fexco دارای شرایط خرید و فروش آسان و جذب مشتریان با مبالغ زیاد معاملاتی است. این صرافی با استفاده از ابزارهای تبدیل آنلاین هر میزان از فرانک درخواستی را در دسترس قرار داده و با بهترین نرخ معاملاتی می‌توان بعد از ثبت‌نام به راحتی ارز را خریداری کرد. در وب سایت صرافی Fexco خریداری فرانک سوئیس بر اساس فروشگاه‌های رقابتی ارائه کننده ارز انجام شده و هزینه زیادی برای افراد به وجود نخواهد آورد.

۵) صرافی Migros

این صرافی نیز برای همه مسافران و گردشگرانی که در سوئیس اقامت دارند، گزینه مناسبی برای خرید ارز است. این صرافی چندین شعبه و دفتر در کشور سوئیس داشته و برای کمتر از هزار فرانک هیچ کمیسیونی دریافت نخواهد کرد. همچنین مقادیر اسپرد کمتر این صرافی‌ها نیز باعث به صرفه بودن فرایند خرید برای گردشگران و افراد مقیم و نیازمند به فرانک برای مخارج و سرمایه‌گذاری خود خواهد شد. برای خرید حضوری و با مبالغ بالاتر، از صرافی میگروس باید مدارک معتبر و هویتی مطابق قوانین این کشور ارائه شود. همچنین در مقایسه با بسیاری از بانک‌ها صرافی‌های معتبر و فعال در این زمینه مزایا و کارمزد کمتری برای مشتریان خواهند داشت.

۶) صرافی ری دو و مونت بلانس برای خرید فرانک سوئیس

دو صرافی Rue du-Mont Blanc در سوئیس در یک راسته و با نرخ ارز به طور تقریبی مشابه و نزدیک وجود دارد. این صرافی‌ها دارای شهرت و اعتبار زیادی در شهرهای سوئیس بوده و در نزدیکی ایستگاه‌های قطار برای خرید فرانک سوئیس واقع شده‌اند. از طرفی برای خرید این ارز به هر میزان، امکان مراجعه حضوری و در کمترین زمان ممکن برای افراد وجود دارد. برای تبدیل ارزهای دیجیتالی و غیر دیجیتالی و فیات بین ۳ تا ۲۰ درصد اسپرد با هزینه صفر برای کاربران در این دو صرافی نیز در نظر گرفته شده‌ است.

۷) صرافی Gare Cornavin SBB برای خرید فرانک سوئیس

این صرافی بین ۲ تا ۴ درصد کمیسیون برای ارائه ارزها از مشتریان دریافت کرده و امکان سفارش آنلاین را نیز برای همه مشتریان فراهم کرده است. از طرفی در صرافی sbb می‌توان در تمام روزهای هفته برای دریافت ارز فرانک مراجعه کرده و همین امر باعث قرار گرفتن نام آن بین بهترین صرافی‌های خرید فرانک سوئیس شده است. ساعات کار صرافی نیز تا ساعت ۲۰ بوده و بهترین نرخ‌ خرید ارزها به ویژه فرانک از این طریق قابل دسترسی است. بنابراین مبادله ارزها در صرافی‌ها فیزیکی و این چنینی سوئیس مزایا و منافعی نیز از جمله اطمینان بیشتر برای خرید و ارزان بودن را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

۸) صرافی moneyland

از دیگر صرافی‌های برتر برای خرید ارز فرانک، صرافی مانی لند بوده که علاوه بر فرانک از ۹۰ ارز رایج دیگر در دفاتر مختلف زوریخ، برن، ژنو و غیره نیز پشتیبانی خواهد کرد. کمیسیون دریافتی این صرافی بین ۵ تا ۱۰ فرانک بوده و سفارش این مقادیر فرانک در مانی لند راحت است. این صرافی با برقراری روابط بین بانکی و معتبر امکان خرید فرانک را برای گردشگران خارجی و یا هر فردی که به این منطقه یا همسایه آن یعنی کشور لیختن‌اشتاین مهاجرت کرده باشد، فراهم خواهند کرد. از طرفی کاربران می‌توانند از مستر کارت، ویزا، کارت اعتباری و دیگر موارد درخواستی صرافی برای خرید فرانک استفاده کنند. صرافی moneyland دارای تجربه و تخصص کافی و ابزارهای بهینه تبادل ارزها بوده و هر مشتری از همکاری و خرید با این صرافی احساس رضایت خواهد داشت.

۹) صرافی برن کش یا BERNcash

این صرافی از سال ۲۰۱۴ شروع به فعالیت کرده و امکان خرید با توجه به نقدینگی بسیار بالای آن وجود دارد. از سوی دیگر صرافی برن کش با استفاده از کیف پول دیجیتالی و یا حضوری، امکان خرید ارز را برای افراد فراهم کرده است. صرافی‌هایی مانند کوین لور و برن کش به طور مداوم مانند دیگر صرافی‌های رایج و معتبر در سوئیس، بر قابلیت‌ها و نرخ لحظه‌ای گزارش تهیه کرده و امکان خرید فرانک در مبالغ بالاتر را مهیا کرده است. برن کش امکان ارائه و خرید فیات را در شهر برن و دیگر نقاط سوئیس فراهم کرده و به عنوان بهترین صرافی‌های خرید فرانک سوئیس و دیگر ارزها شناخته می‌شود. بر این اساس در هر شرایط به کمک این لیست از بهترین صرافی‌ ها می‌توان خریداری ارز را به قیمت منصفانه انجام داده و فرانک یا هر ارز دیگر را مورد معامله قرار داد.

لیست صرافی های محبوب برای خرید فرانک سوئیس

لیست صرافی های محبوب برای خرید فرانک سوئیس

در شهر زوریخ و دیگر مناطق سوئیس نیز امکان خرید فرانک راحت، کم هزینه، سریع و متناسب برای افراد وجود دارد. با این وجود محبوبیت برخی از صرافی‌ها نسبت به دیگر موارد بیشتر بوده و تنوع خدمات آن‌ها نیز بسیار زیاد است. در پایتخت و دیگر مناطق پرجمعیت و مهاجرپذیر این کشور نیز علاوه بر توزیع صرافی های دفتری و رسمی، صدها صرافی مجازی و معتبر دیگر نیز برای رفاه مشتریان و گردشگران در این مناطق وجود دارد. از جمله بهترین صرافی‌های خرید فرانک سوئیس با شعبه‌های بیشتر و محبوبیت قابل توجه، عبارتند از:

 • صرافی ریا مانی
 • صرافی Money Exchange GmbH
 • صرافی Travelex
 • صرافی ICE – International Currency Exchange
 • صرافی ExchangeMarket
 • صرافی African Exchange
 • صرافی Coinbase

نتیجه گیری

بعد از ورود به شهرهای سوئیس، همواره اصلی‌ترین نگرانی بابت تامین بودجه و خرید ارز رایج این کشور یعنی فرانک وجود دارد. برای خرید فرانک سوئیس همواره صرافی‌ها بهتر از بانک‌ها بوده و شرایط خرید راحت‌تر و به صرفه‌ای برای کاربران و مشتریان خود فراهم خواهند کرد. بنابراین آشنایی با صرافی‌ها و مراکز خرید این پول رسمی سوئیس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. و در این مقاله نیز به آشنایی با بهترین صرافی های خرید فرانک سوئیس برای این گروه از کاربران پرداخته شد. زیرا خرید سوئیس با مقاصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری در ارزها برای بسیاری از افراد در اولویت و با اهمیت بسیار بالایی قرار گرفته است. در فرایند خرید فرانک سوئیس باید به مواردی مانند امنیت، اعتبار، نقدینگی و دیگر ویژگی‌های ضروری بهترین صرافی‌ها نیز بسیار دقت شود. در ادامه از مقاله پیشنهادی بهترین صرافی های خرید دلار آمریکا بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

۱) آیا امکان خرید فرانک سوئیس در مبالغ بالا از طریق صرافی هلپ وجود دارد؟

بله این امر برای همه مشتریان تنها با ثبت‌نام و اخذ مشاوره از تیم صرافی هلپ میسر بوده. و مشتریان باید در ساعات فعالیت صرافی درخواست و سفارش خود را برای خرید ارز ارائه دهند.

۲) برای انتخاب بهترین صرافی‌ های خرید فرانک سوئیس باید به چه نکاتی بیشتر توجه کرد؟

دقت به امنیت اطلاعات، معتبر و شهرت داشتن صرافی، کارمزد و کمیسیون، کاربر پسند بودن و شرایط خرید آسان نیز بسیار توجه کرد. تا بتوان در چهارچوب بهینه بهترین و مناسب‌ترین صرافی را برای خرید فرانک انتخاب نمود.

۳) آیا از طریق ویزا امکان خرید ارز در کشور سوئیس برای ایرانیان وجود دارد؟

بله روش‌ها و مدارک مختلفی برای خرید و تامین ارز مورد نیاز در سوئیس و برای خرید فرانک وجود دارد. اما بهترین موارد علاوه بر حواله، ویزا، کارت اعتباری و دیگر موارد نیز امکان انجام این فرایند با واسطه‌گری صرافی‌های متبحر در این زمینه وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا