خدمات ارزیصرافی خارجی

بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور با نرخ عالی از نظر مردم

امروزه دانش کافی درباره بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور از اهداف اصلی کسانی بوده که به دنبال سرمایه‌گذاری، مهاجرت و سفر موقت به این کشور هستند. بنابراین کسب اطلاعات کافی درباره این اکسچنج‌ها و نحوه تبادل ارزها از این روش از اهداف و نیازهای این گروه از مسافران موقت و دائم است که در این مقاله به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور

روش‌های خرید دلار سنگاپور از بهترین صرافی‌ها

به طور کلی سنگاپور از کشورهای تجاری بزرگ و با اقتصاد رو به رشد و در حال توسعه است. ارز دلار به عنوان پول رایج این کشور جزء لیست ارزهای ارزشمند جهانی بوده و سرمایه‌گذاران یا بازرگانان نیز به دو روش حضوری و سفارش آنلاین به کمک صرافی و بانک‌ها امکان خرید این ارز را در داخل و یا خارج از کشور خواهند داشت. گروه دیگر دانشجویان، افراد توریستی و نیروهای کاری بوده که باید برای مهاجرت خود به سنگاپور، ابتدا دلار این کشور را خریداری و تامین نمایند که بیشتر حواله‌های بانکی، وسترن یونی، مانی گرام، پی پال، بانک و شرکت‌های انتقال وجه برای کمک به تامین ارز آن‌ها استفاده می‌شود.

از طرفی با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن‌های برتر در زمینه تبدیل ارزها، به راحتی خرید دلار سنگاپور انجام خواهد شد، زیرا صرافی‌ها هم امکان معاوضه و تبادل ارزها یا رمزارزها را با دلار سنگاپور داشته و برخی نیز به صورت تخصصی و در صرافی‌های فیزیکی امکان ارائه و خرید و فروش این ارز را با سایر ارزهای کشورهای جهان فراهم کرده‌اند.

بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور

لیست بهترین صرافی‌ های خرید دلار سنگاپور

تبدیل و انتقال پول از سنگاپور به ایران یا برعکس در بهترین صرافی، حتی بدون کمیسیون نیز قابل انجام است. برخی از صرافی‌ها دارای شرایط فروش و عرضه ارز مقرون به صرفه‌تری حتی از بانک‌های فعال و مشهور هستند، اما خدمات آن‌ها شهرت کمتری دارند و هر کسی از مزایای خرید دلار سنگاپور از آن‌ها اطلاع دقیقی ندارد. بنابراین در ادامه رتبه و شرایط برترین صرافی‌ها برای افرادی که قصد خرید دلار سنگاپور را به دلیل اهداف خاص مورد نظر خود دارند، معرفی خواهیم نمود.

۱) صرافی هلپ برا خرید دلار سنگاپور

در راس و نخستین گزینه برتر خرید دلار سنگاپور، صرافی هلپ قرار دارد که نه تنها کارمزد حداقلی برای تبدیل هر ارز به دلار دریافت کرده بلکه دارای تخصص و امنیت بالا در زمینه چنج کردن هر ارز در کشورها یا به کشورهای مختلف است. اطلاعات کاربران با هوش مصنوعی در این صرافی مدیریت و نگهداری شده که در نتیجه هر فردی بدون محدودیت از حساب و کیف پول خود در این صرافی محافظت خواهد کرد

از طرفی صرافی هلپ برای ایرانیان تاجر یا سرمایه‌گذار که قصد مسافرت به سنگاپور داشته و نیازمند مبالغ بالاتر ارزی نیز هستند، خدمات متنوع و ابزارهای تبدیل مطمئن و به صرفه دارد. افراد گردشگر یا دانشجو حتی مبالغ کم مورد نیاز را نیز می‌توانند در بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور یعنی صرافی هلپ تهیه نمایند.

۲) صرافی آرکید سنگاپور برای خرید دلار

در محل رافلز کشور سنگاپور، صرافی آرکید قرار داشته که بیشتر افراد نیز اقدام به خرید و انتقال ارز از این گزینه را دارند. علاوه بر این مورد بیش از ۲۰ صرافی دیگر نیز در همان محل با قیمت‌گذاری رقابتی ارزها به ویژه دلار قرار داشته که به سادگی بعد از کسب اطلاعات، امکان خرید از صرافی آرکید وجود دارد. پشتیبانی از ارزهای متنوع یکی از خصوصیات مثبت این صرافی محسوب شده اما در برخی شرایط، زمان بسته شدن صرافی آرکید در ساعت ۶ عصر باعث عدم دسترسی سریع و به موقع همه مهاجران به این صرافی خواهد شد.

۳) صرافی مصطفی ارزی برای خرید دلار سنگاپور

ویژگی اصلی صرافی مصطفی ارزی فعالیت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آن بوده که در کنار تنوع ارزهای قابل معامله و راحتی خرید دلار سنگاپور، جزء اکسچنج‌های معتبر و ممتاز محسوب می‌گردد. این صرافی دارای سوابق و پیشینه طولانی مدتی در زمینه خرید و فروش ارزهای فیات بوده و به راحتی هر ارز آسیایی را می‌توان از این طریق دریافت نمود. علاوه بر این به طور حضوری بعد از رسیدن به این فرودگاه، مشتریان صرافی از بخش‌های مختلف آن نیز می‌توانند دیدن نمایند. صرافی در نقطه فارر پارک واقع شده و از شنبه تا جمعه ارائه خدمات متنوع را به مشتریان خود دارد.

۴) صرافی لاکی پلازا

در واقع حدود ۲۰ شعبه از صرافی لاکی پلازها در دسترس کاربران قرار داشته. که به راحتی و در حداقل زمان می‌توانند میزان دلار سنگاپور لازم را برای اهداف مختلف اقامت خود خریداری نمایند. این صرافی در همه ایام هفته فعالیت داشته ولی در روزهای پایانی تعداد مراجعان و مشتریان آن بیشتر بوده ولی خریداری راحت از این صرافی‌های دارای مجوز به سادگی انجام خواهد شد. می‌توان با پرسیدن و کسب آگاهی از نرخ‌های متنوع صرافی‌ لاکی پلازها به سادگی خریدی به صرفه و ارزان‌تر انجام داد و با اعتماد کامل به ارزهای واقعی این فرایند خرید را برای زندگی در سنگاپور انجام داد. همین عوامل باعث طرح نام این صرافی‌ها در لیست بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور شده است.

۵) صرافی باگیس برای خرید دلار سنگاپور

صرافی خیابان باگیس اگر چه تعداد دفاتر و شعبه‌های کمتری دارد اما سه صرافی دیگر نیز در این منطقه وجود داشته که بهترین نرخ خرید را در باگیس می‌توان پیدا کرد. نرخ بازاری صرافی مطابق جدیدترین سطح و قیمت‌های لحظه‌ای بوده. که با تصمیم نهایی مشتریان وجوه ارزی به حساب یا به صورت نقدی در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. بنابراین از طریق صرافی‌های شبانه روزی خیابان باگیس نیز خرید دلار سنگاپور راحت و کم هزینه انجام خواهد شد.

۶) صرافی جورینگ پوینت و پارکو پاراد برای خرید دلار سنگاپور

این صرافی نیز جزء بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور محسوب شده و نرخ ارز بسیار مناسبی دارد. از طرفی امکان سفارش از راه دور ارز به صرافی جورینگ وجود داشته. و همکاری این صرافی با صرافی‌های غربی و معروف دیگری مانند تراولیکس یا دیگر صرافی‌های خارجی باعث خرید راحت ارز برای مسافران خواهد شد. صرافی پارکو پاراد در شرق و جورینگ پوینت در غرب با ارائه خدمات بهینه خرید دلار سنگاپور و ارز فیات سایر کشورها، نیاز خریداران را به موقع رفع کرده. و دلار را در امنیت و شرایط مناسب در دست خریداران خارجی قرار می‌دهند. ساعت کار صرافی از ۱۰ صبح تا ۹:۳۰ شب بوده و نزدیک به ایستگاه بون‌لی قرار داشته. بنابراین مطابق این اطلاعات باید برای خرید ارز به صرافی مراجعه نمود.

۷) صرافی محله چینی‌ها و سان پلازا

سان پلازو صرافی کوچک و فعال دیگری برای خرید ارز دلار سنگاپور است. صرافی النجیب و اهناف باعث خرید دلار به نرخ مناسب و کمتر شده، در عین حال خرید مبالغ کمتر را خیلی ارزان‌تر از سایر صرافی‌ها ممکن خواهد کرد.

صرافی محله چینی‌ها نیز حدود ۲۰ اکسچنج بوده که امکان خرید دلار سنگاپور را با قیمت کمتر و امنیت متوسط فراهم می‌کنند. برای خرید از این صرافی‌ها باید دقت و اطلاعات زیادی از صرافی‌های معتبر کسب کرد و سپس اقدام به خرید نمود. مزیت خرید دلار سنگاپور از این منطقه، رقابت شدید و قدرت چانه‌‌زنی برای دریافت ارز با نرخ کم است. با این وجود توجه به نحوه خرید و صرافی اکازیون و مناسب برای معاملات ارزی اولویت داشته و نباید به اولین صرافی مراجعه شده اعتماد کامل نمود.

۸) صرافی BYDFi

صرافی BYDFi مستقر در سنگاپور و دارای شعبه و ارائه خدمت در ۱۵۰ کشور دیگر بوده. که ایرانیان نیز به راحتی امکان خرید دلار سنگاپور را از این صرافی خواهند داشت. این صرافی از بیش از ۵۰ ارز فیات پشتیبانی کرده و دارای پشتیبانی متوسطی از خریداران و مشتریان خود است. ثبت‌نام در سایت صرافی ساده بوده و کارمزد رقابتی آن نیز برای معاملات ارزی مشتریان مفید خواهد بود. بنابراین صرافی بای دیفی نیز در لیست بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور قرار دارد. و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و فیات در این صرافی در چهارچوب قوانین و مقررات برتر اکسچنج‌های رسمی یا قانونی انجام می‌گیرد.

۹) صرافی Parkway Parade برای خرید دلار سنگاپور

نرخ مبادله دلار سنگاپور یا SGD در این صرافی به طور مداوم در اختیار کاربران قرار گرفته. و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب امکان برخورداری از این خدمات متنوع در صرافی وجود دارد. بنابراین سادگی فرایند خرید و نزدیکی به ایستگاه داکوتا برای مشتریان در تامین دلار سنگاپور، کاربردی و مفید است. از طرفی صرافی پارک‌وی دارای تیم و کادر پشتیبان عالی و تنوع ارز بالا است. که هر فرد مسافری نیز با مراجعه به آن، تبادل نرخ ارز انجام خواهد داد.

۱۰) صرافی‌های marcopolee و thinmargin

دو صرافی آنلاین مارکو پولی و تین مارجین به صورت آنلاین خدمات خود را به مشتریانی که کمبود وقت مراجعه حضوری داشته و یا خرید آنلاین دلار سنگاپور یا دیگر ارزها را قبول دارند، مناسب است. این صرافی‌ها کمیسیون اضافی دریافت نخواهند کرد و ارائه کننده نرخ‌های ارز استاندارد هستند. مشتریان می‌توانند ارز مورد نظر و لازم خود را انتخاب کنند، هزینه آن را آنلاین پرداخت کنند و مکان و زمان تحویل را انتخاب کنند. این دو صرافی نیز مانند صرافی هلپ جزء بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور برای مهاجران و افراد مقیم این کشور محسوب می‌شوند.

سایر صرافی‌های برتر برای خرید دلار سنگاپور

علاوه بر موارد مطرح شده که در اولویت خریداران قرار داشته و از سوابق، تخصص، مهارت و تنوع ارزی با بهترین نرخ مبادله برخوردار بوده، موارد دیگری نیز برای تامین دلار سنگاپور وجود دارد. این صرافی‌ها نیز محبوبیت و اعتبار بالایی داشته و خرید ارزها در آن‌ها به صورت متداول و روزانه انجام می‌شود. این صرافی‌ها عبارتند از:

 • صرافی بین المللی شین
 • صرافی Arcade Plaza Traders Pvt
 • صرافی فانتزی اروپا
 • صرافی Rahiman Trading
 • صرافی Rabi Trading
 • صرافی Sino Money Changer
 • صرافی Everpe
 • صرافی Ahnaaf Money Exchange
 • صرافی Beauty Trading
 • صرافی کرانت، تودی، زمرد و غیره

نکات مهم برای انتخاب بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور

انتخاب یک صرافی برای فردی که قصد سفر به سنگاپور یا هر کشور دیگر را داشته باشد، با توجه به تبادل ارزی ارزان‌تر در مقایسه با بانک‌ها اهمیت دارد. بنابراین همواره این پرسش وجود داشته که صرافی برتر چگونه انتخاب می‌شود؟ این امر به فاکتورهای زیادی وابسته بوده اما نکات مهمی که برای انتخاب صرافی برای خرید دلار باید در نظر گرفت عبارتند از:

 • اعتبار و سوابق طولانی مدت و موفقیت آمیز صرافی
 • سطح روابط و کارمزد آن با بانک‌های مطرح
 • میزان پشتیبانی و محدودیت‌های آن با صرافی‌های خارجی
 • امنیت و محافظت صرافی از حساب و اطلاعات افراد
 • پشتیبانی دو جانبه از ارزهای فیات و دیجیتالی برای خرید راحت و تبدیل ارز و رمزارزها
 • فعالیت شبانه روزی و در هفت روز هفته صرافی‌ها
 • سطح بالای نقدینگی و حجم بالای معاملات
 • اسپرد و کارمزد مناسب برای معاملات ارزی
 • نحوه احراز هویت و روابط کاربر پسند صرافی
 • پشتیبانی از روش‌های مختلف پرداخت یا خرید
لیست بهترین صرافی‌ های خرید دلار سنگاپور

نتیجه گیری

سنگاپور کشوری مهاجرپذیر و ثروتمند بوده که اقامت در آن نیاز به آگاهی و برخورداری از صرافی‌ها و ارزهای رایج آن است. از طرفی در تمام مناطق بزرگ و متوسط سنگاپور برای خرید دلار این کشور بسترهای لازم برای مهاجران وجود دارد. بنابراین با کمی اطلاعات و صرف وقت بهترین صرافی برای خرید دلار سنگاپور با نرخ کمتر برای دانشجویان، گردشگران و یا خریداران املاک و سرمایه‌گذاری در این کشور شناخته خواهد شد.

در این مقاله حدود ۱۰ مورد از بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور معرفی شده و خدمات یا نحوه عملکرد آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت. بنابراین برای داشتن خریدی به صرفه اعتماد به این صرافی‌ها منطقی و بهتر است. در ادامه مقاله پیشنهادی معتبرترین صرافی های استانبول ترکیه را بخوانید.

سوالات متداول

۱) آیا امکان خرید ارز دلار سنگاپور به صورت مجازی یا از راه دور وجود دارد؟

بله این کار استفاده از هزینه رفت و آمد، صرف وقت و مخارج اضافی را کاهش داده. ولی باید معتبرترین صرافی‌های مناسب مانند صرافی هلپ را برای خرید دلار سنگاپور یا دیگر ارزها در هر منطقه یا شهر را انتخاب نمود.

۲) بهترین راه برای شناخت صرافی‌های مناسب و ارزان فروش ارزهای فیات چیست؟

توجه به خدمات ارائه شده، محبوبیت و اعتبار، شرایط قانونی خرید، امنیت و کیفیت خدمات و جستجوی سوابق آن‌ها در گوگل یا کسب اطلاعات از خریداران بهترین راهکار برای شناخت صرافی مناسب جهت خرید دلار سنگاپور یا هر ارز دیگر است.

۳) مسافران به کشور سنگاپور از چه جاهایی نباید ارز مورد نیاز خود را خریداری کنند؟

اعتماد به جایگاه‌های تبادل ارز فرودگاهی و ایستگاهی، هتل‌ها و بازار آزاد یا سیاه از مواردی است که نباید خرید ارز را به این واسطه انجام داد. زیرا امکان خریداری گران‌تر ارزها یا جعلی بودن آن‌ها همواره وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا