خدمات ارزیصرافی خارجی

بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین + تحویل درب محل رایگان

بحرین از دیگر کشورهای رو به پیشرفت و دارای واحد پولی ارزشمند برای سرمایه‌گذاری است. بنابراین بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین تلاش زیادی با تامین ارز مسافرتی، برای افراد خارجی کرده تا رضایت آن‌ها را حلب کنند. در این مقاله نیز به معرفی لیستی از بهترین صرافی‌ها در شهرهای مختلف بحرین و شعبه‌های اکسچنج فعال در این کشور، جهت تامین دینار بحرین پرداخته می‌شود. همراه صرافی هلپ باشید.

صرافی‌های خرید دینار بحرین

ویژگی‌های بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین

انتخاب یک صرافی به انواع و نحوه ارائه خدمات گوناگون آن، وابسته است. از طرفی اعتبار و پیشینه درخشان صرافی و برخورداری از ارزهای فیات یا پشتیبانی از ارزهای دیجیتالی برای تبدیل به دیگر انواع ارزهای رایج از ویژگی‌های صرافی‌های ممتاز برای مشتریان است. هر صرافی باید عملکردی در چهارچوب قوانین داشته و دارای مسئولیت پذیری در قبال مشتریان خود باشد.

پشتیبانی همه جانبه و ارائه خدمت در حداکثر روزها و ساعت هفته نیز از دیگر خصوصیات بهترین صرافی‌ها برای خرید ارزهای مختلف به ویژه دینار است. سرعت عمل در تبدیل یا چنج شدن ارزها، کارمزد کم، حجم و نقدینگی بالای صرافی و تخصص و در دسترس بودن بدون محدودیت صرافی، از دیگر خصوصیاتی است که در هنگام خرید ارز از صرافی در بحرین و یا هر کشور دیگری باید به آن‌ها بسیار توجه کرد.

صرافی‌های خرید دینار بحرین

معرفی بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین

خرید ارز از هر صرافی با توجه به برخورداری بیشتر از خصوصیات مثبت و کاربردی انجام خواهد شد. علاوه بر این، تحقیق، اطمینان و تبادل ارزها مراحل کلی خرید دینار یا دیگر ارزها است. صرافی‌هایی که بتوانند در مراکز و شعبه‌های خود یا در سایت‌های معتبر و کاربر پسند خود بهترین عملکرد را ارائه کنند، همواره با استقبال مشتریان مواجه خواهند شد. از طرفی در کشور بحرین تعداد صرافی‌های ممتاز زیادی برای خرید دینار یا ارز مسافرتی وجود دارد که امکان خرید آنلاین یا حضوری ارزها از طریق آن‌ها و به واسطه سیستم‌ها یا ابزارهای مبدل آن‌ها وجود دارد. همچنین از جمله برترین صرافی‌های خرید دینار در منامه و دیگر شهرهای بحرین به صورت حضوری یا آنلاین به ترتیب شامل موارد زیر است.

۱) خرید دینار بحرین از طریق صرافی هلپ

سیستم رمزنگاری شده و مطابق هوش مصنوعی در صرافی هلپ ابتدا به همه مشتریان این صرافی، قدرت نگهداری و امنیت اطلاعات آن‌ها را نشان می‌دهد. در این صرافی یا اکسچنج بسیار معتبر در هر کشوری به ویژه کشورهای اطراف خلیج فارس در کوتاه‌ترین زمان و با حداکثر نقدینگی، امکان خرید ارزهای متنوع وجود دارد. از طرفی برای دانشجویان، کارکنان، سرمایه‌گذاران یا مهاجرت‌های خانوادگی که اکنون در کشور بحرین اقامت داشته و نیازمند تامین ارز دینار هستند، به کمک صرافی هلپ و ثبت سفارش خرید، هر میزان دینار در دسترس خواهد بود.

صرافی هلپ به دلیل خدمات متنوع و مبادلات ارزهای متنوع، جزء بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین بوده و امکان خرید ریالی یا با دیگر ارزها در آن ممکن است. این صرافی در مقایسه با بسیاری از صرافی‌ها دارای کارمزد کمتر و منافع بیشتر خرید برای مشتریان خود است.

۲) خرید دینار بحرین از طریق صرافی الیوسف

صرافی الیوسف دارای شعبه‌ها و دفاتر فرعی گوناگونی در پایتخت و دیگر شهرهای بحرین بوده که مسافران در این کشور با مراجعه به این صرافی امکان خرید دینار را تمام روزهای هفته به ویژه از شنبه تا پنج شنبه خواهند داشت. همچنین این صرافی مرکزی در منامه، خیابان المعارض و در نزدیکی کتابخانه الایام الحوره با ساعات فعالیت ۹ صبح تا ۲۲:۳۰ شب قرار دارد. همچنین شماره تماس این صرافی، 17717606 بوده که علاوه بر این شعبه، دارای دفاتر غیر مرکزی و دیگری نیز با آدرس و شماره‌های تماس متنوعی است. از جمله این شعبه‌ها عبارتند از:

 • شعبه صرافی الیوسف در استان مرکزی یا شهر عیسی
 • صرافی الیوسف در ریفا، استان جنوبی و به شماره تماس 17769800
 • صرافی الیوسف در حد، المحرق، القرییه، عدلیا و دیگر مراکز معتبر

۳) خرید دینار بحرین در صرافی نونو

این اکسچنج نیز در لیست بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین قرار دارد که در شهر منامه و در خیابان شیخ عیسی الغدیییه قرار دارد. پل ارتباطی این صرافی از طریق شماره تماس 17230767 و یا مراجعه به وب سایت https://www.nonoo.com است. در صرافی نونو همواره جدیدترین خدمات به افراد ارائه شده و خرید دینار بحرین در شعبه‌های متنوع و فعال آن انجام خواهد شد. از جمله دیگر شعبه‌های این اکسچنج برتر در بحرین عبارتند از:

 • صرافی نونو در استان شمالی، شهرک حمد، سوق واقف با شماره تماس 17689335
 • صرافی نونو در المحرق، سوق الحرق المحرق و با شماره تماس 17008153
 • صرافی نونو در المحرق، نزدیک به هایپر مارکت لولو هید با شماره تماس 13310913
 • صرافی نونو در منامه، ام الحسام با شماره تماس 17813002
 • صرافی نونو در استان مرکزی، منطقه سیترا با شماره تماس 17704530
 • صرافی نونو در استان شمالی، منطقه سار با شماره تماس 17791024 و سایر شعبه‌های این صرافی در منامه و دیگر شهرها

۴) خرید دینار بحرین از طریق صرافی  CrediMix

صرافی CrediMix از شرکت‌های پر مشتری و دارای شهرت و طرفداران بسیار در بحرین است. این صرافی در منطقه السیف، جاده ۳۶۱۸ قرار داشته و با شماره تماس فعال 17117117 پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود. روزهای فعالیت این اکسچنج برتر یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵ و در روز پنج شنبه نیز تا ساعت ۱۴ سفارشات مشتریان را قبول کرده و فعال بوده که البته در مقایسه با دیگر صرافی‌های برتر برای خرید دینار مانند صرافی هلپ محدودیت مراجعه و خرید دینار برای مسافران وجود دارد. با این وجود از گزینه‌های خرید دینار در بحرین، صرافی CrediMix است که دارای عملکرد قابل قبولی برای مشتریان خود است.

۵) خرید دینار بحرین از طریق صرافی الزنج

صرافی الزنج یا زینج دارای شعبه‌های مختلف در پایتخت بوده و یکی از در دسترس‌ترین اکسچنج‌ها و بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین است. این صرافی در منامه و در منطقه القضیبیه با شماره تماس 17290188 قرار دارد. همچنین در همه ایام هفته و از حدود ۸ صبح امکان مراجعه و درخواست خرید دینار بحرین در این صرافی برای مشتریان خارجی و مقیم این کشور وجود دارد. در صرافی الزنج از بهترین امکانات و تکنولوژی برای ارائه خدمات به خریداران استفاده شده و از ارزهای مختلف نیز پشتیبانی شده است. از جمله شعبه‌های صرفی الزنج عبارتند از:

 • شعبه الزنج استان شمالی، شهر حمد با شماره تماس 17414200
 • شعبه الزنج در منامه، خیابان عیسی القضیبیه با شماره تماس 17255017
 • شعبه الزنج در استانداری مرکزی و منطقه سلم آباد با شماره 17783528
 • شعبه الزنج در منامه، منطقه راس رومان با شماره تماس 17281066
 • شعبه الزنج در منامه، منطقه باب البحرین با شماره تماس 17200062
 • شعبه الزنج در منامه، منطقه حورا با شماره تماس 17296710

۶) خرید دینار بحرین در صرافی البحرین المالیه

این شرکت نیز ارائه کننده انواع تبادلات ارزی در زمان کم و با نقدینگی بسیار بالا در منامه و دیگر شهرهای مهم بحرین است. افراد با ورود به پایتخت بحرین به راحتی امکان دسترسی به صرافی‌های فعال و معتبر را برای خرید دینار خواهند داشت. همچنین صرافی البحرین المالیه نیز به دلیل تعدد دفاتر و فعالیت گسترده و مداوم از بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین محسوب شده که از جمله دفاتر آن عبارتند از:

 • شعبه البحرین المالیه در استان جنوبی، جاده ۸، بلوک ۹۰۵ و با شماره تماس 17776669
 • شعبه البحرین المالیه در المحرق، جاده ۲۴۰۴، بلوک ۲۱۲، ساختمان ۲۱۲ با شماره تماس 17213430
 • شعبه البحرین المالیه در شمال، خیابان بودایا، بلوک ۵۰۵ و شماره تلفن 17691543
 • شعبه البحرین المالیه در المحرق، جاده ۱۰۱، با شماره تماس 17675430
 • شعبه البحرین المالیه در استانداری مرکزی جد علی، خیابان اجواد الجابری، بلوک ۷۲۱، با شماره تلفن 17004802
 • شعبه البحرین المالیه در منامه، خیابان شهرداری، ساختمان ۴۷ و با شماره تلفن 17212902
 • شعبه البحرین المالیه، خیابان اسامه بن زید، مجتمع ۳۲۷، دارای شماره تماس 17713365
 • شعبه البحرین المالیه در محرق، جاده ۵۵، بلوک ۲۱۹ و با شماره تماس 17340678

۷) خرید دینار بحرین از طریق صرافی الکسبرس

خرید دینار در بهترین صرافی‌های کشور بحرین بعد از ورود به مراکز شهری بسیار راحت و با جدیدترین قیمت‌ها از طریق صرافی الکسبرس انجام خواهد شد. در این اکسچنج در شهر منامه، جاده ۲۵۰، بلوک ۳۰۴ به راحتی با ارائه هر نوع ارز در دسترس در روزهای فعالیت صرافی در طول هفته، می‌توان بدون محدودیت دینار بحرینی با کارمزد کمتر خریداری کرد. از سوی دیگر با استفاده از شماره تماس 17213896 می‌توان با کادر و تیم حرفه‌ای این صرافی ارتباط برقرار کرد. برای این صرافی و دیگر صرافی‌های موجود در بحرین، امکان سفارش و ارسال درب منزل نیز فراهم شده که یکی از مزایای مهم معامله و خرید از این گونه صرافی‌ها بوده که نام آن را در لیست بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین قرار می‌دهد.

۸) خرید دینار بحرین از طریق صرافی بین‌المللی هند و امارات

مسافران و یا گردشگران در کشور بحرین، خرید دینار یا دیگر ارزهای مسافرتی را از طریق صرافی بین المللی هند و امارات در کشور بحرین می‌توانند مبادله و انجام دهند. صرافی هندی در استانداری جنوبی و منطقه ریفا با شماره تلفن 17761202 آماده ارائه خدمات مبادله‌ای ارزها به افراد است. از سوی دیگر نمایندگی و شعبه اماراتی صرافی‌ها نیز در بحرین به آدرس منامه، منطقه النعیم و با شماره تماس 17232848 خدمات مربوط به ارزها را انجام خواهد داد. از این مراکز شعبه‌های متنوعی در شهرهای محرق، منامه و سایر استانداری‌های مختلف کشور بحرین وجود دارد که شرایط خرید دینار را برای همه مهاجران به این کشور را فراهم خواهند نمود.

۹) خرید دینار بحرین از طریق صرافی الوطنیه المالیه

از صرافی بورس مالی بحرین نیز برای خرید دینار می‌توان استفاده کرد. از نظر امنیت و اعتبار، صرافی الوطنیه جزء بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین و از جمله مراکز بزرگ چنج سطوح بالای ارزها برای شرکت‌ها و مراکز تجاری است. این صرافی در منامه، منطقه القضیبیه، خیابان الزباره، بلوک ۳۲۱ قرار داشته و از طریق شماره تماس 17297562 امکان خرید هر نوع ارز یا مبادله جفت ارزها به راحتی در این صرافی وجود دارد. سایر شعبه‌های صرافی عبارتند از:

 • شعبه الوطنیه المالی در المحرق، النعیم با شماره تلفن فعال 17242626
 • شعبه الوطنیه در استان العاصمه، با شماره تماس 17291616
 • شعبه الوطنیه در مرکز استان، شهرک عیسی، بلوک ۸۱۲ و با شماره تماس 17686337
 • شعبه الوطنیه در منامه، منطقه الحوره، با شماره تلفن ثابت 17180320
 • شعبه الوطنیه در منامه و در خیابان امام حسین با شماره تماس 17216338

از چه مکان‌هایی نباید دینار بحرین خریداری کرد؟

برای خرید دینار به هر جا یا هر فردی نباید اعتماد کرد و سرمایه را برای تبدیل ارزها نباید واگذار نمود زیرا امکان از دست دادن دارایی‌ها همواره وجود دارد. بر این اساس مسافران به کشور بحرین، نباید از کیوسک‌های فروش دینار در فرودگاه یا ترمینال‌ها اقدام به تبادل ارز کنند زیرا مجبور به پرداخت هزینه بیشتری در مقایسه با روش‌های منطقی هستند. از طرفی استفاده از فروشگاه‌های موجود در مناطق گردشگری یا بانک‌های خصوصی و در هتل‌های چند ستاره و بزرگ نیز با کارمزد بیشتر برای خارجی‌ها جهت خرید دینار فراهم است.

بنابراین بهترین ایده و مکان منطقی و به صرفه برای خرید دینار و ارز رایج کشور بحرین، مراجعه و اقدام از طریق صرافی‌های منتخب در شهرها و استان‌های مختلف در بحرین است. زیرا وجود ابعاد رقابتی و اهداف جذب مشتری، در نهایت باعث خرید بهتر ارز دینار در این کشور خواهد شد. بنابراین از طریق صرافی‌های آنلاین و یا فیزیکی به هر روش خرید، تامین ارزها راحت‌تر، سریع‌تر و با قیمت‌های ارزان‌تر حتی نسبت به بانک‌ها انجام می‌گردد و اعتماد به بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین در اولویت قرار دارد.

صرافی‌های خرید دینار بحرین

نتیجه گیری

سفرهای کاری یا تفریحی به کشورهای حوزه خلیج فارس مانند بحرین، بدون در دست داشتن ارز رایج این کشورها ممکن نیست. صرافی‌ها به عنوان مراجع و مراکز واسطه برای تامین دینار و دیگر ارزها بهترین راه برای خریداری و رفع مخارج در کشور بحرین هستند. بنابراین انواع صرافی‌های سنتی و اینترنتی با ارائه خدمات خود به مشتریان، به خرید و تبدیل سایر ارزها به دینار بحرین کمک خواهند کرد. با تحقیق و جستجو یا مراجعه به سایت‌های این صرافی‌های برتر و معتبر مانند صرافی هلپ، به خوبی تفاوت معاملات ارزی و مزایای این صرافی‌ها نسبت به دیگر مراکز تبدیل ارزها مانند بانک‌ها معین خواهد شد.

در این مقاله نیز شرایط مبادله و معرفی بهترین صرافی‌های خرید دینار بحرین به همراه مشخصات شعبه‌های مختلف آن‌ها مطرح شد. بنابراین در زمان کم و با صرف هزینه کمتر، امکان خرید هر میزان دینار در کشور بحرین برای مسافران یا مهاجران متنوع وجود دارد.

سوالات متداول

۱) چرا خرید دینار بحرین از طریق صرافی بهتر از بانک‌ها است؟

شرایط خرید و تامین ارز دینار بحرین از طریق بانک‌ها پیچیدگی، صرف وقت و قیمت یا هزینه بیشتری برای مشتریان داشته. در حالی که از طریق صرافی‌های مطمئن و باسابقه این فرایند کوتاه و کم هزینه تمام خواهد شد.

۲) ویژگی‌های بهترین مراکز تبدیل ارزها یا صرافی‌های نمونه برای خرید دیندار چیست؟

مسئولیت پذیری، امنیت، اعتبار، نقدینگی و کارمزدهای کم از جمله خصوصیات بهترین صرافی‌ها جهت خرید دینار بحرین و دیگر ارزهای مورد نیاز افراد است.

۳) آیا برای خرید دینار بحرین نیاز به ارائه مدارک و احراز هویت است؟

با توجه به قوانین و مقررات حاکم در صرافی‌ها برای این امر تصمیم گرفته شده. و هر صرافی شرایط احراز هویت یا دریافت اطلاعات متفاوتی برای ارائه خدمات به مشتریان دارد. که از طریق سایت آن‌ها این موارد روشن و توضیح داده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا