بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا با بهترین نرخ امروز

افراد با اهداف زیادی اقدام به سفر یا مهاجرت کوتاه مدت یا بلند مدت به کشورهای خارجی کرده و همواره به دنبال بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا هستند. در این شرایط یا در خود ایالات و مناطق کشور ایالات متحده آمریکا به ارز رایج دلار نیاز داشته و یا در کشورهایی که از این واحد برای خرید و فروش و مبادلات خود استفاده می‌کنند، به دنبال صرافی یا اسکچنج برتر و معتبر خواهند بود. بنابراین نقدینگی ارز دلار باعث چنج یا تبدیل آن در مدت کوتاه و به سادگی خواهد شد. در این مقاله نیز به معرفی برترین صرافی‌های ارائه کننده این ارز خواهیم پرداخت.

مشخصات بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا

هر صرافی موجود در کشور آمریکا دارای ویژگی‌ها و امتیازات خاصی بوده که باعث افزایش محبوبیت و اعتبار آن‌ها در بین مشتریان خواهد شد. در آمریکا همه صرافی‌ها از پتانسیل بالای خرید و فروش انواع ارزهای رایج برخوردار بوده و مشخصات منحصر به فردی دارند که امکان مبادله ارزها را در سریع‌ترین زمان و با حداکثر کیفیت فراهم می‌کنند. از جمله مهم‌ترین مشخصات بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا عبارتند از:

چه افرادی نیاز به بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا دارند؟

افرادی که با اهداف تحصیلی و دانشجویی، سرمایه‌گذاری و کار یا دیگر موارد نیاز به دلار آمریکا داشته باشند به راحتی در این کشور با مراجعه به صرافی‌ها، هر میزان دلار را چنج یا تبدیل خواهند کرد. در شهرهای مختلف آمریکا مانند سان فرانسیسکو، لاس وگاس و نیویورک یا دیگر شهرها، افراد بعد از اقامت به دلیل نیاز به دلار می‌توانند به صورت آنلاین یا با سفارش تلفنی و همچنین مراجعه حضوری که از همه موارد بهینه‌تر است، اقدام به دریافت دلار آمریکا نمایند. بنابراین در صورتی که افراد برای سفر موقت مانند گردشگری یا دائمی به آمریکا برنامه‌ریزی کرده اما وقت خریدن آن در ایران را نداشته باشند، به راحتی امکان خرید دلار با هزینه ۱ تا ۳ درصد در بهترین صرافی‌ها وجود دارد.

معرفی بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا

بهترین صرافی‌ها برای تبدیل ریال یا تومان به دلار، آن‌هایی هستند که ماهیت ایرانی آمریکایی داشته و یا صرافی‌هایی هستند که دارای نمایندگی و شعبه در شهرهای مختلف این ایالت باشند. با توجه به رتبه‌بندی، معمولاً توجهات افراد به صرافی‌هایی است که دارای اعتبار زیاد در بین مردم باشند. در ادامه به معرفی این موارد برای افراد مقیم در شهرهای ایالت متحده آمریکا یا کشورهای دارای دلار این کشور پرداخته شده که البته بیشتر کشورها به دلیل استفاده از دلار به عنوان ارز رایج دوم در بسیاری از صرافی‌های خود اقدام به معاوضه هر ارز با دلار  از طریق یکسان سازی نرخ دو ارز خواهند کرد. با وجود سخت بودن شرایط تبدیل ریال به دلار بهترین صرافی‌های خرید این ارز، شامل موارد زیر است.

۱) پشتیبانی صرافی هلپ برای خرید دلار آمریکا

سیستم صرافی هلپ بر اساس هوش مصنوعی بوده و در این اکسچنج به راحتی امکان تبدیل ریال به دلار و برعکس وجود دارد. هلپ جزء بهترین صرافی‌های خرید دلار بوده زیرا با دریافت کارمزد بسیار پایین و قدرت نقدینگی بالا به دلیل سطوح معاملاتی گسترده، همواره مورد اعتبار بوده است. علاوه بر این پشتیبانی صرافی هلپ به صورت مجازی بوده و امکان اطلاع از آخرین نرخ دلار در هر لحظه وجود دارد. همچنین ایرانیان مقیم آمریکا، ترکیه، کانادا و یا دیگر کشورها امکان تبدیل ارزها را به کمک این صرافی خواهند داشت. در صرافی هلپ همه اطلاعات و حساب افراد در چهارچوب رمزنگاری مطمئن قرار گرفته و دارای امنیت حداکثری هستند. در سایت صرافی هلپ علاوه بر امکان تبدیل ارزها به دلار آمریکا، امکان دریافت آموزش‌ها و جدیدترین اخبار تغییرات نرخ ارز نیز وجود دارد.

۲) صرافی اونو بیش و ای اند اس یا A&S برای خرید دلار

این صرافی‌ها در شهر نیویورک قرار داشته و بیش از ده سال خدمات تبدیل ارزها به دلار و برعکس را انجام داده‌اند. این صرافی‌ها با خیابان امپایر استیت دو دقیقه فاصله داشته و به جز شنبه و یکشنبه آماده ارائه خدمات خود با افراد است‌. همچنین صرافی ای اند اس با قبول چک صیادی از اعتبار زیاد و سادگی خرید در این شهر و کل کشور برخوردار است. از این صرافی‌ها شعبه‌های دیگری نیز در شهرهای نیویورک وجود دارد.

۳) صرافی کانتینتال کارنسی سرویس برای خرید دلار آمریکا

این صرافی ایرانی بین المللی در منطقه لاس وگاس بیش از ۳۰ سال تجربه و سوابق درخشان در زمینه تبدیل ارزهای مختلف را دارد. همچنین در زمینه خرید و فروش چک‌های مسافرتی، انتقال پول، انتقال خصوصی ارز دلار نیز یکی از بهترین صرافی‌های خرید  دلار آمریکا و همه ارزهای محبوب و پرمتقاضی در این کشور است‌. این صرافی دارای ۵۵ شعبه در ایالات متحده بوده که ۴ شعبه آن در لاس وگاس و یک شعبه مشهور آن نیز در نورث رنچ درایو قرار دارد. افراد با مراجعه به همه شعبه‌های صرافی کانتینتال کارنسی به راحتی میزان دلار مورد نیاز خود را چنج خواهند کرد.

۴) صرافی دلاس و هیستون برای خرید دلار آمریکا

برای خرید دلار در شهر یا فرودگاه‌های تگزاس نیز شعبه‌های مختلف و مهمی برای افراد ایجاد شده که از طریق این دفاتر تبادلات ارزهای خارجی، امکان تبدیل ریال به دلار و برعکس وجود دارد. صرافی‌های بزرگ آمریکا که همواره بیش از دو دهه فعالیت داشته، هم اطمینان بیشتر و هم سرعت عمل بالاتری برای ارائه ارز دلار به صورت حضوری خواهند داشت. البته برای انتخاب این صرافی‌ها باید به طور کلی از میزان دستمزد یا کارمزد افراد، امکان صرفه جویی در خرید و دیگر موارد اطلاعات کسب کرده و سپس تصمیم نهایی برای چنج هر ارز به دلار اتخاذ نمود.

۵) صرافی KnightsbridgeFx برای خرید دلار آمریکا

یکی دیگر از بهترین صرافی‌های خرید ارز و به ویژه دلار آمریکا، صرافی KnightsbridgeFx بوده که با دریافت کارمزد کمتر از بانک‌ها علاوه بر آمریکا در کانادا نیز شعبه‌های زیادی دارد.همه افراد از سرعت عملکرد این صرافی، رضایت کامل دارند. در این صرافی معادل و ماشین‌ حساب ارزی وجود دارد و به راحتی امکان محاسبه و پرداخت دلار به افراد متقاضی وجود دارد. بنابراین می‌توان به صورت آنلاین نیز درخواست داده تا میزان دلار به آدرس مورد نظر فرد ارسال شود.

۶) صرافی MTFX برای خرید دلار آمریکا

بسیاری از صرافی‌های مجازی و مشهور در صورت داشتن حساب و اکانت شخصی در پلتفرم آن‌ها، امکان خرید ریال برای افراد در هر نقطه از کره زمین فراهم خواهند کرد. صرافی ممتاز و جدید MTFX نیز دارای شعبه‌های مختلفی در کانادا و نیویورک و سایر ایالت‌های آمریکای شمالی است. این صرافی‌ها همواره پیشنهاد داده‌اند که از مراکز توریستی، فرودگاه و هتل‌ها هرگز دلار دریافت نکنند زیرا امکان تقلبی بودن یا گران فروشی آن‌ها به مسافران و توریست‌های خارجی همواره وجود دارد.

۷) صرافی مرکزی XE برای خرید و انتقال دلار آمریکا

برای انتقال و خرید ارز دلار با ارائه هر نوع ارز دیگر مانند ریال، یورو و غیره به راحتی و در کمترین زمان ممکن امکان برخورداری از هر مبلغ پول به صورت دلار وجود دارد. با این وجود با ارائه مدارک و ثبت نام در صرافی‌ها و سایت‌های معتبر همه صرافی‌های نیویورک که شهرت و اعتبار زیادی در بازارها دارند، هر فردی در خیابان‌ها و شهرهای این ایالت پهناور و گسترده امکان چنج هر مبلغ ارزی را دارد. در صرافی XE که هم در آمریکا و هم کانادا فعالیت داشته، می‌توان در ماشین حساب آنلاین نرخ ارز را وارد کرده و معادل آن را به طور دقیق محاسبه و درخواست داد. این صرافی در کنار بانک آمریکا و سیتی بانک برای گرفتن دلار بهترین مراکز محسوب می‌شوند زیرا هر میزان دلار را با ارائه اسناد و مدارک به طور قانونی در اختیار افراد قرار خواهند داد.

بهترین صرافی‌های سانفرانسیسکو برای خرید دلار آمریکا

در سانفرانسیسکو که از مناطق ممتاز و شلوغ ایالات متحده با بیشترین مهاجران به حساب آمده، خرید دلار بسیار راحت بوده و دلار را با کمترین کارمزد و قیمت نهایی می‌توان خریداری کرد. همچنین همه دفاتر تبدیل ارز به صورت حضوری، هزینه‌ای را دریافت کرده و دلار را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. سانفرانسیسکو نیز مانند نیویورک دارای پیشینه صرافی‌های مدرن و قدیمی بوده که تعداد زیادی از صرافی‌های آن در لیست معتبرترین‌ها برای خرید دلار است. این صرافی‌ها عبارتند از:

صرافی‌های ایرانی معتبر برای خرید دلار آمریکا

برخی از صرافی‌های ایرانی دارای ظرفیت و اعتبار بسیار زیادی در شهرهای متنوع آمریکا بوده. که آگاهی از جزئیات آنها برای کسانی که قصد تبدیل سایر ارزها به دلار را دارند مفید خواهد بود. بنابراین با کمک این موارد امکان خرید دلار در هر شرایطی برای ایرانیان وجود دارد برخی از این صرافی‌های ایرانی عبارتند از:

نکات مهم برای انتخاب بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا

اگر چه تعداد صرافی‌های مطمئن و دارای شهرت در همه کشورها متنوع و متعدد است. با این وجود رعایت نکات لازم در هنگام خرید و فروش و تبادل ارزها الزامی است. همچنین قوانین برخی از بهترین صرافی‌های خرید دلار متفاوت بوده که باید در چهارچوب آن‌ها تصمیم به مبادلات اخذ شود. از نکات مهم دیگر در این زمینه عبارتند از:

نتیجه گیری

برای خرید دلار همواره در تمامی کشورهای جهان، به دلیل رواج این ارز برای مبادلات جهانی، امکان چنج و تبدیل هر ارز به دلار آمریکا وجود دارد. با این حال باید در انتخاب صرافی مطمئن و باسابقه دقت زیادی شود. زیرا ممکن است با انتخاب مکان و صرافی نامناسب ارز دلار را بیشتر از نرخ واقعی خریداری شود. و یا تخلفاتی در ارائه وجه رایج انجام گیرد.

در این مقاله نیز مهم‌ترین و بهترین صرافی‌های خرید دلار آمریکا برای افرادی که با اهداف توریستی، دانشجویی یا دیگر دلایل در مناطق این کشور حضور دارند، بررسی و مطرح گردید. صرافی‌های ایرانی آمریکایی نیز که بهترین گزینه و مورد اطمینان‌ترین اکسچنج‌ها برای خرید دلار محسوب شده، عنوان گردید. در ادامه از مقاله پیشنهادی بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

۱) برای خرید دلار بهتر است که افراد به کدام مراکز مراجعه نکنند؟

مراکز توریستی، هتل‌ها و کیوسک‌های فرودگاهی از جمله مواردی بوده که نباید بعد از ورود به کشورهای مختلف از آن‌ها درخواست دلار نمود. زیرا به قیمت بالاتر و کارمزد بیشتر این پول را در اختیار افراد قرار خواهند داد.

۲) آیا امکان خرید دلار از صرافی هلپ به مبالغ بالاتر وجود دارد؟

بله صرافی هلپ در زمینه ارائه انواع ارزها به ویژه دلار در هر زمان و با هر مبلغ درخواستی، دلار مورد نیاز را با کمترین کارمزد برای افراد فراهم می‌کند. و نیازی به انجام احراز هویت و مراحل طولانی مدت برای این گروه از مسافران وجود نخواهد داشت.

۳) شعبه‌های اصلی صرافی‌های مشهور برای خرید دلار آمریکا در چه مناطقی از این کشور وجود دارند؟

به طور کلی از صرافی‌های قدیمی و مطرح این کشور در شهرهای مختلف آن می‌توان خدمات متنوعی دریافت کرد. و بیشتر صرافی‌های کشور آمریکا به خوبی امکان دریافت آنلاین یا حضوری دلار را برای مهاجران مقیم این کشور فراهم کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل