بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند با کمترین قیمت امروز

پیش از سفر و به خصوص بعد از ورود به تایلند به ارز ملی این کشور یعنی بات نیاز بوده و همه مسافران یا مهاجران به شناخت بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند نیازمند هستند. این اطلاعات به تامین و خرید راحت و کم هزینه ارز بات منجر شده و اقامت را برای افراد ساده‌تر خواهد کرد. بنابراین در ادامه این مقاله به معرفی این صرافی‌های برتر خواهیم پرداخت.

آشنایی با بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند

به دلیل تعداد زیاد سالانه گردشگران در تایلند، همواره کیوسک و کانترهای متنوع برای تبادل ارزها در مراکز فرودگاهی و گردشگری وجود دارد. علاوه بر این دستگاه‌های خود پرداز و بانک‌های گوناگونی نیز برای خرید بات وجود دارند اما نکته منفی این موارد، خرید این ارز با قیمت بیشتر و معاملات هزینه‌دار است. بنابراین بهترین گزینه مراجعه و اقدام از طریق صرافی‌های معتبر، دارای امنیت بالا و قانونی آنلاین و یا سنتی است. بنابراین در ادامه به ترتیب رتبه، به معرفی بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند برای گردشگران و مهاجران دائمی به این کشور پرداخته خواهد شد.

۱) خرید بات تایلند از طریق صرافی هلپ

صرافی هلپ یک اکسچنج بین المللی معتبر برای خرید و فروش ارزهای رایج و متنوع کشورها است. این صرافی خدمات تبادل ارزها را در زمان کوتاه و با حجم بالا انجام داده و قدرت تبدیل ریال و دلار را به بات یا تعویض هر جفت ارز را دارد. بنابراین با مراجعه به وب سایت این صرافی در هر جای ایران و جهان امکان خرید ارزها وجود دارد. سایر خصوصیات این صرافی عبارتند از:

۲) خرید بات تایلند از طریق صرافی SuperRich

این صرافی بیش از ۵۰ سال در حوزه خدمات ارزی فعالیت داشته و از طریق شماره تماس فعال و‌ مخصوص آن یعنی 2254 4444 66+ امکان برقرار ارتباط با آن وجود دارد. در این صرافی جدیدترین نرخ‌های مبادله ارزها وجود داشته و از نظر بسیاری از مشتریان نیز سوپرریچ جزء بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند و دیگر ارزهای مورد نیاز در این کشور است. زیرا با مشاهده خدمات، کادر و تیم‌ حرفه‌ای و متخصص و پشتیبانی این صرافی، همه از همکاری و خرید ارز از صرافی رضایت خواهند داشت.

۳) خرید بات تایلند از طریق صرافی Twelve Victory Exchange Co

این صرافی در تمام ایام روز مراجعه پذیرفته و ساعت کاری آن نیز از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ بوده که در این بازه زمانی، خریداران بات به سادگی امکان خرید این ارز را به قیمت مناسب و کارمزد کم دارند. مشتریان شعبه‌های اصلی و فرعی این صرافی از طریق شماره تماس مستقیم +66 2 618 4660 به راحتی امکان برقراری ارتباط با کادر آن و خرید هر ارز را خواهند داشت. بنابراین محدودیت زیادی برای این صرافی وجود ندارد و تنها ایراد آن بسته شدن سریع‌تر صرافی به نسبت دیگر صرافی‌های تایلند است.

۴) خرید بات تایلند از طریق صرافی MT Exchange

این صرافی در شهر بانکوک بوده و دارای خدمات متنوع و باکیفیت ارزی است. ساعات کاری آن نیز از ۹ صبح تا ۱۷ عصر بوده و امکان برقراری تماس از طریق شماره +66 2 279 9721 برای مشتریان وجود دارد. از طرفی در نونتابوری علاوه بر این صرافی، موارد و مکان‌های دیگری وجود دارد که با مقایسه نرخ‌های موجود در آن‌ها به راحتی بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند انتخاب خواهد شد. با این وجود نرخ مبادله صرافی MT در بسیاری از موارد مشابه بهتر و کمتر بوده که این مزیت باعث خرید بات ارزان‌تر خواهد شد.

۵) خرید بات تایلند از طریق صرافی Vasu Exchange

برای خرید انواع ارزها، این صرافی در بانکوک تایلند از اکسچنج‌های محبوب و مناسب است. زیرا صرافی واسو علاوه بر دلار، یورو و ین از حدود ۱۵ ارز رایج دیگر نیز پشتیبانی کرده و برای خرید بات یا ارزهای دیگر با حجم بالا درخواست مدارکی مانند کارت شناسی یا شناسنامه دارد. Vasu Exchange در لیست بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند بوده و مشتریان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر حتی در روزهای تعطیل امکان مراجعه به آن را دارند. علاوه بر این خریداران بات از طریق شماره تلفن +66(0)2714-7780 یا به آدرس ایمیل vasutheresidence@gmail.com  امکان برقراری ارتباط با این اکسچنج را خواهند داشت.

۶) خرید بات تایلند از طریق صرافی SIA Exchange

در این صرافی از طریق دریافت آخرین قیمت‌های موجود، امکان مبادله بیش از ۲۰ ارز با بات تایلند وجود دارد. همچنین از شنبه تا دوشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ بوده و تنها روزهای یکشنبه برای این صرافی تعطیل خواهد بود. صرافی سیا دارای شعبه در مناطق مختلف بانکوک و دیگر شهرهای تایلند بوده و برای خرید بات یا هر ارز دیگر از طریق این اکسچنج معتبر باید برای گرفتن قیمت نهایی و قطعی با پشتیبانی و کارکنان صرافی تماس حاصل کرد که این امر از طریق شماره‌‌های تماس +662 650 0864-8, 255 6412-8، امکان پذیر خواهد بود. با توجه به امنیت، سرعت عمل و خدمات عالی صرافی SIA نام آن همواره جزء بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند برای همه مشتریان است.

۷) خرید بات تایلند از طریق صرافی Jag Exchange

این شرکت صرافی و تبادل ارزهای خارجی در بانکوک، در منطقه Samsaen Nai بوده و یکی از صرافی‌های خوب برای خرید بات این کشور است. از طرفی شروع ساعت کاری آن نیز از ۹ صبح تا ۱۹ بوده و همه مشتریان از خدمات متنوع ارزی از جمله انتقال، چنج و یا حواله ارزی بهره‌مند خواهند شد. همچنین از طریق پل ارتباطی 026157166 می‌توان با این صرافی ارتباط برقرار کرده و از آخرین نرخ‌های ارزی اطلاعات کسب کرد.

شهرت و اعتبار، ارتباط با دیگر صرافی‌های بین المللی، نقدینگی و کارمزد مناسب از خصوصیات این صرافی است. از طرفی خرید راحت و دسترسی در همه روزهای هفته باعث محبوبیت بیشتر آن نزد همه مشتریان به ویژه افراد خارجی در کشور جذاب و زیبای تایلند شده است.

۸) خرید بات تایلند از طریق صرافی K79 Exchange

از بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند با سرعت بالا و حجم بالای خرید، صرافی k79 بوده که از طریق شماره تماس +66 89 300 3153 و یا 023318043 می‌توان میزان ارز لازم را سفارش و خریداری نمود. این صرافی در ۷ روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ارائه خدمات فروش بات تایلند را انجام خواهد داد. از طرفی صرافی K79 جدیدترین نرخ و واحدهای پولی پشتیبانی را در سایت خود نیز قرار داده که از طریق آن‌ها معاملات ارزی به راحتی و بدون پیچیدگی انجام خواهد شد. این صرافی دارای مجوزهای قانونی فعالیت و فروش و تبادل ارز بوده و از نظر کاربران آن کاملاً مطمئن است، بنابراین با خیال آسوده می‌توان دارایی و وجوه خود را با این اکسچنج معتبر مبادله نمود.
شعبه‌های متنوع این صرافی برای فروش بات و مبادله ارز با افراد خارجی از طریق مدارکی مانند پاسپورت اقدام به ارائه خدمات خواهند نمود، بنابراین باید از قبل با قوانین این صرافی و یا هر صرافی تایلندی دیگر آشنا بود.

۹) خرید بات تایلند از طریق صرافی Yes Exchange

این صرافی در پاتونگ و منطقه پوکت قرار داشته که از سال ۲۰۱۷ نیز فعالیت خود را در حوزه تبادلات ارزها و خرید و فروش فیات آغاز کرده است. مشتریان اکسچنج بله یا همان Yes از طریق شماره تلفن این مجموعه یعنی +66 96265_5583 امکان سفارش ارزهای خارجی و بات تایلند را دارند. همچنین دارای مبدل‌های ارزی پیشرفته و تایم کاری هر روزه هفته بوده که از کیفیت خدمات معاملاتی آن نیز همه مشتریان رضایت دارند. بنابراین از طریق این صرافی نیز در هر جای تایلند امکان خرید بات برای صرف مخارج وجود داشته و گردشگران به دلیل وجود صرافی‌های متنوع به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان خرید ارزها را دارند.

۱۰) خرید بات تایلند از طریق صرافی X _ ONE

این صرافی در ناحیه بانگ راک کشور تایلند بوده و از دوشنبه تا جمعه در ساعات ۹:۳۰ تا ۱۸ عصر فعالیت دارد. همچنین صرافی ایکس وان جزء بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند بوده که با شماره تماس موجود آن یعنی 8888-166-02 امکان ارائه سفارش و خرید ارزها به واسطه آن برای هر مشتری وجود دارد. عملیات تبادل ارزی در این صرافی مطابق مجوزهای رسمی و قانونی و با نرخ رقابتی و کارمزد پایین انجام می‌شود. بنابراین اطمینان به این صرافی نیز منطقی و دارای مزایای گوناگون برای مشتریان بات تایلند است.

۱۱) خرید بات تایلند از طریق صرافی Siam Exchange

صرافی باسابقه Siam نیز به عنوان بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند شناخته شده و دارای انواع شعبه در مناطق تایلند است. نرخ‌های رقابتی آن نیز باعث خرید ساده‌تر و بهینه ارزهای رایج به ویژه بات خواهد شد. مشتریان از طریق شماره تماس فعال آن 2211-214-02، 3297-215-02 و یا ایمیل و وب سایت آن می‌توانند با گروه صرافی سیام ارتباط برقرار نمایند. ساعت کاری این صرافی نیز از ۹:۳۰ صبح تا ساعت ۱۸ در روزهای دوشنبه تا جمعه و تا ساعت ۱۶ در روز شنبه و ایام تعطیل دیگر است.

۱۲) خرید بات تایلند از طریق صرافی Value Plus

ولیو پلاس از جمله صرافی‌های مدرن و درجه یک در بانکوک بوده که ساعات کاری آن از ۱۰ صبح تا ۱۹:۴۵ دقیقه عصر است. این صرافی دارای شعبه‌های متنوع بوده که همه آن‌ها دارای مجوزهای فعالیت هستند. همچنین سی لوم، رابینسون،EmQuartier از جمله این دفاتر بوده. که با شماره تماس 085 004 9999 به راحتی امکان اخذ آخرین تغییرات قیمت ارزها وجود دارد. وب سایت رسمی https://valueplusexchange.com نیز برای مشاهده و انجام خدمات آنلاین صرافی Value Plus بوده. و قوانین و شرایط خرید ارزها به خوبی در آن مطرح شده است.

بهترین ارزها برای تبدیل به بات تایلند

وقتی فردی قصد سفر موقت یا دائمی به تایلند را دارد بهترین راه بردن ریال به این کشور و سپس تبدیل آن به بات نیست. زیرا این کار دارای هزینه بیشتر و مشکلات پیچیده‌تری است. با این وجود انتقال دلار و تبدیل آن به بات در شهرهای مختلف تایلند ایده بهتری است. زیرا حتی در برخی مراکز تایلند نیز قبول دلار و انجام معامله وجود دارد. راه حل دیگر تامین بات از صرافی‌های معتبر آنلاین یا بانک‌های کشور مبدا بوده. و سپس می‌توان بات خریداری شده را بعد از ورود مصرف و مورد مبادله قرار داد. بنابراین با توجه به سخت بودن تبدیل ریال به بات در ایران، می‌توان ابتدا آن میزان ریال را در هر حجم درخواستی به دلار تبدیل کرده. و سپس با دلار به تایلند سفر نمود، که در این کشور نیز تبادل ارزهای دلار و بات به فراوانی و حجم بالا انجام می‌شود.

نتیجه گیری

خرید ارز بات تایلند برای مهاجران و افرادی که به این کشور مسافرت کرده‌اند، اهمیت و ضرورت زیادی دارد. بنابراین با شناخت صرافی‌های ممتاز و معتبر، امکان خرید ارزان بات برای مشتریان همواره وجود دارد. ولی باید اطلاعات کافی از این اکسچنج‌ها تهیه کرد تا بتوان خریدی مطمئن و ایمن داشت. از طرفی هر صرافی روزهای خاصی و با شرایط یا دریافت مدارک منحصر به فردی فعالیت خواهد کرد. بر این اساس بهترین راه مقایسه صرافی‌های گوناگون برای انتخاب نهایی مبادله ارزها به واسطه آن‌ها است.

در این مقاله نیز آشنایی کاملی با خصوصیات بهترین صرافی‌های خرید بات تایلند برای افراد نیازمند به این ارز انجام شد. بنابراین ایرانیانی که قصد مهاجرت و سفر کوتاه یا موقت و بلند مدت به تایلند دارند، با خرید ارز از صرافی‌هایی مانند هلپ و دیگر موارد مطرح شده، مشکلات کمتری را در هنگام اقامت خواهند داشت.

سوالات متداول

۱) آیا تبدیل ریال به بات بهتر است یا دلار به بات؟

به دلیل فراوانی و نفوذ ارز دلار و همچنین نقدینگی بالای این ارز در تایلند و بسیاری از کشورهای جهان، انتخاب دلار برای معاوضه و تبادل‌های ارزی مقرون به صرفه و بهتر خواهد بود.

۲) آیا امکان برخورداری از خدمات صرافی‌های آنلاین در تایلند برای خرید ارز وجود دارد؟

بله سیستم معاملاتی و اقتصادی این کشور بر مبنای فناوری و تکنولوژی پیشرفته بوده. و از طریق صرافی‌های ممتاز و معتبر امکان دریافت ارز به صورت اینترنتی و آنلاین وجود دارد.

۳) دلیل محبوبیت صرافی‌های آنلاین نسبت به سنتی برای خرید بات تایلند چیست؟

صرافی‌های آنلاین و مجازی دارای هزینه‌های کمتر و قابلیت تبدیل ارزها به راحتی و با سرعت بیشتر بوده. و همین عوامل باعث محبوبیت بیشتر آن‌ها نزد کاربران و مشتریان بات و سایر ارزها شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل