بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان در ایران و تفلیس

کسانی که با اهداف مختلف مهاجرتی مانند کاری، سرمایه‌گذاری، تحصیلی، گردشگری و دیگر دلایل در گرجستان سکونت یا قصد سفر دارند، از طریق صرافی‌های خرید لاری گرجستان می‌توانند ارز لازم برای اقامت خود را تهیه کنند. بنابراین با شناخت بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان در مناطقی مانند تفلیس و دیگر شهرها، اقامت در این کشور سرسبز و خاطره انگیز راحت و با حداکثر رفاه خواهد بود.

معرفی بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان

آشنایی با صرافی‌هایی که وظیفه تبادل ارزهای فیزیکی و یا کریپتوکارنسی را با فیات و برعکس دارند، برای سرمایه‌گذاران و مسافران اهمیت زیادی دارد. از طرفی گرجستان همواره از مقاصد سفر برای بسیاری از ایرانیان بوده و در تفلیس یا دیگر شهرهای گرجستان، به ارز لاری که در اسکناس‌های متنوع توزیع شده نیاز خواهد بود. بنابراین مبدل‌های ارزی و صرافی‌های امن و باسابقه نسبت به بسیاری از گزینه‌های خرید از بانک یا دیگر مراکز بهتر و به صرفه است. در ادامه بهترین صرافی‌ها یا اکسچنج‌های خرید لاری گرجستان معرفی خواهد شد.

۱) صرافی هلپ برای خرید لاری گرجستان

اولین صرافی پیشنهادی با حداکثر امنیت و کیفیت معاملات ارزی، صرافی هلپ بوده که دارای فعالیت در بسیاری از کشورها مانند ترکیه و دیگر کشورهای همسایه ایران است. این اکسچنج با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی از اطلاعات مشتریان حفاظت کرده و مبدل‌های ارزی آن بهترین و مناسب‌ترین نرخ خرید لاری گرجستان را در دسترس کاربران قرار خواهند داد.

در صرافی هلپ می‌توان خرید ریالی هر ارز را به راحتی انجام داده و یا با ارائه سایر ارزها مانند دلار و یورو یا ارزهای فیات دیگر، مبادلات ارزی و رمزارزها را انجام داد. این گزینه برتر دارای خدمات متنوع دیگری نیز در سایت رسمی خود بوده و ارائه یک پشتیبانی ممتاز و مداوم برای مشتریان خود است. این اکسچنج در اولویت و به عنوان بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان و دیگر ارزهای جهانی و رایج و کاربردی در فضایی امن و ارزان خواهد بود.

۲) صرافی GeCrypto برای خرید لاری گرجستان

صرافی GeCrypto در شهر تفلیس گرجستان و منطقه مرجانیشویلیوی با شماره تماس فعال + 995 (592) 12 – 84 – 49 قرار دارد. این صرافی در ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب فعالیت داشته و امکان خرید لاری گرجستان با قیمت‌های مناسب و تنظیم معامله در این اکسچنج به راحتی وجود دارد. این صرافی در چهارچوب قوانین کشور گرجستان خدمات ارزی را در اختیار مشتریان و مسافران خارجی قرار داده و خریدی آسان و کم هزینه را فراهم خواهد کرد. از طرفی وجود وب سایت و شماره تماس باعث برطرف شدن مشکل خرید در هر زمان و تحت هر شرایط در گرجستان خواهد شد و تنها باید به خدمات و پشتیبانی این گونه صرافی‌ها اعتماد کرد.

۳) صرافی Ana برای خرید لاری گرجستان

صرافی آنا در گرجستان، شهر تفلیس و در منطقه ایسانی سامگوری قرار دارد که در شرایط حرفه‌ای، عملیات ارزی و مبادلات فیات را انجام می‌دهد. همچنین در صرافی Ana شفافیت معاملاتی ارزها وجود داشته. و شعبه‌های متنوع آن در تفلیس میزان لاری مورد نیاز مشتریان و گردشگران میلیونی در طول سال را تامین خواهند کرد. این اکسچنج از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب در روزهای دوشنبه تا یکشنبه مشغول به فعالیت بوده. و بهترین پشتیبانی را از مشتریان خود به عمل می‌آورد.

از سوی دیگر دفاتر مختلف صرافی آنا در تفلیس همواره آمادگی ارائه خدمات به مشتریان را داشته. و کادر یا تیم صرافی از تخصص و دانش کافی در این زمینه برخوردار هستند. صرافی آنا از زبان‌های فارسی، انگلیسی، روسی و دیگر موارد نیز پشتیبانی کرده. و برای سرمایه‌گذاران نیازمند به ارز لاری جزء بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان است.

۴) صرافی Baga برای خرید لاری گرجستان

ارائه خدمات مالی و ارزی به ساکنان محلی و خارجی مقیم گرجستان، از مزایای انتخاب صرافی باگا است. این اکسچنج نیز در شهر تفلیس، منطقه ایسانی سمگوری و خیابان کتهوان ثامبولی قرار دارد، بنابراین جزء در دسترس‌ترین مراکز خرید ارز در گرجستان است. علاوه بر این برای خرید ارزها از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر در روزهای دوشنبه تا شنبه در صرافی باگا می‌توان اقدام کرد. برای تبدیل دلار و یا هر ارز جهانی به لاری گرجستان ابتدا باید قوانین و شرایط فروش ارزها در صرافی Baga بررسی شود. و سپس بعد از مقایسه نرخ‌های آن با دیگر اکسچنج‌های، فرایند خرید را انجام داد. از طرفی مسافران به گرجستان همواره خرید از صرافی‌های مرکزی و درون شهری را به صرافی‌های دیگر ترجیح داده. زیرا صرافی باگا و موارد مشابه آن قیمت کمتری برای تبدیل ارزها در نظر دارند.

۵) صرافی Boni 1960 برای خرید لاری گرجستان

این صرافی یک موسسه واقعی و فیزیکی در تفلیس گرجستان بوده که امکان دسترسی به نرخ ارز خارجی را برای همه مشتریان دارد. کیفیت و ساعات کاری مناسب در کنار فرایند آسان تبادل ارزها باعث شهرت و محبوبیت بیشتر این صرافی در گرجستان شده است. خریداران ارز لاری نیز از طریق مراجعه به آدرس تفلیس، منطقه Didube-Chugureti District، خیابان TS دادیانی و یا تماس با شماره تلفن +995 591 31 15 83 به راحتی خرید و سفارش ارزها را انجام خواهند داد.

این اکسچنج گرجستانی در روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب امکان مبادله و خرید ارزهای بین المللی را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ است. افراد در این صرافی بعد از آگاهی از نرخ‌ها و روند قیمت‌های لاری در کمترین زمان و با مدارک شناسایی مانند پاسپورت یا ویزا، هر مبلغ مورد نیاز لاری را خریداری خواهند نمود.

۶) صرافی Credit-Imedi 2018 برای خرید لاری گرجستان

بسیاری از مشتریان و سرمایه‌گذاران نظرات مثبت و رضایت فکری و عملی از همکاری و تبادل ارزها با صرافی Credit-Imedi داشته و همین مشتری مداری رمز موفقیت این صرافی و شعبه‌های آن بوده است. استفاده از تکنولوژی و فناوری روز جهان در خرید و فروش ارزها و کارمزدهای مناسب معاملاتی از دیگر خصوصیات صرافی Credit-Imedi است. برای مراجعه به این اکسچنج محبوب و معتبر در شهر تفلیس، در منطقه منطقه گلدانی- نادزالادوی، خیابان خیزانیشویلی می‌توان مراجعه کرد.

همچنین مشتریان یا خریداران لاری و دیگر ارزهای فیات از طریق شماره تماس +995 599 54 25 44 امکان پیگیری و سفارشات غیر حضوری را خواهند داشت. در این اکسچنج از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ عصر در روزهای دوشنبه تا یکشنبه امکان فعالیت، مراجعه و خرید هر ارز وجود دارد. افرادی که با اهداف توریستی و سفرهای کوتاه مدت به گرجستان رفته‌اند، برای مبادله ارزها از بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان باید به تعداد معاملات، مجوز کار، مشتریان روزانه و سوابق آن‌ها دقت نمایند تا از انتخاب اکسچنج اشتباهی و کلاهبرداری‌های رایج در همه کشورها جلوگیری کنند.

۷) صرافی Deme برای خرید لاری گرجستان‌

صرافی دمه از اکسچنج‌های مرکزی شهر در گرجستان بوده. که به دلیل شعبه‌ها و عملکرد بی‌نظیر در زمینه تبادلات ارزی از صرافی‌های پیشرو و خوش سابقه شناخته می‌شود. داشتن نگرشی وظیفه شناسانه و مسئولیت پذیری بالا، سرعت بالای مبادلات، پشتیبانی از چندین ارز و سایر خصوصیات مثبت در صرافی Deme باعث اهمیت بیشتر آن نزد مشتریان شده است. به همین دلیل برای مراجعه به صرافی از طریق آدرس؛ تفلیس، منطقه ایسانی- سمگوری، خیابان کتهوان ثامبولی، می‌توان از خدمات این صرافی در قلب یا مرکز این شهر محبوب برخوردار شد. خریداران لاری گرجستان با شماره تلفن +995 592 24 62 44 امکان ایجاد ارتباط با گروه صرافی دمه را داشته. و برای مراجعه حضوری نیز از دوشنبه تا یکشنبه در ساعات ۱۰ صبح تا ۲۰ شب می‌توان اقدام کرد. بنابراین شرایط خرید راحت، کم هزینه و باکیفیت ارزها در اکسچنج Deme برای همه مشتریان بومی و غیربومی فراهم شده است.

۸) صرافی +Exchange برای خرید لاری گرجستان

صرافی اکسچنج پلاس نیز در شهرهای مختلف کشور گرجستان به ویژه تفلیس، شعبه و فعالیت دارد. برای مراجعه به این صرافی در روزهای مختلف دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب برای مشتریان فرصت وجود دارد. روزهای تعطیل نیز امکان خرید ارزهای فیات به صورت حضوری وجود ندارد. و افراد خارجی مقیم در گرجستان تنها از طریق صرافی‌های آنلاین مانند صرافی هلپ، خرید و تامین ارز انجام خواهند داد. با این وجود تمامی این صرافی در لیست بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان بوده. و مشتریان از خرید لاری در این صرافی رضایت داشته و خدمات آن را بهینه و مناسب می‌دانند. خریداران ارزها از طریق آدرس تفلیس، منطقه Vake-Saburtalo می‌توانند اقدام به خرید ارز نمایند.

۹) صرافی Express برای خرید لاری گرجستان

صرافی فیزیکی و نقدی Express Exchange یکی دیگر از بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان است. تجربه و مشتریان زیاد، اعتماد به این اکسچنج را افزایش داده. و نرخ ارز تضمینی به همراه طیف گسترده خدمات مبادلاتی ارزها، همکاری با این صرافی را لذت بخش کرده است. علاوه بر این صرافی اکسپرس نیازهای مبادله ارزی و خرید لاری را ساده، کم هزینه و تراکنش‌های مالی را در چهارچوب امنیت بالایی قرار می‌دهد. بنابراین مشتریان با رفتن به آدرس منطقه قدیمی تفلیس، خیابان پوشکین و با برقراری ارتباط با شماره +995 579 15 60 76 امکان برخورداری از خدمات متنوع صرافی در روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ شب را خواهند داشت.

۱۰) صرافی Financial Plus برای خرید لاری گرجستان

صرافی فاینانسل پلاس نیز جزء بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان بوده. و انجام معاملات مالی راحت و با حجم بالا از طریق این اکسچنج امکان پذیر است. از طرفی صرافی فاینانسل پلاس دارای برنامه کاری انعطاف‌پذیر و مشتریان زیادی بوده. که نه تنها نرخ ارز مطلوب را برای آن‌ها فراهم کرده بلکه امنیت و اطمینان معاملات را نیز تضمین کرده است‌. آدرس این صرافی در منطقه قدیمی تفلیس، خیابان سامگبرو قرار داشته. و مشتریان از طریق مراجعه حضوری از دوشنبه تا یکشنبه در ساعات ۱۰ صبح تا ۲۲ شب می‌توانند لاری گرجستان را با کمیسیون و کارمزد کم خریداری نمایند. اعتبار و شهرت بالای این اکسچنج نیز باعث افزایش اطمینان و خریداران ارزی از طریق آن شده است.

۱۱) صرافی Giga 1974 برای خرید لاری گرجستان

این صرافی در  گرجستان و در منطقه ایسانی-سمگوری قرار دارد. بنابراین مشتریان لاری و دیگر ارزها در روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب امکان خرید ارزها را از طریق این صرافی خواهند داشت‌. شهرت و دسترسی آسان به این اکسچنج باعث افزایش معاملات روزانه و نقدینگی بیشتر معاملات ارزهای خارجی در آن شده است. همچنین صرافی گیگا ۱۹۷۴ کیفیت خدماتی ممتاز و پشتیبانی عالی از فرایند خرید و سرمایه مشتریان دارد.

۱۲) صرافی Imedi 777 برای خرید لاری گرجستان

از دیگر گزینه‌ها و بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان، Imedi 777 بوده که دارای دفاتر مختلف در این کشور و تفلیس است. آدرس آن نیز در شهر تفلیس، منطقه دیدوبه- چغورتی، خیابان حمل و نقل واقع شده که امکان دسترسی بیشتر را برای خریداران ارزها بیشتر خواهد کرد. مشتریان از دوشنبه تا شنبه در ساعات ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر و با شماره تلفن +995 595 72 00 05 نیز خرید ارز را با این صرافی انجام خواهند داد. در شرایطی که این صرافی به چندین اکسچنج دیگر نزدیک بوده. و نرخ رقابتی برای لاری وجود داشته، مشتریان خارجی با قیمت کمتری ارز لاری را خریداری خواهند نمود.

سایر صرافی‌های خرید لاری گرجستان

تنوع و کیفیت بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان بسیار بالا بوده. و علاوه بر گزینه‌ها و موارد برتر معرفی شده، چندین صرافی دیگر نیز برای خرید ارزها در پایتخت آن یعنی شهر باشکوه و پیشرفته تفلیس وجود دارد. به دلیل وجود بیشترین مسافران و مشتریان در شهر تفلیس که مهم‌ترین منطقه از گرجستان است، لیستی از بهترین صرافی‌های آن بیان شده که عبارتند از:

نتیجه گیری

واحد پول ملی کشور گرجستان، لاری نام دارد و برای خرید این ارز بهترین روش مراجعه و استفاده از صرافی‌های مطرح و معتبر است. برای انتخاب بهترین صرافی باید به عملکرد، نقدینگی، دستمزد، ساعات ارائه خدمات و دسترسی مکانی یا اینترنتی آن‌ها توجه زیادی نمود. از طرفی تعداد بسیار زیادی از صرافی‌های باتجربه و دارای سوابق درخشان و موفقیت آمیز در بازارهای مالی و ارزی در تفلیس و گرجستان وجود دارد. که با شناخت برترین‌های آن، خرید لاری گرجستان در زمان کم و با حداقل هزینه قابل انجام خواهد بود.

همچنین در این مقاله به معرفی بهترین صرافی‌های خرید لاری گرجستان برای افراد نیازمند فوری به این ارز برای سرمایه‌گذاری و یا مسافرت کاری و تفریحی به گرجستان پرداخته شد. در کنار آشنایی با اسامی این صرافی‌ها، آدرس و پل‌های ارتباطی هر صرافی نیز برای مشتریان آن‌ها مطرح گردید. در ادامه پیشنهاد می کنیم از مقاله بهترین صرافی‌های خرید دلار سنگاپور بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

۱) آیا تعداد صرافی‌های معتبر در شهر تفلیس برای خرید لاری زیاد است؟

بله علاوه بر تمامی موارد مطرح شده در این مقاله، ده‌ها صرافی یا اکسچنج دیگر در مناطق پر جمعیت و مشهور گرجستان و تفلیس وجود دارد. که خرید لاری را به صورت ارزان ممکن می‌کنند.

۲) تفاوت صرافی هلپ با دیگر صرافی‌ها برای خرید ارز لاری گرجستان چیست؟

دسترسی بیشتر، کارمزد کمتر و امکان خرید غیر حضوری و راحت و دیگر نقاط قوت از مزایای ویژه این صرافی نسبت به دیگر اکسچنج‌های ارائه کننده و مبادلاتی لاری و دیگر ارزها است.

۳) آیا امکان خریداری لاری به محض ورود به تفلیس گرجستان وجود دارد؟

بله اگر چه کیوسک‌ها و فروشگاه‌های عادی ارزها در دسترس مسافران است. اما بسیاری از افراد تمایل بیشتری به خرید لاری از طریق صرافی‌های قانونی دارند زیرا قیمت کمتری برای ارزها پرداخت خواهند نمود.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل