10 صرافی معتبر برزیل برای ایرانی ها با بهترین نرخ ارز

برزیل کشوری واقع در آمریکا که دارای قدرتمند ترین اقتصاد در میان کشور های آمریکای جنوبی می باشد، این کشور به دلیل داشتن جاذبه های تفریحی و ورزشی فوق العادی میزبان طیف وسیطی از مهاجرین و مسافرین از سراسر دنیا می باشد. در این مقاله قصد داریم درباره صرافی در برزیل و نحوه تبدیل ارز در ایکسچنج های این کشور بحث کنیم.

خدمات صرافی ها در برزیل

صرافی ها در برزیل، یکی از مکان هایی که در بدو ورود به کشور برزیل احتیاج دارید به آنها مراجعه کنید و از خدمات آنان استفاده کنید. پول ملی و ارز این کشور رئال برزیل نام دارد که شما برای پرداخت هزینه های شهری در این کشور می باید دلار و یا ریال خود را به این ارز تبدیل کنید که ابتدایی ترین خدمت صرافی ها در برزیل همین تبدیل ارز می باشد. از سایر خدماتی که در صرافی های کشور برزیل ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ممکن است برخی از صرافی ها در برزیل خدمات دیگری نیز با توجه به موقعیت خود به شما ارائه دهند اما به طور کلی تمامی خدمات گفته شده در تمامی ایکسچنج ها ارائه می شود. همچنین فراموش نکنید که در دست داشتن پاسپورت برای دریافت خدمات از صرافی ها الزامی می باشد.

پیدا کردن صرافی مطمئن در برزیل

برای یافتن صرافی در برزیل شما می توانید از روش های تفاوتی استفاده کنید، به عنوان مثال استفاده از مسیر یاب ها و یا جست و جو در گوگل می تواند روش های در دسترسی باشد اما باید یک نکته بسیار مهم را در نظر گرفت، پیدا کردن صرافی مطمئن در برزیل بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا امکان تقلب در صرافی های نامعتبر این کشور به واسطه عدم آشنایی مسافرین به قوانین کشور وجود دارد. لیست زیر اشاره به تعدادی از معتبر ترین صرافی های برزیل دارد.

  1. صرافی هلپ در برزیل
  2. صرافی Get Money
  3. صرافی La Moneta Exchange
  4. صرافی West Union Cambio

که در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص هر کدام از آنان به شما ارائه می کنیم.

صرافی هلپ در برزیل

نخستین رتبه در لیست معرفی بهترین های برزیل متعلق به صرافی هلپ می باشد. البته اجازه دهید در همین ابتدا این نکته را به شما بگوییم که صرافی هلپ به طور مستقیم به عنوان یک ایکسچنج فعالیت نمی کند اما هلپ را می توان بزرگترین و معتبر ترین پلتفرم معرفی صرافی های جهان به زبان فارسی دانست، مرجعی کامل و قابل اعتماد از بهترین ایکسچنج های دنیا.

از خدمات صرافی هلپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرافی Get Money

رتبه دوم این لیست متعلق به صرافی گت مانی می باشد که دارای شعب بسیار زیادی در کشور برزیل است و شما در بدو ورود به فرودگاه های این کشور، می توانید تابلو های مربوط به این صرافی را در نقاط مختلفی از شهر ببینید. از دیگر ویژگی های خدمات این صرافی نیز می توان به ارائه خدمات 24 ساعته و فعال بودن تمامی شعب صرافی در شبانه روز اشاره کرد. فراموش نکنید که همراه داشتن پاسپورت برای استفاده از خدمات این صرافی برای مسافرین الزامی می باشد.

صرافی La Moneta Exchange

صرافی بعدی که قصد معرفی آن را داریم صرافی LME می باشد. این صرافی هم مشابه مورد قبلی خدمات خود را به صورت Local و حضوری ارائه می دهد بدین صورت که شما برای دریافت خدمات می بایست حتما به یکی از شعب موجود در سطح شهر مراجعه کنید. ارائه خدمات با پایین ترین کارمزد بین رقبا مهم ترین مزیت مراجعه به این صرافی است که برای معاملات با حجم بالا به شما توصیه می کنیم حتما به یکی از شعب این صرافی مراجعه نمایید.

صرافی West Union Cambio

و اما WUC صرافی ای که علارقم خدمات حضوری، به صورت آنلاین نیز سرویس های متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد که شما می توانید پس از احراز هویت در این پلتفرم اقدام به فعالیت و انجام معاملات ارزی نمایید. تنوع بالا ارز ها و کارمزد نسبتا پایین از ویژگی های این صرافی در برزیل می باشد.

صرافی های ایرانی در برزیل

خوشبختانه ایرانیان در تمامی نقاط جهان دیده می شوند و شما به هرکشوری که سفر کنید شاهد حضور جامعه ایرانیان در آنجا هستید و این حضور منجر به بوجود آمدن مشاغل مختلفی از جمله صرافی ایرانی در برزیل خواهد شد. البته عموم این صرافی ها به صورت آنلاین فعالیت دارند و توسط شرکت های بزرگ در داخل کشور اداره می شوند. در ادامه قصد داریم شما را بهترین روش برای پیدا کردن یک صرافی ایرانی و البته معتبر آشنا کنیم.

خدمات صرافی هلپ مخصوص ایرانیان در برزیل

باز هم ما به عنوان کامل ترین مجموعه و پلتفرم فعال در حوزه معرفی صرافی های دنیا در کنار شما هستیم تا بهترین های ایرانی را در هر شهری از کشور برزیل را پیدا کنید. ما معیار ها و پارامتر های مختلفی را بررسی می کنیم تا بتوانیم بهترین پیشنهادات را به شما ارائه کنیم. همچنین دائما در حال بررسی نظرات و تجربیات کاربران صرافی ها هستیم تا در صورت بوجود آمدن هر مشکلی بتوانیم راهنمای شما عزیزان باشیم. همچنین خدمات صرافی هلپ برای پیدا کردن یک ایکسچنج مورد اعتماد در برزیل موارد زیر می باشد.

انواع صرافی در برزیل

به طور کلی صرافی های فعال در کشور برزیل به 2 دسته آنلاین و حضوری تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها، نقات قوت و ضعف خاص خود هستند که شما می توانید با توجه در نیاز های خود از هر کدام استفاده نمایید.

صرافی های حضوری

این نوع از صرافی ها که تحت عنوان Local شناخته می شوند ایکسچنج هایی هستند که خدمات خود را فقط به صورت حضوری ارائه می دهند و شما برای دریافت خدمات باید به شعب مخلتف در سطح شهر مراجعه کنید.

صرافی های آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس قرار گرفتن اینترنت برای همگان نوع دیگری از ارائه خدمات ارزی / مالی روی کار آمده است که تحت عنوان صرافی های آنلاین فعالیت می کنند. ویژگی صرافی های آنلاین شامل موارد زیر می شود.

ویژگی های یک صرافی معتبر در برزیل

صرافی هلپ تلاش دارد تا هترین ها را در اختیار شما قرار دهد و جلب رضایت شما رد ار ابتدای خطمشی قوانین خود قرار داده است، اما در این بین می بایست نکاتی را نیز با شما در میان بگذارد تا شما هم بتوانید در انتخاب های خود بهتر عمل کنید تا متحمل ضرر نشوید. در ادامه معیار هایی برای انتخاب یک صرافی مورد اعتماد قرارداده شده که هر فردی قبل از مراجعه به ایکسچنج باید به آنها آگاه باشد.

پشتیبانی از انواع ارز ها

ارز رایج این کشور رئال برزیل می باشد و خب بدیعی است که تمامی صرافی های این کشور بر پایه این ارز معاملات خود را انجام می دهند، اما آیا ارز مورد نظر شما را هم در اختیار دارند ؟ به عنوان مثال شما می توانید با در دست داشتن ریال ایران اقدام به تبدیل پول در صرافی مورد نظر کنید ؟ در بسیاری از صرافی های حضوری شما می بایست ابتدا پول خود را به یکی از موارد دلار آمریکا و یا پوند انگلیس تبدیل کنید تا صرافی ها بتوانند به شما خدمات ارائه کنند. در خصوص صرافی های آنلاین نیز این مورد بسیار پر اهمیت است. صرافی آنلاین مورد نظر شما چه تعداد ارز هایی را پشتیبانی می کند ؟ در نظر گرفتن این مورد را حتما به یاد داشته باشید تا در آینده با مشکلاتی روبرو نشوید.

کارمزد معاملات در صرافی

شما برای انجام هر تراکنشی باید کارمزد پرداخت کنید و این مبلغ توسط صرافی ها تعیین می شود توجه به این مورد خصوصا برای تراکنش های با مبالغ بالا بسیار پر اهمیت است. فراموش نکنید قبل از انجام معاملات خود از میزان کارمزد صرافی مطلع شوید و در صورت بالا بودن نرخ به سایر صرافی ها مراجعه کنید.

امنیت صرافی و معاملات

تامین امنیت سرمایه شما نیز بسیار پر اهمیت است و از وظایف صرافی می باشد که باید آن را هم به درستی انجام دهد. برای تشخیص میزان امنیتی که صرافی برای شما در نظر گرفته است موارد وجود دارد که در صورت وجود هر کدام امنیت حساب های کاربری شما بیشتر تضمین می شود.

تاریخچه و نحوه فعالیت صرافی

تاریخچه و نحوه فعالیت نیز از نکاتی است که با بررسی آن می توان در خصوص انتخاب یا رد کردن وضعیت یک صرافی آن را ملاک قرار داد برای بررسی تاریخچه فعالیت صرافی به موارد زیر توجه کنید.

نقدینگی و حجم معاملات

وجود نقدینگی در یک صرافی به سرعت خرید و فروش ارز در آن کمک می کند هرچه نقدینگی و حجم معاملات در یک صرافی بیشتر باشد، شما می توانید با کمترین اختلاف قیمت اقدام به خرید و فروش یک ارز نمایید.

داشتن مجوز های فعالیت

بسیار بدیعی است که هر تجارتی نیاز به داشتن مجوز های لازم در حوزه فعالیت خود دارد، صرافی ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید دارای مجوز های مروبطه از سازمان های دولتی و بانک ها باشند.

کلام آخر

در انتها و جمع بندی این مقاله که بررسی و معرفی صرافی های معتبر ایرانی و خارجی در کشور برزیل پرداختیم. مجدد به شما یاد آوری می کنیم که برای انتقال ارز و معاملات مالی در این کشور از مراکز معتبر استفاده نمایید تا خود را از دام افراد سودجو دور نگه دارید. صرافی هلپ به عنوان جامع ترین پلتفرم ارائه اطلاعات در زمینه صرافی های سرتاسر دنیا همواره تلاش دارد تا بهترین ها را به شما معرفی نماید. همچنین اگر سوالی داشتین همکاران ما پاسخگو سوالات شما هستند.

در بخش نظرات نیز می توانید با اشتراک گذاشتن تجربه مراجعه خود به صرافی های برزیل به سایر عزیزان کمک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل